Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tez sie pojawie :gwizdanie: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

napinacze :polew: :polew: :polew:

ej to ona zaczeła :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew::wink4:

Opublikowano

zemsta jest słodka :tongue4:

dobra poddaje sie, bo jak tak dalej będziemy usuwać to będzie trzeba świętować 1500 :decayed:

Opublikowano

tez sie pojawie :gwizdanie: :gwizdanie:

:good:

Opublikowano

zemsta jest słodka :tongue4:

dobra poddaje sie, bo jak tak dalej będziemy usuwać to będzie trzeba świętować 1500 :decayed:

także sobie uważaj :kox: i zrób wkońcu porządny obiad Stanowi bo się chłopak żali że od czasu zapiekanki nic lepszego w domu niebyło do jedzenia :polew: :polew:
Opublikowano

zemsta jest słodka :tongue4:

dobra poddaje sie, bo jak tak dalej będziemy usuwać to będzie trzeba świętować 1500 :decayed:

także sobie uważaj :kox: i zrób wkońcu porządny obiad Stanowi bo się chłopak żali że od czasu zapiekanki nic lepszego w domu niebyło do jedzenia :polew: :polew:

:polew:

jeszcze są nasze pulpety w lodówce :kox:

Opublikowano

Trzeba się brać pomału..... bo jednak musze dojechać do katowic :)

Opublikowano

jeszcze są nasze pulpety w lodówce :kox:

trzymaj je w razie czego :naughty: do Zatoru je weź :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Maj 2010, 18:25_________________________________________________ładna ci ona

http://www.moto.allegro.pl/item1043822241_audi_a4_s4_abt.html

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12102708[br]Dopisany: 25 Maj 2010, 18:33_________________________________________________Prosto Mixtape 600V - Do fury

Opublikowano

dzięki Panowie i Panie :)

Opublikowano

baunsss

Opublikowano

dzieki za mile przyjecie po krotkiej przerwie pewnie jeszce kiedys wpadne :decayed:

Opublikowano

baunsss

i to ma być ten mega kawalek... ?? :thumbdown: :thumbdown:
Opublikowano

baunsss

i to ma być ten mega kawalek... ?? :thumbdown: :thumbdown:

mnie się podoba :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano
:hi: później wpadnę :good:
Opublikowano

baunsss

i to ma być ten mega kawalek... ?? :thumbdown: :thumbdown:

mnie się podoba :decayed: :decayed: :decayed:

Mi nawet po pijaku u Miszki nie siadł...
Opublikowano

Kolejno odlicz! :naughty::decayed:

Opublikowano

baunsss

i to ma być ten mega kawalek... ?? :thumbdown: :thumbdown:

mnie się podoba :decayed: :decayed: :decayed:

Mi nawet po pijaku u Miszki nie siadł...

ee tam dobry klimacik :wink4: poślij mi vaga :tongue4:

Akjam co tak żeś powolusiu śmigał??

Opublikowano
  • Autor

jo już wrócił :zyzol:

Opublikowano

baunsss

i to ma być ten mega kawalek... ?? :thumbdown: :thumbdown:

mnie się podoba :decayed: :decayed: :decayed:

Mi nawet po pijaku u Miszki nie siadł...

ee tam dobry klimacik :wink4: poślij mi vaga :tongue4:

Akjam co tak żeś powolusiu śmigał??

Robię rekord w najmniejszym spalaniu... :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.