Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema z wieczora

ja dopiero wróciłem z magro i właśnie pojadłem, dzisiejszy spot, to już nie dla mnie :(

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema z wieczora

ja dopiero wróciłem z magro i właśnie pojadłem, dzisiejszy spot, to już nie dla mnie :(

ty leniu :decayed:
Opublikowano

siema z wieczora

ja dopiero wróciłem z magro i właśnie pojadłem, dzisiejszy spot, to już nie dla mnie :(

ty leniu :decayed:

się odezwał :tongue4:

Opublikowano

chyba najwyższy czas na publikację :kox:

'ZATOR 2010' :evil:

http://vimeo.com/13307258 :this:

Opublikowano

chyba najwyższy czas na publikację :kox:

'ZATOR 2010' :evil:

http://vimeo.com/13307258 :this:

ale słabe :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew: :wink4: dojebane pani reżyser :decayed:

Opublikowano
:hi: po spocie
Opublikowano

chyba najwyższy czas na publikację :kox:

'ZATOR 2010' :evil:

http://vimeo.com/13307258 :this:

1wsza klasa git-majonez :good: :good: :good: :good:
Opublikowano

no filmik mi się podoba

Opublikowano

:hi: po spocie

:punk: po spocie i kubełku z KFC :)

Opublikowano

:hi: po spocie

:punk: po spocie i kubełku z KFC :)

:decayed:

Opublikowano

witka mam pytanie wczoraj zaświecił mi sie ESP kontorlka, po chwili zgasła, dzisiaj bawilem sie z załacznikiem światel bo mi czasami sie masa traci i nie podświetla (robiłem to przy nie odłaczym aku, z otwartymi dzwami i zaswieconymi światlami i po 1/2 godziny nie odpaliłem juz autka) a jak na kable zapalil to ESP znowu świecił, co jest nei tak????

Opublikowano

witka mam pytanie wczoraj zaświecił mi sie ESP kontorlka, po chwili zgasła, dzisiaj bawilem sie z załacznikiem światel bo mi czasami sie masa traci i nie podświetla (robiłem to przy nie odłaczym aku, z otwartymi dzwami i zaswieconymi światlami i po 1/2 godziny nie odpaliłem juz autka) a jak na kable zapalil to ESP znowu świecił, co jest nei tak????

idź se na techniczny po to on jest :yeah:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 22:39_________________________________________________nie żebym był niemiły :decayed:

Opublikowano

taaaaaaaa grunt to pomocnym być :disgust: qr** tam uzyskam odpowiedz za 3 dni a o tej porze bede w drodze na Chorwację

Opublikowano

autko już naprawione, jak dobrze że części i naprawa audi to tania i rzadka rzecz...

:wallbash:

do 10tego o chlebie i wodzie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

taaaaaaaa grunt to pomocnym być :disgust: q***wa tam uzyskam odpowiedz za 3 dni a o tej porze bede w drodze na Chorwację

jak się pisze tylko wtedy jak się potrzebuje pomocy to taka reakcja :nose:

Opublikowano

taaaaaaaa grunt to pomocnym być :disgust: q***wa tam uzyskam odpowiedz za 3 dni a o tej porze bede w drodze na Chorwację

wpisz w szukajke a pewnie znajdziesz jak nie to załóż temat napewno szybko uzyskasz odpowiedź

taaaaaaaa grunt to pomocnym być :disgust: q***wa tam uzyskam odpowiedz za 3 dni a o tej porze bede w drodze na Chorwację

jak się pisze tylko wtedy jak się potrzebuje pomocy to taka reakcja :nose:

a to już druga sprawa :wink4:

Opublikowano

z resztą może inni pomogą :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 22:47_________________________________________________Diman lampy sprzedane za 1000 PLN :tongue4:

Opublikowano

chyba najwyższy czas na publikację :kox:

'ZATOR 2010' :evil:

http://vimeo.com/13307258 :this:

Elegancki film "trailer" :):punk:

Opublikowano

chyba najwyższy czas na publikację :kox:

'ZATOR 2010' :evil:

http://vimeo.com/13307258 :this:

Elegancki film "trailer" :):punk:

to dopiero początek Adrenalina skleja 40min film :decayed:
Opublikowano

chyba najwyższy czas na publikację :kox:

'ZATOR 2010' :evil:

http://vimeo.com/13307258 :this:

Elegancki film "trailer" :):punk:

to dopiero początek Adrenalina skleja 40min film :decayed:

Mam nadzieje że pojawie się tam chociaż na 2 sekundy ..... :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.