Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

słuchaj ew. możesz poczekać to może też się załapiesz ;)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

słuchaj ew. możesz poczekać to może też się załapiesz ;)

a ja ? bo ja jeszcze nie wyjechałem bo też czekam na obiad :gwizdanie:
Opublikowano

słuchaj ew. możesz poczekać to może też się załapiesz ;)

a ja ? bo ja jeszcze nie wyjechałem bo też czekam na obiad :gwizdanie:

to wpadaj bo magda troche narobiłe tego :P

Opublikowano

słuchaj ew. możesz poczekać to może też się załapiesz ;)

a ja ? bo ja jeszcze nie wyjechałem bo też czekam na obiad :gwizdanie:

to wpadaj bo magda troche narobiłe tego :P

A co macie? :naughty:
Opublikowano

jakieś naleśniki meksykańskie czy coś takiego :cool1:

Opublikowano

jakieś naleśniki meksykańskie czy coś takiego :cool1:

meksykańskie - to wpadam :slina:
Opublikowano

jakieś naleśniki meksykańskie czy coś takiego :cool1:

meksykańskie - to wpadam :slina:

to mam czekać?

bo chciałem się iść myć i zbierać ;)

Opublikowano

jakieś naleśniki meksykańskie czy coś takiego :cool1:

meksykańskie - to wpadam :slina:

to mam czekać?

bo chciałem się iść myć i zbierać ;)

nie no świruję... następnym razem wpadnę :naughty:
Opublikowano

jakieś naleśniki meksykańskie czy coś takiego :cool1:

meksykańskie - to wpadam :slina:

to mam czekać?

bo chciałem się iść myć i zbierać ;)

nie no świruję... następnym razem wpadnę :naughty:

no dobra to ide się myć i zbieram się ;) cyja do zobaczenia i wogóle :hi:

Opublikowano

:hi:

:siema:

:hi:

_____________

yyyyyyyyyy Kezor Gregory nie mam płyt CD ;( dziśiaj :gwizdanie:

o której jedziesz wpadnij po mnie ;)

ps. mam dla ciebie 6x leszek :naughty:

wyjeżdżam za chwile, szukam jeszcze czystych CDkow w szafce bo powinienem mieć

podjechać?

nie ma sprawy ok 19[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 18:36_________________________________________________?

Nie ma sprawy. Mnie i tak na spocie nie ma być dzisiaj niestety :(

Opublikowano

siemka :hi:

Opublikowano

Dzięki za spota :punk:

Opublikowano

Dzięki za spota :punk:

czapka odzyskana ??? :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

Dzięki za spota :punk:

czapka odzyskana ??? :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

odzyskana :)

Tylko wygląda jakby ktoś nią poleorał :naughty:

Opublikowano

i też powróciłem ze spota :naughty:

Opublikowano

szybko jakioś :>

Opublikowano
  • Autor

ja też już wrócił :kox: czemu Krolu masz moje auto w podpisie na gg ? :gwizdanie:

Opublikowano

szybko jakioś :>

bo mój wehikuł zapindala :kox:

Akjam ty jeździsz jak emeryt :gwizdanie:

Miszka twoje ledy ladnie wyglądaja ze wstecznego lusterka :naughty:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 23:01_________________________________________________

ja też już wrócił :kox: czemu Krolu masz moje auto w podpisie na gg ? :gwizdanie:

spodobała mu się twoja gleba heheh
Opublikowano

:hi: ja też już w doma :good:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 23:02_________________________________________________Kędzior aleś pocisnął :good:

a ledy dają po oczach fest ? czy da się przeżyć :naughty:

Opublikowano

ja też już wrócił :kox: czemu Krolu masz moje auto w podpisie na gg ? :gwizdanie:

mówiłem Ci o tym - bardzo mi sie podoba ta fota.. :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.