Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wieczorem wrzucę filmik z Zatoru :gwizdanie:

:slina::jerk::ad:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 14:29_________________________________________________

ja też mam niespodzianke... może dzisiaj ją pokaże na spocie :P

Twoja to nie jest niespodzianka , bo wszyscy o niej wiedzą już od dawna :tongue4:

Kędziorowi jaja urwe :evil: :evil:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kędziorowi jaja urwe :evil: :evil:

moje ostatnie dwa jaja :wallbash:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 14:50_________________________________________________ja niewiem czy przyjadę, może wezmę volvo jak będzie
Opublikowano
:hi: mnie dzis nie będzie
Opublikowano
  • Autor

Kędziorowi jaja urwe :evil: :evil:

akurat o tym co to będzie dowiedziałem sie z opisu z gadu gadu :decayed:
Opublikowano

ogladalem wczoraj jedna ... a jade po tą ktora okazala sie w miare. chociaz jest uderzona tzn. szlif o inne auto ale tylko elementy wymienne

Opublikowano
  • Autor

nie wiem jak dolina wygląda

czy dalej jest tam remont ?

bo można by tam zrobić odrazu [br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 16:57_________________________________________________włączcie sobie na TVN Style :naughty:

jest program , jak zostać damą czy jakoś tak :decayed: i występuje Brianna Frost :kox:

[br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 17:28_________________________________________________brianna-frost-1.jpg

Thight latina babe Brianna Frost strip

:slina:

Opublikowano

no faktycznie dama :gwizdanie:

bawimy się jak damy, jak nie damy to się nie bawimy :cool1:

Opublikowano

ile to można myśleć o laskach :gwizdanie:

liczy się fun, a dobra fura to właśnie fun :kox:

Pucek przerażasz mnie :decayed:

Czyżby uczeń przerósł mistrza :polew:

to jak.... dół ? góra ? czy dolina ? Mam nadzieje że uda Mi się przyjechać na czas :wink4:

http://moto.onet.pl/182549,7143778,2,zdjecie.html?node=27#id7143778

http://moto.onet.pl/182549,7143778,2,zdjecie.html?node=27#id7143786

Może to i spełnia swoją funkcję bardzo dobrze, ale wygląda na pierwszy rzut oka jak zdjęcie z " wiejski tuning.pl " :>[br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 17:43_________________________________________________

:naughty::slina:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 17:46_________________________________________________

no faktycznie dama :gwizdanie:

Co tam dama, ale za to z jakim wdziękiem to robi :naughty:

Dziś Dama ma inne znaczenie :decayed:

Opublikowano

a Ty co tu takie monologi walisz? :decayed:

jak tam życie? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

ide skręcać gofra , bo oczywiście audi sie skurwiło :gwizdanie: a dokładnie pękł trójnik z płynem chłodniczym co włazi do bloku , takiej awarii jeszcze nie miałem , nowa część 13zł , ale czemu akurat mnie to dopadło ? :disgust:

chyba , że podjade rajdowym audi quattro które stoi na placu u mnie :kox:

no nic , widzimy sie na spocie :hi:

Opublikowano

a Ty co tu takie monologi walisz? :decayed:

jak tam życie? :cool1:

Jak zwykle, bezlitosne idzie swoim ciągłym rytmem :gwizdanie: Ale nie ma źle, trza myśleć pozytywnie :)[br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 18:22_________________________________________________A odnośnie monologu to doczytuje i jak coś tam chce komuś odpowiedzieć to pisze :wink4:

Opublikowano

kiedy znowu przyjeżdżasz? :)

Opublikowano

kiedy znowu przyjeżdżasz? :)

Na następną imprezę która będzie :naughty: Albo nad wodę :)

Opublikowano

kiedy znowu przyjeżdżasz? :)

Na następną imprezę która będzie :naughty: Albo nad wodę :)

:decayed::good:

Opublikowano

kiedy znowu przyjeżdżasz? :)

Na następną imprezę która będzie :naughty: Albo nad wodę :)

to dziś :blink: :blink: :blink:
Opublikowano

kiedy znowu przyjeżdżasz? :)

Na następną imprezę która będzie :naughty: Albo nad wodę :)

:decayed::good:

Opuściłem jedną imprezę, więc styknie tego złego :decayed:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 18:29_________________________________________________

kiedy znowu przyjeżdżasz? :)

Na następną imprezę która będzie :naughty: Albo nad wodę :)

to dziś :blink: :blink: :blink:

Hmmmmmm :blink:

Opublikowano
na zdjęciu mi się niepodoba ale na filmiku no ja pierrrrr

:drool: :drool: :drool: :drool:

Opublikowano

Łaaaaaapcccccccc

http://picasaweb.google.pl/117064727673485190313/GokartyImprezaSescy#5493124722750988514

:polew: :polew: :polew:

I Pucek poległ, ten to ma siłe :decayed:

taaaa

dziwne że się trzymałem, bo tyle alkoholu co się przelało :blink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.