Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

Oby jej się podobało :naughty:

Ty byłbyś chory jakbyś czegoś nie spłodził przez weekend :decayed:

To nie weekend tylko dzisiaj :decayed: Spadam załatwić sprawę a potem lampy lądują w piekarniku :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

to jest mój Kanara i Bulczasa pomysł na zime (chociaż Kanara ponoć na lato :decayed: )

tylko nie wiem jakie te z czerwonym rantem są duże , czy poszerzać 15ki , czy kupować 16ki , bo 15ki oponki mam dobre jeszcze :gwizdanie:

A poza tym jest potwierdzony wynikiem z hamowni przyrost mocy do poziomu 1Z - a 1Z maja już 288 :naughty: :naughty:

:kox:

Tylko ciekawe jakie oponki założycie na te poszerzane fele, pewnie 225 na zimę, jak nie lepiej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

A to coś na smaki głównie dla Keżora :gwizdanie:

zdj088.jpg

o Ty !! :slina:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

A to coś na smaki głównie dla Keżora :gwizdanie:

zdj088.jpg

o Ty !! :slina:

maaaaluj, nie zastanawiaj się :kox:

naklejka to nie to, lakier to lakier, a Ty Gregory, jesteś miękkka pytka, miałeś dawno malować i liiipaaa :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanar , patrzyłem do garażu i mam 195/65 15 , ale c**jowe strasznie , także jak nie masz nic kasy i nie masz jakichkolwiek innych opon to Ci je dam , bo trzymam je na tor jakiś :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 17:44_________________________________________________

:hi:

A to coś na smaki głównie dla Keżora :gwizdanie:

zdj088.jpg

o Ty !! :slina:

maaaaluj, nie zastanawiaj się :kox:

naklejka to nie to, lakier to lakier, a Ty Gregory, jesteś miękkka pytka, miałeś dawno malować i liiipaaa :polew:

moje za pare dni dopiero idzie do lakiernika na poprawki i zderzak , to sie odrazu dach ebnie :naughty:

[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 17:45_________________________________________________

to jest mój Kanara i Bulczasa pomysł na zime (chociaż Kanara ponoć na lato :decayed: )

tylko nie wiem jakie te z czerwonym rantem są duże , czy poszerzać 15ki , czy kupować 16ki , bo 15ki oponki mam dobre jeszcze :gwizdanie:

A poza tym jest potwierdzony wynikiem z hamowni przyrost mocy do poziomu 1Z - a 1Z maja już 288 :naughty: :naughty:

:kox:

Tylko ciekawe jakie oponki założycie na te poszerzane fele, pewnie 225 na zimę, jak nie lepiej :gwizdanie:

195/65 :decayed:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 17:45_________________________________________________a co do rezania , to ja wyrezałem dziś na cacy słupek z zegarami :naughty:

i założyłem gryll RS :decayed: wkońcu mam grill którego nikt inny w kato nie ma :travolta: Gregora nie licze , bo to bardziej Glywyce :decayed:

a jutro jak dobrze pójdzie to odbiore zderzak i umawiam sie na lakierowanie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna lampa się smaży już ale coś czuje że nie będzie łatwo ;(

nie będzie... :disgust:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty Gregory, jesteś miękkka pytka, miałeś dawno malować i liiipaaa :polew:

Miałem miałem dawno już malować, ale się brandzliłem z jakąś folią, potem się folia nie udała, a teraz nie ma czasu auta odstawiać na lakierowanie :gwizdanie:

wkońcu mam grill którego nikt inny w kato nie ma :travolta: Gregora nie licze , bo to bardziej Glywyce :decayed:

Ja jestem universalny, więc jesteś drugi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulczas ładnie to wyszło :naughty: jutro obadam na spocie, a powiedz mi rezasz coś jutro ? bo jutro dopiero tą osłonę na przegub będę miał i można by po Twojej pracy - Ty porezać ja naprawiać :kox:

Co tam dziewczęta ? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lookłem teraz i 10tys. już pękło na serwer :naughty:

keżor widze że się do Jarosławca wybierasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym to co za dyskryminacja z powodu jakiegoś grilla :tongue4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro mnie raczej nie będzie na spocie a jak będę to na pewno nie swoim autem :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 18:25_________________________________________________Ja mam w bagażniku grilla jakiego nikt nie ma :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro mnie raczej nie będzie na spocie a jak będę to na pewno nie swoim autem :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 18:25_________________________________________________Ja mam w bagażniku grilla jakiego nikt nie ma :decayed:

czyli z garażu też nici ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część obudowy puściła reszta za chwilę. Ale obudowa ładnie będzie zmasakrowana :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 18:27_________________________________________________

Jutro mnie raczej nie będzie na spocie a jak będę to na pewno nie swoim autem :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 18:25_________________________________________________Ja mam w bagażniku grilla jakiego nikt nie ma :decayed:

czyli z garażu też nici ?

Zależy jak mi lampy pójdą a mamy z Kanarem rezać przód jego :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keżor widze że się do Jarosławca wybierasz :)

:no: ja nawet nie wiem gdzie to jest :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja jak się dowie to raczej mnie długo nie zobaczycie :decayed:

szkoda że cię niebędzie w Zatorze ale wypijemy twoje zdrowie :tongue4:

Ja mam w bagażniku grilla jakiego nikt nie ma :decayed:

miałeś niemówić chłopakom że ci sprzedałem mojego pierwszego grill :decayed:

:polew: :polew: :polew:

i to jest ten twój niby mały garaż?????????

Keżor gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulczas a gdzie rezacie ? w sumie mi to jedno czy w Sosnowcu czy w Rudzie bo nie mam kluczy chwilowo dostępnych więc na kluczach mi najbardziej zależy, sam zabieg to lajt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...