Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tapetazprzegldarkifotog.jpg

Uploaded with ImageShack.us

panorama okolicy :D:decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tapetazprzegldarkifotog.jpg

Uploaded with ImageShack.us

panorama okolicy :D:decayed:

eee tam nie wiem gdzie to jest ale tam jest cywilizacja :P

musiałbym ci pokazać u mnie w górach :gwizdanie:

Opublikowano

a tutaj widok z przed domku na słowacje

1001262.jpg

Uploaded with ImageShack.us

a tak przy koszeniu sie zjarałem ... :kox: :kox:

1001260n.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

czerwonoskóry, jak ci przed monopolem :wink4:

Opublikowano

jaki grubasss :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siemano chlopaki :hi:

mam pytanie od czego moglo wzrosnac spalanie :mysli: ogolnie nie ma tragedi ale w miescie pali mi ok 8,5 L/100 km

oczywiscie jazda wylacznie po miescie, dosyc agresywna ale bez przesady i odcinki mniej wiecej o dlugosciach 10-15 km, wiec w sumie raczej krotkie

przypchany kat?

ciekawe pytanie bo mam takie samo spalanie.. chociaż teraz to pewnie wzrośnie bo tył mi sie zaczął trzymać w zakrętach i w końcu moge przyspieszać :naughty:

Qwa ale jestem szczęśliwy.. nawet opony nie do pary mnie nie dołują :polew:

Opublikowano

siemano chlopaki :hi:

mam pytanie od czego moglo wzrosnac spalanie :mysli: ogolnie nie ma tragedi ale w miescie pali mi ok 8,5 L/100 km

oczywiscie jazda wylacznie po miescie, dosyc agresywna ale bez przesady i odcinki mniej wiecej o dlugosciach 10-15 km, wiec w sumie raczej krotkie

przypchany kat?

ciekawe pytanie bo mam takie samo spalanie.. chociaż teraz to pewnie wzrośnie bo tył mi sie zaczął trzymać w zakrętach i w końcu moge przyspieszać :naughty:

Qwa ale jestem szczęśliwy.. nawet opony nie do pary mnie nie dołują :polew:

hehehe jeszcze przód i będzie git :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

siemano chlopaki :hi:

mam pytanie od czego moglo wzrosnac spalanie :mysli: ogolnie nie ma tragedi ale w miescie pali mi ok 8,5 L/100 km

oczywiscie jazda wylacznie po miescie, dosyc agresywna ale bez przesady i odcinki mniej wiecej o dlugosciach 10-15 km, wiec w sumie raczej krotkie

nie jeździj na odcince , to będzie mniej palił :decayed:
Opublikowano

siemano chlopaki :hi:

mam pytanie od czego moglo wzrosnac spalanie :mysli: ogolnie nie ma tragedi ale w miescie pali mi ok 8,5 L/100 km

oczywiscie jazda wylacznie po miescie, dosyc agresywna ale bez przesady i odcinki mniej wiecej o dlugosciach 10-15 km, wiec w sumie raczej krotkie

nie jeździj na odcince , to będzie mniej palił :decayed:

to dlatego moja pali 40l :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

cisne spać :hi:

Opublikowano

siemano chlopaki :hi:

mam pytanie od czego moglo wzrosnac spalanie :mysli: ogolnie nie ma tragedi ale w miescie pali mi ok 8,5 L/100 km

oczywiscie jazda wylacznie po miescie, dosyc agresywna ale bez przesady i odcinki mniej wiecej o dlugosciach 10-15 km, wiec w sumie raczej krotkie

przypchany kat?

ciekawe pytanie bo mam takie samo spalanie.. chociaż teraz to pewnie wzrośnie bo tył mi sie zaczął trzymać w zakrętach i w końcu moge przyspieszać :naughty:

Qwa ale jestem szczęśliwy.. nawet opony nie do pary mnie nie dołują :polew:

To się cieszę że nić nie stuka :decayed:
Opublikowano

sieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeema z raaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaaaaaaa :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

sieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeema z raaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaaaaaaa :drunk: :drunk: :drunk:

bry :gwizdanie:

Opublikowano

ooooooooooooo pani nie spi :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 03:04_________________________________________________aaaaaaaaaaaaaaaaaa Stan chrapie

mykam poledz :lazy: bo za chwile na giełde :kox:

Opublikowano

pani nie śpi , pan spi :decayed:

Opublikowano

pani nie śpi , pan spi :decayed:

:no:
Opublikowano

no co sie dziwisz? :tongue4:

Opublikowano
:hi: siemacie
Opublikowano

no co sie dziwisz? :tongue4:

Zajechałaś go i biedak zasnoł z przemęczenia.... a Ty biedna dalej niezadowolona... :polew:

Opublikowano

dzien dobry :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.