Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

co tam? :>

K*rwa... mam problem z autem :kwasny: poza tym :good:

co ci się dzieje??
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cze wszystkim! :hi: Żadnej pracy się nie boję... :wink4::polew:

Co tam Grisza z furą? :confused4:

Kędzior!?!?! Ty żyjesz??? :naughty:

Miszka - alko!!! :kox::naughty:

Opublikowano

wyskacza w szafeczce ale kurde cole wypiłem więc niemam jak go wypić a smaka mam troszke :gwizdanie:

wal bez coli nie bądź leszcz :naughty:

ale ze schweepsem lemon :decayed:

Opublikowano

Auto traci moc jak zaczynam jeżdzic ostro... :gwizdanie: włącza sie kontrolka świec żarowych i miga, auto wchodzi w tryb awaryjny. Po wyłączeniu i włączeniu silnika wszystko wraca do normy, i jak jeżdze normalnie to się nic nie dzieje, do póki nie zaczne go katować :kwasny:

Opublikowano

Kędzior!?!?! Ty żyjesz??? :naughty:

nom pewnie a co już się chciałes mnie pozbyć?? :tongue4:

co tam Stan?

wyskacza w szafeczce ale kurde cole wypiłem więc niemam jak go wypić a smaka mam troszke :gwizdanie:

wal bez coli nie bądź leszcz :naughty:

ale ze schweepsem lemon :decayed:

tego też niemam
Opublikowano

Auto traci moc jak zaczynam jeżdzic ostro... :gwizdanie: włącza sie kontrolka świec żarowych i miga, auto wchodzi w tryb awaryjny. Po wyłączeniu i włączeniu silnika wszystko wraca do normy, i jak jeżdze normalnie to się nic nie dzieje, do póki nie zaczne go katować :kwasny:

turbina przeładowuje?

na forum jest pewnie sporo na ten temat

Opublikowano

Auto traci moc jak zaczynam jeżdzic ostro... :gwizdanie: włącza sie kontrolka świec żarowych i miga, auto wchodzi w tryb awaryjny. Po wyłączeniu i włączeniu silnika wszystko wraca do normy, i jak jeżdze normalnie to się nic nie dzieje, do póki nie zaczne go katować :kwasny:

turbina przeładowuje?

na forum jest pewnie sporo na ten temat

Czytałem już kilka wątków na ten temat...

byłem u qmpla podłączył mnie pod KTS'a i mam następujące błędy..

3039 - Sterownik klapy wirowej 2 / błąd adaptacji

1122 - Regulacja dawkowania paliwa / wartość max. przekroczona

1121 - Regulacja dawkowania paliwa / Zakłócenia działania.

Byłem też w Dynosof'cie, Ali sprawdził i doładowanie itp wszystko OK, powiedział żebym wymienił filtr paliwa w pierwszej kolejnośći...

Opublikowano

Auto traci moc jak zaczynam jeżdzic ostro... :gwizdanie: włącza sie kontrolka świec żarowych i miga, auto wchodzi w tryb awaryjny. Po wyłączeniu i włączeniu silnika wszystko wraca do normy, i jak jeżdze normalnie to się nic nie dzieje, do póki nie zaczne go katować :kwasny:

turbina przeładowuje?

na forum jest pewnie sporo na ten temat

Czytałem już kilka wątków na ten temat...

byłem u qmpla podłączył mnie pod KTS'a i mam następujące błędy..

3039 - Sterownik klapy wirowej 2 / błąd adaptacji

1122 - Regulacja dawkowania paliwa / wartość max. przekroczona

1121 - Regulacja dawkowania paliwa / Zakłócenia działania.

Byłem też w Dynosof'cie, Ali sprawdził i doładowanie itp wszystko OK, powiedział żebym wymienił filtr paliwa w pierwszej kolejnośći...

nie jestem biegły w tych sprawach,ale wątpie, że to wina filtra paliwa

nie ma nigdzie wycieku oleju? w sensie nieszczelności w przewodach?

albo w układzie powietrza?

[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 23:31_________________________________________________spadam juz w kimono

ucho mnie napierdziela, że masakra

PS. Krolu i Diman do mnie dzownili, ale akurat miałem drzemkę ( sorry chłopaki) :wink4:

Opublikowano

ja też się nieznam,

Stan ile wyszło koledze kuni po czipie??

Opublikowano

ja też się nieznam,

Stan ile wyszło koledze kuni po czipie??

jeszcze nie mierzone,

ale można powiedzieć, że on na 16stkach idzie równo ze mną[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 23:36_________________________________________________mi ładuje 1,5 bara, jemu 1,3 więc jest ciut słabszy [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 23:37_________________________________________________spadam nyny, do jutra :)

Opublikowano

Griszowaty :hi: cóż mogę powiedzieć :mysli: B7 to kupa złomu i pewnie dlatego :cool1:

Opublikowano

Auto traci moc jak zaczynam jeżdzic ostro... :gwizdanie: włącza sie kontrolka świec żarowych i miga, auto wchodzi w tryb awaryjny. Po wyłączeniu i włączeniu silnika wszystko wraca do normy, i jak jeżdze normalnie to się nic nie dzieje, do póki nie zaczne go katować :kwasny:

No trzeba szybko to ogarnąć!

Kędzior!?!?! Ty żyjesz??? :naughty:

nom pewnie a co już się chciałes mnie pozbyć?? :tongue4:

No absolutnie! :cool1: Jak po weselu? :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 23:47_________________________________________________

Griszowaty :hi: cóż mogę powiedzieć :mysli: B7 to kupa złomu i pewnie dlatego :cool1:

Taaaa... Lepiej mieć coś w gazie... :tongue4::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Auto traci moc jak zaczynam jeżdzic ostro... :gwizdanie: włącza sie kontrolka świec żarowych i miga, auto wchodzi w tryb awaryjny. Po wyłączeniu i włączeniu silnika wszystko wraca do normy, i jak jeżdze normalnie to się nic nie dzieje, do póki nie zaczne go katować :kwasny:

turbina przeładowuje?

na forum jest pewnie sporo na ten temat

Czytałem już kilka wątków na ten temat...

byłem u qmpla podłączył mnie pod KTS'a i mam następujące błędy..

3039 - Sterownik klapy wirowej 2 / błąd adaptacji

1122 - Regulacja dawkowania paliwa / wartość max. przekroczona

1121 - Regulacja dawkowania paliwa / Zakłócenia działania.

Byłem też w Dynosof'cie, Ali sprawdził i doładowanie itp wszystko OK, powiedział żebym wymienił filtr paliwa w pierwszej kolejnośći...

nie jestem biegły w tych sprawach,ale wątpie, że to wina filtra paliwa

nie ma nigdzie wycieku oleju? w sensie nieszczelności w przewodach?

albo w układzie powietrza?

Szczerze mówiąc przewodów jeszcze nie sprawdziłem...

układu powietrza też nie :kwasny:

Posprawdzam najwcześniej w piątek...

Opublikowano
:hi: Długi weekend :kox: :kox:
Opublikowano

:hi: Długi weekend :kox: :kox:

Taaa.... Zaraz lecę spać i długi weekenddd..... :kox: :kox:

Opublikowano

No ja też chyba pójdę spać bo nie wypada w święto rezać ;(

Opublikowano

Dobry :hi:

Opublikowano

Dobry :hi:

Siema :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dobry :hi:

Siema :hi:

:hi:

:doh1: luuudzie robicie przeciąg
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.