Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

allleeeeeeee spamuuuuu, dobra przebieram się i jadę do City Rocka na obiadek ...

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jesteśmy :decayed:

I nawet byliśmy już zagłosować, domalowałem jedną kratkę i dopisałem Miron78 :gwizdanie:

Opublikowano

allleeeeeeee spamuuuuu, dobra przebieram się i jadę do City Rocka na obiadek ...

:polew: :polew: :polew:

tez bym cos zjadl moge jechac z toba :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

allleeeeeeee spamuuuuu, dobra przebieram się i jadę do City Rocka na obiadek ...

:polew: :polew: :polew:

tez bym cos zjadl moge jechac z toba :cool1: :gwizdanie:

wbijaj będzie też Stan :kox:
Opublikowano

allleeeeeeee spamuuuuu, dobra przebieram się i jadę do City Rocka na obiadek ...

:polew: :polew: :polew:

tez bym cos zjadl moge jechac z toba :cool1: :gwizdanie:

wbijaj będzie też Stan :kox:

kuszaca propozycja :kox:

Opublikowano

Wam to wiecznie mało!!

Opublikowano
  • Autor

:naughty: jestem , ja też już PO wyborach :decayed:

w skrócie to było za***iście :good: a w dużym skrócie to było kox :polew:

Opublikowano

allleeeeeeee spamuuuuu, dobra przebieram się i jadę do City Rocka na obiadek ...

:polew: :polew: :polew:

tez bym cos zjadl moge jechac z toba :cool1: :gwizdanie:

wbijaj będzie też Stan :kox:

i Wiola ( już nie uczennica) :decayed:

Opublikowano

Wam to wiecznie mało!!

noooo :drool:

Opublikowano

Wam to wiecznie mało!!

nie moja wina że mieliśmy nudny domek

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::wink4:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 16:01_________________________________________________

allleeeeeeee spamuuuuu, dobra przebieram się i jadę do City Rocka na obiadek ...

:polew: :polew: :polew:

tez bym cos zjadl moge jechac z toba :cool1: :gwizdanie:

wbijaj będzie też Stan :kox:

i Wiola ( już nie uczennica) :decayed:

:slina: :slina: :decayed:
Opublikowano

Nudny domek???

Wiesz gdzie na drugi raz wiesz gdzie wylądujesz?? Już ja o to zadbam:) :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wiesz gdzie na drugi raz wiesz gdzie wylądujesz??

chyba jeszcze bania trzyma , co ? :tongue4:
Opublikowano

Wiesz gdzie na drugi raz wiesz gdzie wylądujesz??

chyba jeszcze bania trzyma , co ? :tongue4:

:gwizdanie:

Opublikowano

Wiesz gdzie na drugi raz wiesz gdzie wylądujesz??

chyba jeszcze bania trzyma , co ? :tongue4:

:gwizdanie:

Opublikowano

O tam...

Od razu bania, to tak specjalnie było :cool1:

Opublikowano

Wiesz gdzie na drugi raz wiesz gdzie wylądujesz??

tak tak Aniu tak :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Ja też już jestem :decayed: Byliśmy na obiadku też a teraz trzeba by odpocząć. Keżor podeślij fotki mojego padła :naughty:

Opublikowano

Wam to wiecznie mało!!

nie moja wina że mieliśmy nudny domek

no z takimi zamulaczami to ja już dawno nie byłem :thumbdown:

O tam...

Od razu bania, to tak specjalnie było :cool1:

kuźwa ty juz na forum?? :blink:
Opublikowano

Witam ekipe :)

Dawno się tak nie sponiewierałem jak w piątek :kwasny:

Nie znalazł ktoś czasami czapki z Nike ? bo zgubiłem :disgust:

Opublikowano

Witam ekipe :)

Dawno się tak nie sponiewierałem jak w piątek :kwasny:

Nie znalazł ktoś czasami czapki z Nike ? bo zgubiłem :disgust:

Czapka jest, a nie znalazles czasem telefonu ? :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.