Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bulczas, w tym twoim podpisie powinno być "klubowiczów" a nie "klubowiczy" :decayed::tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzisiaj "kumpel " z roboty żeni się. Nawet flaszki nie postawił, niech chu*jowi prąd o 22 wyłączą :tongue4:

widocznie po postawił bo nie ma się z czego cieszyć :polew: :polew:
Opublikowano

dzisiaj "kumpel " z roboty żeni się. Nawet flaszki nie postawił, niech chu*jowi prąd o 22 wyłączą :tongue4:

A to ciul :thumbdown:

mało powiedziane.... :bag:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 11:11_________________________________________________

dzisiaj "kumpel " z roboty żeni się. Nawet flaszki nie postawił, niech chu*jowi prąd o 22 wyłączą :tongue4:

widocznie po postawił bo nie ma się z czego cieszyć :polew: :polew:

jakbys ją widział to byś wolał zostać giejem :)

Opublikowano

jakbys ją widział to byś wolał zostać giejem :)

to co się dziwisz że chłopak flaszki nie postawił :polew: ale np mógł zaproponować uchlanie z rozpaczy :thumbdown:

:polew: zawsze jest okazja :tongue4:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 11:13_________________________________________________jak ktoś ma to niech bierze piłke w razie czego :decayed:

ja szukam pompkii

Opublikowano

jakbys ją widział to byś wolał zostać giejem :)

to co się dziwisz że chłopak flaszki nie postawił :polew: ale np mógł zaproponować uchlanie z rozpaczy :thumbdown:

:polew: zawsze jest okazja :tongue4:

on nie pije alko :wallbash:

przez to pisałem, że mógłby tylko postawić :decayed:

Opublikowano

Chyba podjadę do Ciebie Kędzior jak coś to zaczekajcie chwilę :wink4:

Opublikowano

i pompka jest :decayed:

weźcie pilke jambulabi hehehe będziemy niezle serwy robic :polew:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 11:16_________________________________________________

Chyba podjadę do Ciebie Kędzior jak coś to zaczekajcie chwilę :wink4:

wyrobi się?? cud :polew:

:wink4:

Opublikowano

Dla tych co pozostali i się grzeją w domach.....

taki mały lajcik...

Ania Sool - Diss na Awers

Opublikowano

damn it Panowie coś mi sie dzieje z telefonem i wszystkie rozmowy mi przekierowuje do Dimana :blink: :blink: :blink:

Opublikowano

damn it Panowie coś mi sie dzieje z telefonem i wszystkie rozmowy mi przekierowuje do Dimana :blink: :blink: :blink:

jesli masz duzo kolezanek to zazdroszcze Dimanowi :decayed:

a tak na powaznie nie znam sie na fonach tak jak Mario ale wydaje mi sie, ze masz wlaczone przekazywanie rozmow i wybrany jest nr od Dimana. poswiec troche czasu i wylacz przekazy :wink4:

Opublikowano

no i "niemcy" prowadzą :gwizdanie:

Opublikowano

no i "niemcy" prowadzą :gwizdanie:

:good:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 16:35_________________________________________________widziales jak niemcy ladnie ich zlapali na spalonym :decayed:

Opublikowano

no i "niemcy" prowadzą :gwizdanie:

:good:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 16:35_________________________________________________widziales jak niemcy ladnie ich zlapali na spalonym :decayed:

zobaczymy co warta jest ta argentina :naughty:

Opublikowano

no i "niemcy" prowadzą :gwizdanie:

:good:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 16:35_________________________________________________widziales jak niemcy ladnie ich zlapali na spalonym :decayed:

zobaczymy co warta jest ta argentina :naughty:

;(

Jak narazie Argentyna nic a nic nie gra........ :confused4:

Opublikowano

:hi:

po wodzie i przed wódą :kox:

Opublikowano

:hi:

gratyki bleloczka to chyba drugi twój

Opublikowano

:hi:

gratyki bleloczka to chyba drugi twój

pierwszy, wcześniej kubek :naughty:

Hitlerjugend napierdalają :kox:

Opublikowano

Niemcy :notworthy:

Opublikowano

masakra co argentyna gara :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

niemiecki audiwalec przejechał po argentynie :kox:

Aż Andrea Merkel skacze po trybunach :sick3:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.