Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oko , pamiętaj o CDku :naughty:

no i ta laska z tej A3 nie jest wcale zła , ale nic więcej nie powiem :song:

postaram się mieć CD na dzisiaj.

no to pozbyliśmy się przemka kawalera :cool1: :gwizdanie: :polew:

no co Ty, ona nie była w jego typie :gwizdanie: ( tak mi powiedział :wink4: )

heheheh nie wyglądało, według mnie od razu przypadli sobie do gustu :boobs: :laghing2:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

może porezerwujemy jakieś stoliki na finał i półfinały , co by se razem obejrzeć? :gwizdanie:

Obawiam się, że wtedy trzeba byłoby nagrać meczyk i obejrzeć z odtworzenia... :gwizdanie:

dokładnie ja już jeden taki finał oglądałem... na tychach :gwizdanie: :gwizdanie: tzn. podobno leciał w tle :decayed:

ale przynajmniej już wiadomo że można nagrywać :kox:

Siema wszystkim :hi:

Opublikowano

Witam serdecznie.

Chciałem zapytać czy ktoś posiada narzędzia potrzebne do blokady kół żebatych do wymiany rozrządu?

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam serdecznie.

Chciałem zapytać czy ktoś posiada narzędzia potrzebne do blokady kół żebatych do wymiany rozrządu?

Pozdrawiam

:hi: Ja nie mam , lepiej na spota byś przyjechał bo B6-tek nam brakuje :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Witam serdecznie.

Chciałem zapytać czy ktoś posiada narzędzia potrzebne do blokady kół żebatych do wymiany rozrządu?

Pozdrawiam

:hi: Ja nie mam , lepiej na spota byś przyjechał bo B6-tek nam brakuje :tongue4:

lepiej, to nie wymieniać rozrządu samemu , oddasz do Daneckiego i masz pewnie i z gwarancją , a tak to coś nie tak i lipton :rolleyes:
Opublikowano

Oko , pamiętaj o CDku :naughty:

no i ta laska z tej A3 nie jest wcale zła , ale nic więcej nie powiem :song:

widzę, że wszyscy zainteresowaniu już foty widzieli :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

o jakie foto chodzi :naughty:

Opublikowano

Oko , pamiętaj o CDku :naughty:

no i ta laska z tej A3 nie jest wcale zła , ale nic więcej nie powiem :song:

widzę, że wszyscy zainteresowaniu już foty widzieli :polew: :polew: :polew: :polew:

Witam Widzieli i troche żałują że ich tam nie było
Opublikowano

:bry:

Nie wiem jeszcze czy zjawie sie dzisiaj na spocie. Auto mam u lakiernika i czekam na info kiedy do odbioru. Oby dziś.

Opublikowano

:bry:

Nie wiem jeszcze czy zjawie sie dzisiaj na spocie. Auto mam u lakiernika i czekam na info kiedy do odbioru. Oby dziś.

oni to w miarę szybko robią :ad:

Opublikowano

Oko , pamiętaj o CDku :naughty:

no i ta laska z tej A3 nie jest wcale zła , ale nic więcej nie powiem :song:

widzę, że wszyscy zainteresowaniu już foty widzieli :polew: :polew: :polew: :polew:

Te foty to chyba już wszyscy widzieli :naughty:

nie jest wcale tak strasznie :>

Opublikowano

:bry:

Nie wiem jeszcze czy zjawie sie dzisiaj na spocie. Auto mam u lakiernika i czekam na info kiedy do odbioru. Oby dziś.

no ładnie a mówiłeś że po pijaku nie jeździsz :tongue4:

Opublikowano

Oko , pamiętaj o CDku :naughty:

no i ta laska z tej A3 nie jest wcale zła , ale nic więcej nie powiem :song:

widzę, że wszyscy zainteresowaniu już foty widzieli :polew: :polew: :polew: :polew:

Witam Widzieli i troche żałują że ich tam nie było

będziesz dziś?
Opublikowano

:bry:

Nie wiem jeszcze czy zjawie sie dzisiaj na spocie. Auto mam u lakiernika i czekam na info kiedy do odbioru. Oby dziś.

no ładnie a mówiłeś że po pijaku nie jeździsz :tongue4:

:cicho::song:

Jaka tu cisza .......

Opublikowano

:siema:

:hi:

_____________

yyyyyyyyyy Kezor Gregory nie mam płyt CD ;( dziśiaj :gwizdanie:

Opublikowano

:siema:

:hi:

_____________

yyyyyyyyyy Kezor Gregory nie mam płyt CD ;( dziśiaj :gwizdanie:

o której jedziesz wpadnij po mnie ;)

ps. mam dla ciebie 6x leszek :naughty:

Opublikowano

:siema:

:hi:

_____________

yyyyyyyyyy Kezor Gregory nie mam płyt CD ;( dziśiaj :gwizdanie:

o której jedziesz wpadnij po mnie ;)

ps. mam dla ciebie 6x leszek :naughty:

wyjeżdżam za chwile, szukam jeszcze czystych CDkow w szafce bo powinienem mieć

podjechać?

nie ma sprawy ok 19[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 18:36_________________________________________________?

Opublikowano

hmm nie wiem czy się wyrobimy ;)

bo w połowie obiadku jesteśmy :kox:

Opublikowano

hmm nie wiem czy się wyrobimy ;)

bo w połowie obiadku jesteśmy :kox:

to ja spadam nie będę się patrzył jak jecie :bag:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.