Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

senkju....

ale to i tak lajt ja muszę się dostać w okolice mojej byłej dzielni więc wszystko trasą machnę :good:

Opublikowano

senkju....

ale to i tak lajt ja muszę się dostać w okolice mojej byłej dzielni więc wszystko trasą machnę :good:

temacik ? :mysli:

Opublikowano

senkju....

ale to i tak lajt ja muszę się dostać w okolice mojej byłej dzielni więc wszystko trasą machnę :good:

temacik ? :mysli:

hehe może przy okazji :decayed:

Opublikowano

jak tam, jest spocik, albo rowerki utrudniaja na tyle dostęp, że dzisiaj jest odwołany? Ja i tak z A4 śmigam to nie powinno być problemu...

Opublikowano

:hi:

a dzisiaj ma padać :gwizdanie:

dobrze że nie mogę wpaść :decayed:

Opublikowano

co wy dupcycie spot jes normalnie :tongue4:

Opublikowano

Witam jak nastroje przed spocikiem :>

Opublikowano

no to dziś mam wymówkę - nie jadę na spota bo utknę w korku :decayed: - a tak na serio to zwyczajnie mi się nie chce :naughty: może do 19 zmienię zdanie :hi:

Opublikowano

no to dziś mam wymówkę - nie jadę na spota bo utknę w korku :decayed: - a tak na serio to zwyczajnie mi się nie chce :naughty: może do 19 zmienię zdanie :hi:

zaczął pracować i już po chopie :gwizdanie:

BTW

qr**, dobrze, że ten wyścig jest raz w roku, auto zostawiłem kawałek drogi od domu, a pod blokiem oświeciło mnie, że klucze do drzwi zostały w samochodzie :wallbash: :wallbash:

ale chociaż popatrzyłem jak gejują na tych swoich kolarzówkach :rolleyes:

Opublikowano

no to dziś mam wymówkę - nie jadę na spota bo utknę w korku :decayed: - a tak na serio to zwyczajnie mi się nie chce :naughty: może do 19 zmienię zdanie :hi:

pewno, nie idź, co będziesz stał kilka godzin na jakimś parkingu :gwizdanie:

ehhhh, faktycznie się starzejesz :decayed:

Opublikowano

no to dziś mam wymówkę - nie jadę na spota bo utknę w korku :decayed: - a tak na serio to zwyczajnie mi się nie chce :naughty: może do 19 zmienię zdanie :hi:

pewno, nie idź, co będziesz stał kilka godzin na jakimś parkingu :gwizdanie:

ehhhh, faktycznie się starzejesz :decayed:

zgadzam się :polew:

Opublikowano

no to dziś mam wymówkę - nie jadę na spota bo utknę w korku :decayed: - a tak na serio to zwyczajnie mi się nie chce :naughty: może do 19 zmienię zdanie :hi:

pewno, nie idź, co będziesz stał kilka godzin na jakimś parkingu :gwizdanie:

ehhhh, faktycznie się starzejesz :decayed:

zgadzam się :polew:

poprostu dziadziejesz

Opublikowano

no to dziś mam wymówkę - nie jadę na spota bo utknę w korku :decayed: - a tak na serio to zwyczajnie mi się nie chce :naughty: może do 19 zmienię zdanie :hi:

pewno, nie idź, co będziesz stał kilka godzin na jakimś parkingu :gwizdanie:

ehhhh, faktycznie się starzejesz :decayed:

zgadzam się :polew:

poprostu dziadziejesz

emeryci :ban:

zabrać mu klubowicza !!! :polew: :polew:

Opublikowano

na spota sie zbierac a nie spamowac tu :przebiegly:

Opublikowano
zabrać mu klubowicza !!!

dodam wiecej: zabrac mu moda!!!

:decayed:

Opublikowano

na spota sie zbierac a nie spamowac tu :przebiegly:

ja czekam aż mnie wypuszczą z miasta :disgust:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2010, 18:41_________________________________________________niech ich wszystkich zdyskwalifikują :polew:

i replay :polew:

Opublikowano

:hi:

no to dziś mam wymówkę - nie jadę na spota bo utknę w korku :decayed: - a tak na serio to zwyczajnie mi się nie chce :naughty: może do 19 zmienię zdanie :hi:

pewno, nie idź, co będziesz stał kilka godzin na jakimś parkingu :gwizdanie:

ehhhh, faktycznie się starzejesz :decayed:

To taka demonstracja, co staje się dla dorastającego mężczyzny naprawdę ważne. Najwyraźniej czuł się wcześniej uzależniony od spotów, więc teraz jak ma okazje chce przekornie pokazać, że jest na odwrót :decayed::polew:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2010, 19:11_________________________________________________

zabrać mu klubowicza !!!

dodam wiecej: zabrac mu moda!!!

:decayed:

To akurat chyba było szczere :decayed:

Opublikowano

:hi:

no to dziś mam wymówkę - nie jadę na spota bo utknę w korku :decayed: - a tak na serio to zwyczajnie mi się nie chce :naughty: może do 19 zmienię zdanie :hi:

pewno, nie idź, co będziesz stał kilka godzin na jakimś parkingu :gwizdanie:

ehhhh, faktycznie się starzejesz :decayed:

To taka demonstracja, co staje się dla dorastającego mężczyzny naprawdę ważne. Najwyraźniej czuł się wcześniej uzależniony od spotów, więc teraz jak ma okazje chce przekornie pokazać, że jest na odwrót :decayed::polew:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2010, 19:11_________________________________________________

zabrać mu klubowicza !!!

dodam wiecej: zabrac mu moda!!!

:decayed:

To akurat chyba było szczere :decayed:

coś mi się wydaje że dzisiaj posypią się warny :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.