Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no powiem Ci że sie spociłem ostatnio na średnicówce jak przy 110 mnie podbiło na tym moście w strone katowic po łuku obok silesii prawie. Tył mnie zaczął wyprzedzać i wesołomi nie było.. na szczęście szybka kontra gaz w podłoge i sie wyciągnął :wink4:

czas będzie zainwestować niebawem w nowe :gwizdanie:

Nie ma to jak dobry gwint chyba :gwizdanie:

nom . ja tam zwalniam do 160 :polew:

Nie testowałem jeszcze tego zakretu ale 120 i jade jakby nigdy nic :decayed:

ja robię każdy zakręt na średnicówce 180 - 200 łącznie z wlotem na wiadukcie do Kato przy Silesi :a4fan:

to musisz mnie tam przewieźć :gwizdanie: chyba , że lecisz przez wszystkie pasy jak kubica to wtedy wierze :wink4:

to ja polece za Wami i to nagram :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no powiem Ci że sie spociłem ostatnio na średnicówce jak przy 110 mnie podbiło na tym moście w strone katowic po łuku obok silesii prawie. Tył mnie zaczął wyprzedzać i wesołomi nie było.. na szczęście szybka kontra gaz w podłoge i sie wyciągnął :wink4:

czas będzie zainwestować niebawem w nowe :gwizdanie:

Nie ma to jak dobry gwint chyba :gwizdanie:

nom . ja tam zwalniam do 160 :polew:

Nie testowałem jeszcze tego zakretu ale 120 i jade jakby nigdy nic :decayed:

ja robię każdy zakręt na średnicówce 180 - 200 łącznie z wlotem na wiadukcie do Kato przy Silesi :a4fan:

bo MY mamy jedyny słuszny zawias :kox:

lubie jeździć na niesłusznym zawiasie :naughty:
Opublikowano

no powiem Ci że sie spociłem ostatnio na średnicówce jak przy 110 mnie podbiło na tym moście w strone katowic po łuku obok silesii prawie. Tył mnie zaczął wyprzedzać i wesołomi nie było.. na szczęście szybka kontra gaz w podłoge i sie wyciągnął :wink4:

czas będzie zainwestować niebawem w nowe :gwizdanie:

Nie ma to jak dobry gwint chyba :gwizdanie:

nom . ja tam zwalniam do 160 :polew:

Nie testowałem jeszcze tego zakretu ale 120 i jade jakby nigdy nic :decayed:

ja robię każdy zakręt na średnicówce 180 - 200 łącznie z wlotem na wiadukcie do Kato przy Silesi :a4fan:

jak twoja niepojdzie wiecej niz 150 :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

no powiem Ci że sie spociłem ostatnio na średnicówce jak przy 110 mnie podbiło na tym moście w strone katowic po łuku obok silesii prawie. Tył mnie zaczął wyprzedzać i wesołomi nie było.. na szczęście szybka kontra gaz w podłoge i sie wyciągnął :wink4:

czas będzie zainwestować niebawem w nowe :gwizdanie:

Nie ma to jak dobry gwint chyba :gwizdanie:

nom . ja tam zwalniam do 160 :polew:

Nie testowałem jeszcze tego zakretu ale 120 i jade jakby nigdy nic :decayed:

ja robię każdy zakręt na średnicówce 180 - 200 łącznie z wlotem na wiadukcie do Kato przy Silesi :a4fan:

to musisz mnie tam przewieźć :gwizdanie: chyba , że lecisz przez wszystkie pasy jak kubica to wtedy wierze :wink4:

to ja polece za Wami i to nagram :decayed:

ale od zewnętrznej :naughty:

Opublikowano

Ja też bym chciał to zobaczyć :gwizdanie:

Opublikowano

no powiem Ci że sie spociłem ostatnio na średnicówce jak przy 110 mnie podbiło na tym moście w strone katowic po łuku obok silesii prawie. Tył mnie zaczął wyprzedzać i wesołomi nie było.. na szczęście szybka kontra gaz w podłoge i sie wyciągnął :wink4:

czas będzie zainwestować niebawem w nowe :gwizdanie:

Nie ma to jak dobry gwint chyba :gwizdanie:

nom . ja tam zwalniam do 160 :polew:

Nie testowałem jeszcze tego zakretu ale 120 i jade jakby nigdy nic :decayed:

ja robię każdy zakręt na średnicówce 180 - 200 łącznie z wlotem na wiadukcie do Kato przy Silesi :a4fan:

jak twoja niepojdzie wiecej niz 150 :polew: :polew: :polew:

dziś leciałem 180 bez wysiłku, z ST do SK i nazot w niecałe 40 min [br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 23:05_________________________________________________

Ja też bym chciał to zobaczyć :gwizdanie:

tymczasem obczaj sobie wszystkie szpecu :polew:

http://allegro.pl/listing.php/search?category=149&from_showcat=1&sg=0&string=golf+IV+cabrio&change_view=1

Opublikowano

dobra pipy, dzisiaj wyrezałem wszystko i wszytskich ( car audio, FISa i panele LCD)

:decayed:

BgZ8J.jpg

Bh0DS.jpg

Bh380.jpg

Opublikowano

dobra pipy, dzisiaj wyrezałem wszystko i wszytskich ( car audio, FISa i panele LCD)

:decayed:

BgZ8J.jpg

Bh0DS.jpg

Bh380.jpg

a prosiłem niepokazuj na forum mojej drugiej fury :disgust::angry: :angry: :angry:
Opublikowano

dobra pipy, dzisiaj wyrezałem wszystko i wszytskich ( car audio, FISa i panele LCD)

:decayed:

BgZ8J.jpg

Bh0DS.jpg

Bh380.jpg

stan niezle ci to wyszlo :good:

Opublikowano

dobra pipy, dzisiaj wyrezałem wszystko i wszytskich ( car audio, FISa i panele LCD)

:decayed:

BgZ8J.jpg

Bh0DS.jpg

Bh380.jpg

a prosiłem niepokazuj na forum mojej drugiej fury :disgust::angry: :angry: :angry:

twoja ma większy przelot, to jest moja :decayed:

Opublikowano

dobra pipy, dzisiaj wyrezałem wszystko i wszytskich ( car audio, FISa i panele LCD)

:decayed:

BgZ8J.jpg

Bh0DS.jpg

Bh380.jpg

stan niezle ci to wyszlo :good:

ma się smykałkę do rzemiosła :naughty:

Opublikowano

dobra pipy, dzisiaj wyrezałem wszystko i wszytskich ( car audio, FISa i panele LCD)

:decayed:

BgZ8J.jpg

Bh0DS.jpg

Bh380.jpg

stan niezle ci to wyszlo :good:

ma się smykałkę do rzemiosła :naughty:

a jak :wink4:

Opublikowano

no powiem Ci że sie spociłem ostatnio na średnicówce jak przy 110 mnie podbiło na tym moście w strone katowic po łuku obok silesii prawie. Tył mnie zaczął wyprzedzać i wesołomi nie było.. na szczęście szybka kontra gaz w podłoge i sie wyciągnął :wink4:

czas będzie zainwestować niebawem w nowe :gwizdanie:

Nie ma to jak dobry gwint chyba :gwizdanie:

nom . ja tam zwalniam do 160 :polew:

Nie testowałem jeszcze tego zakretu ale 120 i jade jakby nigdy nic :decayed:

ja robię każdy zakręt na średnicówce 180 - 200 łącznie z wlotem na wiadukcie do Kato przy Silesi :a4fan:

Miszka!? Długo masz takie sny? :tongue4:

dobra pipy, dzisiaj wyrezałem wszystko i wszytskich ( car audio, FISa i panele LCD)

:decayed:

BgZ8J.jpg

Bh0DS.jpg

Bh380.jpg

stan niezle ci to wyszlo :good:

ma się smykałkę do rzemiosła :naughty:

:wink4:
Opublikowano

dobra pany spadam :lazy:

Opublikowano

dobra pany spadam :lazy:

Narta dimek! :wink4::hi:
Opublikowano

dobra pipy, dzisiaj wyrezałem wszystko i wszytskich ( car audio, FISa i panele LCD)

:decayed:

BgZ8J.jpg

Bh0DS.jpg

Bh380.jpg

szkoda że komuś ,ciekawe co zmodzisz w swoim aucie :gwizdanie:
Opublikowano

dobra pipy, dzisiaj wyrezałem wszystko i wszytskich ( car audio, FISa i panele LCD)

:decayed:

BgZ8J.jpg

Bh0DS.jpg

Bh380.jpg

szkoda że komuś ,ciekawe co zmodzisz w swoim aucie :gwizdanie:

najczęściej modze lanie do baku ( sobie i kolegom :decayed: )

Opublikowano

dobra pipy, dzisiaj wyrezałem wszystko i wszytskich ( car audio, FISa i panele LCD)

:decayed:

BgZ8J.jpg

Bh0DS.jpg

Bh380.jpg

szkoda że komuś ,ciekawe co zmodzisz w swoim aucie :gwizdanie:

najczęściej modze lanie do baku ( sobie i kolegom :decayed: )

ty zboku

:polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.