Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no to wpadaj do mnie i rezamy , jutro możesz :naughty: chyba , że pojadymy na siłke do koksa , ale do popołudnia jestem w chacie :decayed:

Bardziej by mi pasował poniedziałek co Ty na to?? Jutro rano jestem i tak w pracy :thumbdown:[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 22:55_________________________________________________Felgi widziałem na allegro nawet z sosnowca były. Na żywo nie widziałem ale na pewno robią robotę :wink4:

może być poniedziałek , byle nie wtorek , bo jade do Kraka z rana :naughty:

a co do felg jeszcze to na tym mercu to c**j , ale pomyślałem sobie odrazu jak by nanaszych srebrnych A4kach wyglądał i jak dla mnie byłby mega ogień , ramiona są do samego końca , przez co optycznie felga jest większa :wink4:[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 22:58_________________________________________________ej , a daleko masz po tą folie ? może byśmy i mój dach obkleili ? :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to wpadaj do mnie i rezamy , jutro możesz :naughty: chyba , że pojadymy na siłke do koksa , ale do popołudnia jestem w chacie :decayed:

Bardziej by mi pasował poniedziałek co Ty na to?? Jutro rano jestem i tak w pracy :thumbdown:[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 22:55_________________________________________________Felgi widziałem na allegro nawet z sosnowca były. Na żywo nie widziałem ale na pewno robią robotę :wink4:

może być poniedziałek , byle nie wtorek , bo jade do Kraka z rana :naughty:

a co do felg jeszcze to na tym mercu to ch***j , ale pomyślałem sobie odrazu jak by nanaszych srebrnych A4kach wyglądał i jak dla mnie byłby mega ogień , ramiona są do samego końca , przez co optycznie felga jest większa :wink4:[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 22:58_________________________________________________ej , a daleko masz po tą folie ? może byśmy i mój dach obkleili ? :kox:

No ciekawe jakby się to prezentowało :naughty: Folię zamawiałem od tego samego gościa co tą do lamp. A tu do tej z sosnowca mam niedaleko.
Opublikowano

Dobra Panowie! Zdupczam! Do jutra! :hi:

Opublikowano

Dobra Panowie! Zdupczam! Do jutra! :hi:

:hi:
Opublikowano

czekam na wypłate z jednej roboty i na cene Arka bo ma jakieś na zbyciu :cool1:

Opublikowano

czekam na wypłate z jednej roboty i na cene Arka bo ma jakieś na zbyciu :cool1:

On ma Bilsteina B4 z tego co pamiętami chciał chyba 390zł :gwizdanie:
Opublikowano

no zobaczymy jak mi pośle PW :)

Opublikowano

Dobra cisnę też spać bo jutro ostatnia dniówka weekend :naughty:[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 23:16_________________________________________________ :hi:

Opublikowano
  • Autor

no ja też spadam :hi:

Opublikowano

3mcie się :hi:

Opublikowano
  • Autor

siema z rana :dance: pogoda w pytke :drool:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

siema z rana :dance: pogoda w pytke :drool:

Zobaczymy jak długo...... :naughty:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

jeszcze 5h :naughty:

Opublikowano

Jak dobrze pójdzie to o 12 będe miał fajrant :naughty:

Opublikowano

Jak dobrze pójdzie to o 12 będe miał fajrant :naughty:

:blink:

przeglądniesz dupeczki na necie i mówisz, że styknie :naughty:

Opublikowano

Jak dobrze pójdzie to o 12 będe miał fajrant :naughty:

:blink:

przeglądniesz dupeczki na necie i mówisz, że styknie :naughty:

No fajnie się macie! Ja zapier... dziś do 20ej!
Opublikowano

siema :hi:

a ja relaksik przy remoncie do 18.00 :decayed: bylo by dluzej ale spot sami rozumiecie :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.