Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeszcze godzina i łikend :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

obiboki przebrzydłe :tongue4:

Opublikowano

jeszcze godzina i łikend :decayed:

jutro nie pracujesz? :gwizdanie:

obiboki przebrzydłe :tongue4:

zawsze możesz się zwolnić i przyjąć do maka :decayed:

Opublikowano

joł

jeszcze tylko jutro :decayed: i będzie kolejny cały przerobiony tydzień :decayed::polew:

Opublikowano

jeszcze tylko 24 minuty i wekend :naughty:

Opublikowano

jeszcze tylko 24 minuty i wekend :naughty:

nie dość że normalnie nic nie robisz to już masz weekend :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: Zjem i idę składać furę do kupy :kox:

Ja też jeszcze jutro i weekend :decayed:

Opublikowano

na dziś fajrant, a jutro :mysli: szybka piłka max do 12 :naughty:

Bulczas dzięki za chęci ale nie chce mi się zadupcać do Ciebie żeby tą osłonę wymienić(z resztą Pucek powiedział, że wytrzyma skoro fest nie wywala - a jak nie wytrzyma to mi odda kasę za nowy przegub - a kupię go w ASO ) :polew::tongue4:

Opublikowano

na dziś fajrant, a jutro :mysli: szybka piłka max do 12 :naughty:

Bulczas dzięki za chęci ale nie chce mi się zadupcać do Ciebie żeby tą osłonę wymienić(z resztą Pucek powiedział, że wytrzyma skoro fest nie wywala - a jak nie wytrzyma to mi odda kasę za nowy przegub - a kupię go w ASO ) :polew::tongue4:

Luzik :wink4:
Opublikowano

cytat znajomej z gg:

"katowice .. katowice.. miasto bycze.. 4 knajpy..2 ulice :D "

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jeszcze chwila i do domu :kox:

Kędzior, Ty masz CB radio? jak coś to przłożymy do mnie :naughty:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 14:50_________________________________________________

cytat znajomej z gg:

"katowice .. katowice.. miasto bycze.. 4 knajpy..2 ulice :D "

:polew: :polew: :polew:

widzę, że znasz wpływowych ludzi :tongue4:

Opublikowano

niemam :confused4: ale mogę załatwić chyba tylko bat taki 2metrowy :polew:

ale ty miełeś przecież?? :mysli:

Opublikowano

cytat znajomej z gg:

"katowice .. katowice.. miasto bycze.. 4 knajpy..2 ulice :D "

:polew: :polew: :polew:

dziwka :tongue4::polew:

Opublikowano

niemam :confused4: ale mogę załatwić chyba tylko bat taki 2metrowy :polew:

ale ty miełeś przecież?? :mysli:

miałem pożyczone :kwasny:

Opublikowano

cytat znajomej z gg:

"katowice .. katowice.. miasto bycze.. 4 knajpy..2 ulice :D "

:polew: :polew: :polew:

dziwka :tongue4::polew:

porządna jest :kox:

niemam :confused4: ale mogę załatwić chyba tylko bat taki 2metrowy :polew:

ale ty miełeś przecież?? :mysli:

miałem pożyczone :kwasny:

a to niemożesz pożyczyć jeszcze raz? :decayed:
Opublikowano
  • Autor

siemka :silacz:

ja moge wziąć wieże , byle by wróciła :gwizdanie:

ale jest na audio CD , chyba że max by pożyczył nam kasety :decayed: ale czy chce wam sie uczyć w zatorze angielskiego ? :mysli::polew:

albo jak ktoś ma to niech weźmie MPdraj z muzą , byle nie Krolu , bo rzygam Gagą :tongue4:

Opublikowano

byle nie Krolu , bo rzygam Gagą :tongue4:

pierdolłem :polew: :polew: :polew: :polew: to niejedziesz z nim na koncert gagi?? :polew: :polew: :polew:

ja mam boomboxa takiego starego coś w tym stylu

http://www.allegro.pl/item1071099560_boombox_soundmaster_scd_5850_super_cena.html

też kaseta/CD audio ale powinienem mieć gdzieś kabel przez który można podłączyć jakiegoś mp3 playera :kox: oczywiście dźwięk szału nierobi :rolleyes:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 14:58_________________________________________________pozatym Keżor weźmiesz otworzysz bagażnik i zapodasz baunsaaa :evil:

Opublikowano

Spadam składać furę :hi:

Opublikowano

siemka :silacz:

ja moge wziąć wieże , byle by wróciła :gwizdanie:

ale jest na audio CD , chyba że max by pożyczył nam kasety :decayed: ale czy chce wam sie uczyć w zatorze angielskiego ? :mysli::polew:

albo jak ktoś ma to niech weźmie MPdraj z muzą , byle nie Krolu , bo rzygam Gagą :tongue4:

to weź...

ja w aucie mam takie kawałki jak lexy and K. Paul...właśnie na audio cd :kox:

Opublikowano

Spadam składać furę :hi:

prawie jak klocki lego :tongue4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.