Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale sahara, dobrze, że mam 3 tyskie :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stan i jak tam, kombinujesz cos z zawieszeniem :?:

Opublikowano
:hi: Weekend :kox:
Opublikowano

Stan i jak tam, kombinujesz cos z zawieszeniem :?:

nie mialem cały wieczór neta, juz myślałem, że moje bejbe zapomniało zapłacic i nam odłączyli.

Chciałbym coś kombinować, ale zapowiada się sporo innych obowiązkowych wydatków: ubezpieczenie auta, dwa wesela, rozrząd itp. Więc nie wiem jak to będzie :disgust:

Opublikowano

Stan i jak tam, kombinujesz cos z zawieszeniem :?:

nie mialem cały wieczór neta, juz myślałem, że moje bejbe zapomniało zapłacic i nam odłączyli.

Chciałbym coś kombinować, ale zapowiada się sporo innych obowiązkowych wydatków: ubezpieczenie auta, dwa wesela, rozrząd itp. Więc nie wiem jak to będzie :disgust:

Stan, jak Ty panikujesz, zakładaj sprężynki, chcesz takim wozem drabiniastym jechać na wesele? :gwizdanie:

Opublikowano

Stan i jak tam, kombinujesz cos z zawieszeniem :?:

nie mialem cały wieczór neta, juz myślałem, że moje bejbe zapomniało zapłacic i nam odłączyli.

Chciałbym coś kombinować, ale zapowiada się sporo innych obowiązkowych wydatków: ubezpieczenie auta, dwa wesela, rozrząd itp. Więc nie wiem jak to będzie :disgust:

Stan, jak Ty panikujesz, zakładaj sprężynki, chcesz takim wozem drabiniastym jechać na wesele? :gwizdanie:

Nawet Ci je założę :naughty: Więć koło 200zł masz w kieszeni :wink4:
Opublikowano

więc, kupuj sprężyny a My Ci je założymy, np. u Keżora :decayed:

każdy dorwie się do jednego koła i w migu będziesz miał extra fajnie zglebioną furę :kox:

Opublikowano

ja lubie patrzeć na Was z góry, jestem juz stary i mam inne priorytety niz wygląd mojego padła :decayed::wink4:

Opublikowano

więc, kupuj sprężyny a My Ci je założymy, np. u Keżora :decayed:

każdy dorwie się do jednego koła i w migu będziesz miał extra fajnie zglebioną furę :kox:

Do tego jakaś finlandia i będzie :kox:
Opublikowano

ja lubie patrzeć na Was z góry, jestem juz stary i mam inne priorytety niz wygląd mojego padła :decayed::wink4:

tak dziadku, spoko, kup sobie radio na kasety i będziesz w swoim świecie :polew:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 22:54_________________________________________________

więc, kupuj sprężyny a My Ci je założymy, np. u Keżora :decayed:

każdy dorwie się do jednego koła i w migu będziesz miał extra fajnie zglebioną furę :kox:

Do tego jakaś finlandia i będzie :kox:

tak, wtedy zamontujemy przód na tył :polew:

Opublikowano

No co Ty nie da się pomylić :naughty:

Opublikowano

dżołk :polew:

jeszcze wam białka wyjdą za gałki oczne, tak ta fura bedzie wyglądać ( PS. czarny dach juz mam :decayed: )

Tylko Baśka musi urochomić debet :decayed:

dobranoc Pany :)

Opublikowano

dżołk :polew:

jeszcze wam białka wyjdą za gałki oczne, tak ta fura bedzie wyglądać ( PS. czarny dach juz mam :decayed: )

Tylko Baśka musi urochomić debet :decayed:

dobranoc Pany :)

:hi:
Opublikowano

więc, kupuj sprężyny a My Ci je założymy, np. u Keżora :decayed:

każdy dorwie się do jednego koła i w migu będziesz miał extra fajnie zglebioną furę :kox:

Jeden jedno koło obniży o -40 , drugi drugie o -30, ................kolejny o - 20, a ostatni się najebie jednym browarem i zostawi serię. Zawias jak ta lala :decayed:

Opublikowano
  • Autor

więc, kupuj sprężyny a My Ci je założymy, np. u Keżora :decayed:

każdy dorwie się do jednego koła i w migu będziesz miał extra fajnie zglebioną furę :kox:

Jeden jedno koło obniży o -40 , drugi drugie o -30, ................kolejny o - 20, a ostatni się najebie jednym browarem i zostawi serię. Zawias jak ta lala :decayed:

też to właśnie chciałem pisać , że pewnie tak by sie to skończyło :polew:
Opublikowano

:hi: potrzebuje 2 sztuki gum na moje za***iste 15 calowe opony bo mi jedną rozerwało z drobną pomocą kawałka blachy na jezdni :thumbdown:

jak ktoś cośma niepotrzebnego w garażu to pewnie sie do ceny dogadamy :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

:hi: potrzebuje 2 sztuki gum na moje za***iste 15 calowe opony bo mi jedną rozerwało z drobną pomocą kawałka blachy na jezdni :thumbdown:

jak ktoś cośma niepotrzebnego w garażu to pewnie sie do ceny dogadamy :rolleyes:

ja chyba mam jakieś 15ki do oddania , ale takie bez szału , za free jak nie masz na czym latać :wink4:
Opublikowano

tak dziadku, spoko, kup sobie radio na kasety i będziesz w swoim świecie :polew:

kaseciaki są wporządku :cool1:
Opublikowano
  • Autor

tak dziadku, spoko, kup sobie radio na kasety i będziesz w swoim świecie :polew:

kaseciaki są wporządku :cool1:

jak sie ma zmieniarke to tak :gwizdanie: [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 23:42_________________________________________________http://www.allegro.pl/item1059848433_audi_a4_8e0_01_08r_sedan_sline_podsufitka_czarna.html jak ktoś ni mo szyberdachu :gwizdanie:
Opublikowano

ja chyba mam jakieś 15ki do oddania , ale takie bez szału , za free jak nie masz na czym latać :wink4:

to pogadamy jutro jak skończe zawias robić z Bulczasem to może uda mi sie podjechać

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.