Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobrej nocy :hi:

:hi:

:hi: Co tam wieczorkiem? :naughty:

nic zupełnie nic :decayed:

gibam w wyro narka

Kędzior Ty prześpisz połowę życia!

:hi: Co tam wieczorkiem? :naughty:

:hi:

to co zwykle... :)

O której Grisza jedziesz do Zatoru? :mysli: Zostajesz czy jak?

Myśle że koło 18:00 będe wyjeźdzał, także przed 19.00 powinienem się tam zjawić.

Czy zostane :mysli: to się jeszcze okaże czy mi coś na sobote nie wypadnie :disgust:

No nie wiem czy też nie pojadę ale muszę zobaczyć jak z robotą... :przebiegly:

jak zapłacisz to Cię wpuścimy, co chcesz się wkręcić na Zator jak na kiełbaski na spocie :sesese:

Ciii.... :tongue4:

Miron do Ciebie jeszcze nie dzwonił, że się jendak pomylił i to Ty nie jedziesz? :mysli::wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobrej nocy :hi:

:hi:

:hi: Co tam wieczorkiem? :naughty:

nic zupełnie nic :decayed:

gibam w wyro narka

Kędzior Ty prześpisz połowę życia!

:hi: Co tam wieczorkiem? :naughty:

:hi:

to co zwykle... :)

O której Grisza jedziesz do Zatoru? :mysli: Zostajesz czy jak?

Myśle że koło 18:00 będe wyjeźdzał, także przed 19.00 powinienem się tam zjawić.

Czy zostane :mysli: to się jeszcze okaże czy mi coś na sobote nie wypadnie :disgust:

No nie wiem czy też nie pojadę ale muszę zobaczyć jak z robotą... :przebiegly:

jak zapłacisz to Cię wpuścimy, co chcesz się wkręcić na Zator jak na kiełbaski na spocie :sesese:

No myślałem że mi się znowu uda..... :gwizdanie: :przebiegly:

Opublikowano

Siema z Rana :hi: :hi: :hi: :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema: wszystkim...
Opublikowano

Stanley miales moze czas aby zmierzyc dla mnie na jakiej wysokosci masz nadkola :?:

Miszka moge ciebie tez o to poprosic :?: :rolleyes:

Opublikowano

Stanley miales moze czas aby zmierzyc dla mnie na jakiej wysokosci masz nadkola :?:

Miszka moge ciebie tez o to poprosic :?: :rolleyes:

ja mierzyłem ostatnio na spocie, 67,5 i 69,5cm ale nie pamiętam które było przód a które tył :gwizdanie:

Opublikowano

przyznaje się, zapomniałem :bag:

Opublikowano

INFO

W każdym domku znajdują się:

czajnik, lodówka, telewizor, sztućce, szklanki, tależe i jakieś tam garnki ( gdyby dziewczyny chciały robić jakis obiadek dla panów :decayed: )

UWAGA !!!

Potrzebny sprzęt grający !!! kto może zabrać ? info na tel. 608039891 lub PW

Ten zadaszony grill który jest do naszej dyspozycji jest z oświetleniem i jest tam możliwość podłączenia sprzętu grającego - więc jeżeli ktoś ma i może zabrać to było by super - fajnie jak będzie coś przygrywać :wink4:

Opublikowano

INFO

W każdym domku znajdują się:

czajnik, lodówka, telewizor, sztućce, szklanki, tależe i jakieś tam garnki ( gdyby dziewczyny chciały robić jakis obiadek dla panów :decayed: )

UWAGA !!!

Potrzebny sprzęt grający !!! kto może zabrać ? info na tel. 608039891 lub PW

Ten zadaszony grill który jest do naszej dyspozycji jest z oświetleniem i jest tam możliwość podłączenia sprzętu grającego - więc jeżeli ktoś ma i może zabrać to było by super - fajnie jak będzie coś przygrywać :wink4:

no np:

Feet - Wodzionka

Opublikowano

Maxito staruszku :kwiatek: wszystkiego NAJ

Opublikowano

INFO

W każdym domku znajdują się:

czajnik, lodówka, telewizor, sztućce, szklanki, tależe i jakieś tam garnki ( gdyby dziewczyny chciały robić jakis obiadek dla panów :decayed: )

UWAGA !!!

Potrzebny sprzęt grający !!! kto może zabrać ? info na tel. 608039891 lub PW

Ten zadaszony grill który jest do naszej dyspozycji jest z oświetleniem i jest tam możliwość podłączenia sprzętu grającego - więc jeżeli ktoś ma i może zabrać to było by super - fajnie jak będzie coś przygrywać :wink4:

no np:

Feet - Wodzionka

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Już widze jak w domkach wszyscy jadą z koksem przy stole śpiewając piosenke o wodzionce... jakby zobaczyli to własciciele ośsrodka to bankowo bysmy mieli pobyt free.... :kox:

Opublikowano

INFO

W każdym domku znajdują się:

czajnik, lodówka, telewizor, sztućce, szklanki, tależe i jakieś tam garnki ( gdyby dziewczyny chciały robić jakis obiadek dla panów :decayed: )

UWAGA !!!

Potrzebny sprzęt grający !!! kto może zabrać ? info na tel. 608039891 lub PW

Ten zadaszony grill który jest do naszej dyspozycji jest z oświetleniem i jest tam możliwość podłączenia sprzętu grającego - więc jeżeli ktoś ma i może zabrać to było by super - fajnie jak będzie coś przygrywać :wink4:

no np:

Feet - Wodzionka

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Już widze jak w domkach wszyscy jadą z koksem przy stole śpiewając piosenke o wodzionce... jakby zobaczyli to własciciele ośsrodka to bankowo bysmy mieli pobyt free.... :kox:

:naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: siemano
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.