Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...to ja się zwijam Panowie do stolycy :)

zabawiajcie mi tu ładnie Stanleya co by się zbytnio nie nudził :decayed:

narka :*

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

...to ja się zwijam Panowie do stolycy :)

zabawiajcie mi tu ładnie Stanleya co by się zbytnio nie nudził :decayed:

narka :*

nie będzie się nudził :bag:

Opublikowano
  • Autor

Nie udało mi się wczoraj wpaść na spota trochę szkoda :(

no lipa , a byłem swoim autem :decayed:
Opublikowano

:hi:

Stanley to teraz jak sam zostajesz.... :banan2::banan:

Opublikowano

:hi:

chwila przerwy, zachciało mi się wymieniać sprzęgło i teraz mam, cały obolały i mega brudny a jeszcze nawet skrzyni nie wyciągnąłem :polew:

Kędzior, kiedy montujesz gazior? :decayed:

Opublikowano

:hi:

chwila przerwy, zachciało mi się wymieniać sprzęgło i teraz mam, cały obolały i mega brudny a jeszcze nawet skrzyni nie wyciągnąłem :polew:

Kędzior, kiedy montujesz gazior? :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Miszka tak apropo dzięki za wczorajsze info odnośnie PAŁ :wink4: Oj sypało się na Pszczyne :naughty:

Opublikowano

Miszka tak apropo dzięki za wczorajsze info odnośnie PAŁ :wink4: Oj sypało się na Pszczyne :naughty:

:hi: a proszę ja Ciebie bardzo :good:

widziałem dziś H4mm3ra w Żorach :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 15:54_________________________________________________heh i nie wiem w którym wątku o tym napisać czy BB czy Gliwickich - Widziany widziana :decayed:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 15:55_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-rs4-full-opcja-C13053279.html

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

a ja sie żegnam :hi: ide spać , a z rana jade w skały :wink4: wracam w niedziele , także na klubowym wypadzie mnie nie będzie :(

dogadajcie sie , może jeszcze da rade przenieśc na za tydzień :embarrassed: chociaż Stanom chyba nei pasi za tydzien to tudno , raz może Keżora nie być :wink4:

3mcie sie :hi:

Opublikowano

a ja sie żegnam :hi: ide spać , a z rana jade w skały :wink4: wracam w niedziele , także na klubowym wypadzie mnie nie będzie :(

dogadajcie sie , może jeszcze da rade przenieśc na za tydzień :embarrassed: chociaż Stanom chyba nei pasi za tydzien to tudno , raz może Keżora nie być :wink4:

3mcie sie :hi:

bądź jak Stalone, w Cliffhanger :decayed:

Opublikowano

a ja sie żegnam :hi: ide spać , a z rana jade w skały :wink4: wracam w niedziele , także na klubowym wypadzie mnie nie będzie :(

dogadajcie sie , może jeszcze da rade przenieśc na za tydzień :embarrassed: chociaż Stanom chyba nei pasi za tydzien to tudno , raz może Keżora nie być :wink4:

3mcie sie :hi:

jak to może nie być :shocked:

NIE MOŻLIWE :P

poza tym są dwa wypady :kox:

3mej się :hi:

Opublikowano

Co tam słychać :gwizdanie:

Opublikowano

Co tam słychać :gwizdanie:

stare k**wy nie chcą zdychać, a młode nie chcą dawać :confused4:

Opublikowano

Co tam słychać :gwizdanie:

stare k**wy nie chcą zdychać, a młode nie chcą dawać :confused4:

ty zawsze taki niekulturalny, k**wa j**ana mać, byłeś

:mysli: :mysli: :mysli:

:polew: :polew: :polew::wink4:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 19:00_________________________________________________W przedziale siedzi Polak, Czech, zakonnica i modelka.

Pociag wjezdza do tunelu, jest zupelnie ciemno i cicho.

Nagle slychac jak ktos dostaje w ryja.

Pociąg wyjezdza z tunelu, Czech trzyma się za policzek.

Zakonnica mysli : debil Czech zlapal modelke za kolano i dostal w ryja.

Modelka mysli: debil Czech chcial mnie zlapac za kolano, pomylil się,

złapał zakonnice i dostal w ryja.

Czech mysli: cham Polak zlapal modelke za kolano, ona chciala go uderzyc,

on się uchylil i ja dostalem w ryja.

Polak mysli: ale ciul z tego Czecha. W nastepnym tunelu znowu mu pierd*lne....

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

:slina::blink: :blink:

3:47 :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ekipa wnosi dupną wersalkę na 10 piętro gdyż w bloku nie ma windy...

jeden z robotników mówi: mam dwie wiadomości dobrą i złą...

dobra jest taka, że jesteśmy na 8 piętrze....zła to taka, że to nie ta klatka :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 20:26_________________________________________________no i meczyk :kox:

Opublikowano

no i meczyk :kox:

ile obstawiacie??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.