Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

roboty sie chyccie :bicz3:

no ja właśnie szukam roboty :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

roboty sie chyccie :bicz3:

no ja właśnie szukam roboty :gwizdanie:

:szukaj:

:decayed:

[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 11:13_________________________________________________za miesiąc zwolni się jedno w Mercedesie :polew:

Opublikowano

roboty sie chyccie :bicz3:

no ja właśnie szukam roboty :gwizdanie:

:szukaj:

:decayed:

[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 11:13_________________________________________________za miesiąc zwolni się jedno w Mercedesie :polew:

nie w takim charakterze, to nie dla mnie :thumbdown:

Opublikowano

roboty sie chyccie :bicz3:

ja przez najbliższe dwa tygodnie nie zamierzam się chytać :kox:

Opublikowano

witam, co tam słychać u koleżanek i kolegów?

pozdro, co by nie było że tylko z problemami tutaj przychodzę...

Opublikowano
  • Autor

witam, co tam słychać u koleżanek i kolegów?

pozdro, co by nie było że tylko z problemami tutaj przychodzę...

:hi: , dobra gadaj co z autem znowu nie tak :polew:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 15:57_________________________________________________

Nikt z kolegów, którzy dziś się wybierają pod GO Sporta nie ma VAGa?

A może ktoś podrzuci jakiś adres sprawdzonego mechanika... Byłbym wdzięczny bo będę musiał podjechać :(

ja mam vaga , ale nie mam kabla :gwizdanie:
Opublikowano

Nikt z kolegów, którzy dziś się wybierają pod GO Sporta nie ma VAGa?

A może ktoś podrzuci jakiś adres sprawdzonego mechanika... Byłbym wdzięczny bo będę musiał podjechać :(

pozyjemy zobaczymy :gwizdanie:
Opublikowano

a Ty Krolu się dziś wybierasz? :mysli:

Opublikowano

a Ty Krolu się dziś wybierasz? :mysli:

pisze podanie o zgodę :decayed:
Opublikowano

masz tu formularz.... może Ci się przydać :decayed:

O__hS.jpg

Opublikowano

masz tu formularz.... może Ci się przydać :decayed:

O__hS.jpg

właśnie taki wypełniam :kox:
Opublikowano

Nikt z kolegów, którzy dziś się wybierają pod GO Sporta nie ma VAGa?

A może ktoś podrzuci jakiś adres sprawdzonego mechanika... Byłbym wdzięczny bo będę musiał podjechać :(

Ja mam VAGa, ale dziś nie dam rady podjechać / PRACA :( ale jeśli coś potrzebujesz odezwij się na PW i podjedź do Czeladzi, nie masz daleko.

Opublikowano

:hi:

ide zamontować tabule :evil: :evil: :evil:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ja mam vaga , ale nie mam kabla

Prawie połowa sukcesu. :)

pozyjemy zobaczymy :gwizdanie:

Jak na razie mam nadzieję, że uda się bez interwencji mechaników.

Ja mam VAGa, ale dziś nie dam rady podjechać / PRACA :( ale jeśli coś potrzebujesz odezwij się na PW i podjedź do Czeladzi, nie masz daleko.

Wielkie dzięki za info.

Do czeladzi mam blisko to fakt, tylko że problem jest ze skrzynią i nie za bardzo wiem czy to jej na dobre wyjdzie :( :(

Jutro znajomy ma podjechać i sprawdzić co się z nią dzieje, wolę poczekać.

Mam nadzieję, że to nic poważnego :confused4: bo tym samochodem niecałe 500km przejechałem dopiero. :wallbash:

Opublikowano

MPi00.jpg

dojebane :kox: :kox: :kox: tez sobie takie zrobię :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Na prawym przednim błotniku, będzie pasowało :decayed:

:siema:

postaram się nie zapomnieć zabrać Twojej kurtki na spota

no raczej .... :cool1:

chyba chciałaś napisać bardzo proszę :tongue4:

nie drażnij się ze mną :acute:

Ty lepiej uważaj bo Miszka cię jeszcze potraktuje z patyka :bicz3: jak te laski na plaży w Toksie :polew:

Joke owcourse :decayed: [br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 20:23_________________________________________________

Mam nadzieję, że to nic poważnego :confused4: bo tym samochodem niecałe 500km przejechałem dopiero. :wallbash:

Oby to było tylko jakieś nieporozumienie elektroniki. Skrzynia szarpała wcześniej coś, czy płynnie jechała? Swego czasu mój Tiptronic powiedział papa i ewakuował się z tego świata.

Opublikowano

siema :zemdlal: niedawno co wróciłem z roboty więc nawet niedałem rady na spota podjechać :disgust: 4km przekopem z buta :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

siema :zemdlal: niedawno co wróciłem z roboty więc nawet niedałem rady na spota podjechać :disgust: 4km przekopem z buta :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:hi:

Myśl pozytywnie :)

Opublikowano

no i czemu lajzy nie ma was w macu? :P

Opublikowano

no i czemu lajzy nie ma was w macu? :P

bo somy w doma :cool1:
Opublikowano

Kedzior miękki ten wungiel że butem go kopiecie :]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.