Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:dance: :dance: :dance:
Opublikowano

:dance: :dance: :dance:

co się cieszysz pałko :mysli:

Opublikowano

:dance: :dance: :dance:

co się cieszysz pałko :mysli:

a muzyczke sobie zapodałem i mi się klimacik wkręcił :naughty:
Opublikowano

:hi:

Jako że zbliża się kolejny nowy miesiąc, a dla mnie miesiąc w którym nie utopie kasy w awariach tego nie psującego się samochodu jest najwidoczniej miesiącem straconym :disgust:, mam pytanie:

które amory bedą lepsze Sachs czy Kayaba? mowa o tyle :thumbdown:

Opublikowano

które amory bedą lepsze Sachs czy Kayaba? mowa o tyle :thumbdown:

ja mam Sachs'y i jest ok, mogę je polecić :good:[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 18:50_________________________________________________swoją drogą Kanarku ja też miałem taki okres, że non stop musiałem dokładać do mojej, teraz dokładam bo chcę :naughty: :naughty:

Opublikowano

teraz dokładam bo chcę :naughty: :naughty:

że niby jesteś rezacz?? :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Jako że zbliża się kolejny nowy miesiąc, a dla mnie miesiąc w którym nie utopie kasy w awariach tego nie psującego się samochodu jest najwidoczniej miesiącem straconym :disgust:, mam pytanie:

które amory bedą lepsze Sachs czy Kayaba? mowa o tyle :thumbdown:

Ja miałem Sachsy na początku i jak dla mnie były za miękkie. Jako że będziesz miał sprężyny sportowe polecam kupić od razu amory o skróconym skoku albo bilsteina B4 a najlepiej B6 ale jest droższy :gwizdanie:
Opublikowano

Bulczas a ty co znowu kombinujesz?? bo widziałem że felunek wystawiłeś na sprzedaż :mysli:

Opublikowano

Bulczas a ty co znowu kombinujesz?? bo widziałem że felunek wystawiłeś na sprzedaż :mysli:

Ja nic nie kombinuje :gwizdanie:
Opublikowano

Bulczas a ty co znowu kombinujesz?? bo widziałem że felunek wystawiłeś na sprzedaż :mysli:

Ja nic nie kombinuje :gwizdanie:

to zdradź nowe plany :naughty:
Opublikowano

Bulczas a ty co znowu kombinujesz?? bo widziałem że felunek wystawiłeś na sprzedaż :mysli:

Ja nic nie kombinuje :gwizdanie:

to zdradź nowe plany :naughty:

Nie mam żadnych :wink4:
Opublikowano

Bulczas a ty co znowu kombinujesz?? bo widziałem że felunek wystawiłeś na sprzedaż :mysli:

Ja nic nie kombinuje :gwizdanie:

to zdradź nowe plany :naughty:

jakie plany - komornik :polew:

Opublikowano

Nie mam żadnych :wink4:

to co sprzedasz BBS i co kołpaki?? :polew:[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 19:03_________________________________________________

jakie plany - komornik :polew:

hehehe widzę że obeznany w temacie jesteś :tongue4:
Opublikowano

Bulczas a ty co znowu kombinujesz?? bo widziałem że felunek wystawiłeś na sprzedaż :mysli:

Ja nic nie kombinuje :gwizdanie:

to zdradź nowe plany :naughty:

Nie mam żadnych :wink4:

tak długo szukałeś fajnych felg i zmieniasz? dziwne

:)

Opublikowano
  • Autor

o w morde , co Ty Bulczas robisz :shocked: ?

znalazłeś jakieś czarne ? :naughty:[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 19:07_________________________________________________

czyli że coś takiego?? http://allegro.pl/item1019489271_amortyzatory_bilstein_tyl_audi_a4_b5.html

to chyba musze zmienić robote w końcu ;(

ja tyle dałem za kompletny gwincior w super stanie :decayed:
Opublikowano

czyli że coś takiego?? http://allegro.pl/item1019489271_amortyzatory_bilstein_tyl_audi_a4_b5.html

to chyba musze zmienić robote w końcu ;(

Nom to jest model B4. To cena za komlet razem z odbojami itp więc myślę że sachs czy kyb nie są tańsze :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 19:09_________________________________________________

o w morde , co Ty Bulczas robisz :shocked: ?

znalazłeś jakieś czarne ? :naughty:[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 19:07_________________________________________________

czyli że coś takiego?? http://allegro.pl/item1019489271_amortyzatory_bilstein_tyl_audi_a4_b5.html

to chyba musze zmienić robote w końcu ;(

ja tyle dałem za kompletny gwincior w super stanie :decayed:

To tak jak ja no 100zł drożej, tak wystawiłem zobaczyć czy jest zainteresowanie :gwizdanie:
Opublikowano

tak wystawiłem zobaczyć czy jest zainteresowanie :gwizdanie:

:doh1: i co jest ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.