Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wersja black... :thumbdown: :thumbdown:

iR_b9.jpg

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

żuber już prawie na dnie i więcej niemam :confused4:

Pijoki a ja bez bronków

Przykro mi... :tongue4:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 23:55_________________________________________________

wersja black... :thumbdown: :thumbdown:

iR_b9.jpg

:thumbdown:
Opublikowano

wersja black... :thumbdown: :thumbdown:

iR_b9.jpg

wrzuć tam normalny zderzak i ramkę na grafit/czarno

Opublikowano

wersja black... :thumbdown: :thumbdown:

iR_b9.jpg

moje zdanie znasz :gwizdanie:

Idę w kimkę Yo Wszystkim i dzięki za spota - konkretna dawka śmiechu :good::hi:

Opublikowano

Krolu może byś mi zrobił VT - ciemne szybki... :gwizdanie: Dzięki z góry! Wyślij mi maila to wyślę Ci kilka wariantów, które byś mi wrzucił... Co o tym myślisz? :kox::wink4:

Opublikowano

wersja black... :thumbdown: :thumbdown:

iR_b9.jpg

mi się niepodoba wystającu Fmic, ta ramka też kapa jakoś, nie popisałeś się ziom :thumbdown:

masz jakies fotki mojej z dzisiaj? :mysli:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 00:01_________________________________________________

Krolu może byś mi zrobił VT - ciemne szybki... :gwizdanie: Dzięki z góry! Wyślij mi maila to wyślę Ci kilka wariantów, które byś mi wrzucił... Co o tym myślisz? :kox::wink4:

Stanley ci zrobi takie coś on dobrze VT robi,

pamiętacie jak w paincie wy***ał fure sprayem na czarno?? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Krolu może byś mi zrobił VT - ciemne szybki... :gwizdanie: Dzięki z góry! Wyślij mi maila to wyślę Ci kilka wariantów, które byś mi wrzucił... Co o tym myślisz? :kox::wink4:

mogłeś mówić... nie zrobiłem fotek twojego... :confused4:
Opublikowano

Krolu może byś mi zrobił VT - ciemne szybki... :gwizdanie: Dzięki z góry! Wyślij mi maila to wyślę Ci kilka wariantów, które byś mi wrzucił... Co o tym myślisz? :kox::wink4:

mogłeś mówić... nie zrobiłem fotek twojego... :confused4:

No to ja coś znajdę i Ci wyślę ale to dopiero jutro. :kox:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 00:09_________________________________________________

Krolu może byś mi zrobił VT - ciemne szybki... :gwizdanie: Dzięki z góry! Wyślij mi maila to wyślę Ci kilka wariantów, które byś mi wrzucił... Co o tym myślisz? :kox::wink4:

Stanley ci zrobi takie coś on dobrze VT robi,

pamiętacie jak w paincie wy***ał fure sprayem na czarno?? :polew: :polew: :polew:

No cosik mi się przypomina... :shocked:
Opublikowano

na szybko... też :sick3:

iUEiJ.jpg

Opublikowano

na szybko... też :sick3:

iUEiJ.jpg

dużo lepiej :wink4:

Opublikowano

czarny znaczek..

Hd74i.jpg

Opublikowano

czarny znaczek..

Hd74i.jpg

absolutnie :gwizdanie:

Opublikowano

na szybko... też :sick3:

iUEiJ.jpg

chyba najlepiej z tych co pokazałeś
Opublikowano

jakoś te lampy dużo nie dają - a dużo zabawy, na srebrnym bardziej to widać...

Opublikowano

na szybko... też :sick3:

iUEiJ.jpg

chyba najlepiej z tych co pokazałeś

:good:
Opublikowano

czas zawijac w wyrko :hi:

Opublikowano

ja też zwijam :hi:

Opublikowano

No to też lecę. :hi:

Opublikowano

I po co komu Photoshop...

Opublikowano
:siema: z rana
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.