Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy szanowni klubowicze odwiedzą Nas w niedziele ? Liczymy na frekwencje ;)

obawiam sie że po najbliższym weekendzie szanowni klubowicze nie będą w stanie :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy szanowni klubowicze odwiedzą Nas w niedziele ? Liczymy na frekwencje ;)

obawiam sie że po najbliższym weekendzie szanowni klubowicze nie będą w stanie :kox:

:gwizdanie:

Opublikowano

Czy szanowni klubowicze odwiedzą Nas w niedziele ? Liczymy na frekwencje ;)

ja bym tam w drodze powrotnej skoczył - zrobią sobie fote chłopaki z nami i będzie, że było u nich na spocie 50 osób :kox:
Opublikowano

Od momentu podziałów (temat znany bardzo mało ludzie przyjeżdża) :(

Opublikowano

Witam potrzebny mi jest numer kompresora do klimatyzacji może ma ktoś ETKE ?

Opublikowano

Czy szanowni klubowicze odwiedzą Nas w niedziele ? Liczymy na frekwencje ;)

ja bym tam w drodze powrotnej skoczył - zrobią sobie fote chłopaki z nami i będzie, że było u nich na spocie 50 osób :kox:

cza prezydenta wybrac wiec nie wiem czy da rade :cool1:

Opublikowano

Czy szanowni klubowicze odwiedzą Nas w niedziele ? Liczymy na frekwencje ;)

ja bym tam w drodze powrotnej skoczył - zrobią sobie fote chłopaki z nami i będzie, że było u nich na spocie 50 osób :kox:

cza prezydenta wybrac wiec nie wiem czy da rade :cool1:

proszę jaki patriota :naughty:

Opublikowano

Od momentu podziałów (temat znany bardzo mało ludzie przyjeżdża) :(

:confused4: :confused4:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2010, 11:16_________________________________________________

Witam potrzebny mi jest numer kompresora do klimatyzacji może ma ktoś ETKE ?

pAvB0.jpg

Opublikowano

Czy szanowni klubowicze odwiedzą Nas w niedziele ? Liczymy na frekwencje ;)

myślę że jeśli było by to wcześniej to większe szanse, z Zatoru się zbieramy koło południa o ile dobrze pamiętam

Opublikowano

Dzięki Krolu

Opublikowano

jak macie jakieś głośniki które można podpiąć do kompa to weźcie ja biorę lapka :banan::banan1::banan2:

Opublikowano

jak macie jakieś głośniki które można podpiąć do kompa to weźcie ja biorę lapka :banan::banan1::banan2:

kezor ma taki kabel - jack na czincze (czy jak to sie pisze) :decayed:
Opublikowano
  • Autor

siema cipeczki , co z grajkiem ?

Opublikowano

Szerokiej drogi do Zatora....... :) Zjawie się tam koło 18:30-19:00 :wink4:

Opublikowano

:hi:

siema ja już gotowy do wyjazdu. nic tylko otworzyć pierwsze piwo i ... w drogę :no:

może dołączę do a4 na a4 ale jeszcze do końca nie wiem w którym miejscu :kox:

Opublikowano

A ja raczej nie pojade z wami ;( Lasce ktoś chciał dać wałszywe 20 dolarów i muszą spisywać jakieś protokoły itp :wallbash:

Opublikowano

A ja raczej nie pojade z wami ;( Lasce ktoś chciał dać wałszywe 20 dolarów i muszą spisywać jakieś protokoły itp :wallbash:

zostaw ją

:decayed:

Opublikowano

A ja raczej nie pojade z wami ;( Lasce ktoś chciał dać wałszywe 20 dolarów i muszą spisywać jakieś protokoły itp :wallbash:

zostaw ją

:decayed:

:polew:

przeciez są inne priorytety :decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

ale jestem wyje*any dzisiaj :wallbash: :wallbash: :wallbash:

jak padne pierwszy to mi wybaczcie :disgust:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.