Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema, haratacz wrócił wymęczony jak diabli :confused4:

haha ku***a , właśnie pykłem 9dych na klate :silacz::yeah:

ee widzę efekty niezłe robisz na tym koksie :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Keżor, uaktualnij ten nagłówek :)

pierwszy czerwcowy spot za nami, a Ty utknąłeś w maju :gwizdanie:

Opublikowano

haha ku***a , właśnie pykłem 9dych na klate :silacz::yeah:

a serie czy tylko raz? :naughty:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 16:56_________________________________________________a wogole to[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 16:57_________________________________________________ :bry:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 16:57_________________________________________________

Keżor, uaktualnij ten nagłówek :)

pierwszy czerwcowy spot za nami, a Ty utknąłeś w maju :gwizdanie:

no a ja myslalem ze nie ma spota w ten wtorek :polew:

Opublikowano
  • Autor

Keżor, uaktualnij ten nagłówek :)

pierwszy czerwcowy spot za nami, a Ty utknąłeś w maju :gwizdanie:

a prosz bardzo :hi:

haha ku***a , właśnie pykłem 9dych na klate :silacz::yeah:

a serie czy tylko raz? :naughty:

ino raz , seria narazie 7dych (bo 8 nie próbowałem :kox: )

siema, haratacz wrócił wymęczony jak diabli :confused4:

haha ku***a , właśnie pykłem 9dych na klate :silacz::yeah:

ee widzę efekty niezłe robisz na tym koksie :decayed:

dobry koks to podstawa :kox::ad::silacz:
Opublikowano

dziś gliwickie a4-ki (plus katowicki koks) bawią się w czekoladzie w Chorzowie - wpadać

Opublikowano

a tu co taka padaka ?

Opublikowano
  • Autor

a tu co taka padaka ?

cho do czeko :kox:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 20:22_________________________________________________

czes

:)

siema , co nie wpadasz na spoty ani we wtorki ani w czwartki ? :gwizdanie:
Opublikowano

no i chłopcy balują :gwizdanie:

Opublikowano

no i chłopcy balują :gwizdanie:

W pracy... :gwizdanie:
Opublikowano

no i chłopcy balują :gwizdanie:

W pracy... :gwizdanie:

każdy robi to co lubi :wink4:

Opublikowano

no i chłopcy balują :gwizdanie:

W pracy... :gwizdanie:

każdy robi to co lubi :wink4:

noo :drunk:

Opublikowano

bogaci się bawią jak zwykle :>

Opublikowano

zapodałem 2 driny ale wracam do piwka, coś wódeczka nie podchodzi,

kędzior kopę lat :tongue4:

Opublikowano

zapodałem 2 driny ale wracam do piwka, coś wódeczka nie podchodzi,

kędzior kopę lat :tongue4:

:wink4:hehe stęskniłeś się?? :decayed:

ja mam piwko w lodóweczce :gwizdanie: i wyskacza w szafeczce ale kurde cole wypiłem więc niemam jak go wypić a smaka mam troszke :gwizdanie:

Opublikowano

wyskacza w szafeczce ale kurde cole wypiłem więc niemam jak go wypić a smaka mam troszke :gwizdanie:

wal bez coli nie bądź leszcz :naughty:

Opublikowano

wyskacza w szafeczce ale kurde cole wypiłem więc niemam jak go wypić a smaka mam troszke :gwizdanie:

wal bez coli nie bądź leszcz :naughty:

ee coś ty niedał bym rady hehe samego perfuma to się wypić nieda [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 22:41_________________________________________________http://www.gadu-gadu.pl/5478142490318602682/homer-simpson-bohaterem-dwudziestolecia

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

co tam? :>

Opublikowano

:hi:

co tam? :>

K*rwa... mam problem z autem :kwasny: poza tym :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.