Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co za patologia :decayed:

hehe dałeś rade ich upilnować?? :kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co za patologia :decayed:

hehe dałeś rade ich upilnować?? :kox:

ide się położyć :)

la masakra :kox:

Opublikowano

Nie do końca, przecież niektórzy zaliczali też praktyki :polew: :polew: :polew:

ja nic nie wiem na ten temat :gwizdanie:

Opublikowano

Myślę że tutaj tylko jedna osoba byłaby kompetentna na tyle by opowiedzieć o praktykach... :naughty: :naughty:

Opublikowano

:hi:

wróciłem, dojechałem i doj**ałem sobie mega klina, piwo i drin, znów mam w ciul banie :sick3:

myślę że ta impreza to jedna wielka patologia :polew:

Opublikowano

siemano :hi:

podziekowania za mega weekend wszystkim co byli bylo za***iście :kox:

Opublikowano

doszedłem do siebie :)

Opublikowano

no i skrót AA nabrał nowe znacznie (Audi Alkoholicy) :gwizdanie:

Opublikowano

Pucek wypowiadałeś się o wycieraczkach na batalionie czy dam rade to zrobić we wtorek na spocie - moje na pierwszym i drugim biegu się tak jakby zacinają... ??

Opublikowano

Pucek wypowiadałeś się o wycieraczkach na batalionie czy dam rade to zrobić we wtorek na spocie - moje na pierwszym i drugim biegu się tak jakby zacinają... ??

to masz po prostu mechanizm zatarty weź strzykawkę i to co potrzebne żeby dostać się do podszybia czyi jakiś płaski śrubkokrent i zrobimy to ;)

Opublikowano

Pucek wypowiadałeś się o wycieraczkach na batalionie czy dam rade to zrobić we wtorek na spocie - moje na pierwszym i drugim biegu się tak jakby zacinają... ??

to masz po prostu mechanizm zatarty weź strzykawkę i to co potrzebne żeby dostać się do podszybia czyi jakiś płaski śrubkokrent i zrobimy to ;)

no to luz - bo poza spotem nie mam kiedy to zrobić :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Pucek wypowiadałeś się o wycieraczkach na batalionie czy dam rade to zrobić we wtorek na spocie - moje na pierwszym i drugim biegu się tak jakby zacinają... ??

to masz po prostu mechanizm zatarty weź strzykawkę i to co potrzebne żeby dostać się do podszybia czyi jakiś płaski śrubkokrent i zrobimy to ;)

no to luz - bo poza spotem nie mam kiedy to zrobić :gwizdanie: :gwizdanie:

pier**l ta pracę Adam bo się zajedziesz :polew:

Opublikowano

Pucek wypowiadałeś się o wycieraczkach na batalionie czy dam rade to zrobić we wtorek na spocie - moje na pierwszym i drugim biegu się tak jakby zacinają... ??

to masz po prostu mechanizm zatarty weź strzykawkę i to co potrzebne żeby dostać się do podszybia czyi jakiś płaski śrubkokrent i zrobimy to ;)

no to luz - bo poza spotem nie mam kiedy to zrobić :gwizdanie: :gwizdanie:

pier**l ta pracę Adam bo się zajedziesz :polew:

tu nie praca pozera tak mój czas... :naughty: :naughty:
Opublikowano

Pucek wypowiadałeś się o wycieraczkach na batalionie czy dam rade to zrobić we wtorek na spocie - moje na pierwszym i drugim biegu się tak jakby zacinają... ??

to masz po prostu mechanizm zatarty weź strzykawkę i to co potrzebne żeby dostać się do podszybia czyi jakiś płaski śrubkokrent i zrobimy to ;)

no to luz - bo poza spotem nie mam kiedy to zrobić :gwizdanie: :gwizdanie:

pier**l ta pracę Adam bo się zajedziesz :polew:

tu nie praca pozera tak mój czas... :naughty: :naughty:

to ty sobie lepiej kobiete wychowaj bo potem to ci na nic nie pozwoli :thumbdown:

Opublikowano

Pucek wypowiadałeś się o wycieraczkach na batalionie czy dam rade to zrobić we wtorek na spocie - moje na pierwszym i drugim biegu się tak jakby zacinają... ??

to masz po prostu mechanizm zatarty weź strzykawkę i to co potrzebne żeby dostać się do podszybia czyi jakiś płaski śrubkokrent i zrobimy to ;)

no to luz - bo poza spotem nie mam kiedy to zrobić :gwizdanie: :gwizdanie:

pier**l ta pracę Adam bo się zajedziesz :polew:

tu nie praca pozera tak mój czas... :naughty: :naughty:

to ty sobie lepiej kobiete wychowaj bo potem to ci na nic nie pozwoli :thumbdown:

ona mu juz na nic nie pozwala trampek juz utonął na dobre :gwizdanie:

Opublikowano

Pucek wypowiadałeś się o wycieraczkach na batalionie czy dam rade to zrobić we wtorek na spocie - moje na pierwszym i drugim biegu się tak jakby zacinają... ??

to masz po prostu mechanizm zatarty weź strzykawkę i to co potrzebne żeby dostać się do podszybia czyi jakiś płaski śrubkokrent i zrobimy to ;)

no to luz - bo poza spotem nie mam kiedy to zrobić :gwizdanie: :gwizdanie:

pier**l ta pracę Adam bo się zajedziesz :polew:

tu nie praca pozera tak mój czas... :naughty: :naughty:

to ty sobie lepiej kobiete wychowaj bo potem to ci na nic nie pozwoli :thumbdown:

ona mu juz na nic nie pozwala trampek juz utonął na dobre :gwizdanie:

Diman RATUJMY GO!! :evil:

Opublikowano

Diman RATUJMY GO!! :evil:

ale problem jest taki że Krolu sam chcę utonąć :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Pucek wypowiadałeś się o wycieraczkach na batalionie czy dam rade to zrobić we wtorek na spocie - moje na pierwszym i drugim biegu się tak jakby zacinają... ??

to masz po prostu mechanizm zatarty weź strzykawkę i to co potrzebne żeby dostać się do podszybia czyi jakiś płaski śrubkokrent i zrobimy to ;)

hmm nie wiem czy bez wyjęcie trzpieni się nie obejdzie :mysli: u mnie się to tak zapiekło, że ni c**j ni wąż nie ruszyło, wymiana pomogła 260 zł, bo najważniejsze dostać się do środka mechanizmu, a takie wstrzykiwanie to doraźna pomoc....moim zdaniem :tongue4:

Opublikowano

Pucek wypowiadałeś się o wycieraczkach na batalionie czy dam rade to zrobić we wtorek na spocie - moje na pierwszym i drugim biegu się tak jakby zacinają... ??

to masz po prostu mechanizm zatarty weź strzykawkę i to co potrzebne żeby dostać się do podszybia czyi jakiś płaski śrubkokrent i zrobimy to ;)

no to luz - bo poza spotem nie mam kiedy to zrobić :gwizdanie: :gwizdanie:

pier**l ta pracę Adam bo się zajedziesz :polew:

tu nie praca pozera tak mój czas... :naughty: :naughty:

to ty sobie lepiej kobiete wychowaj bo potem to ci na nic nie pozwoli :thumbdown:

ona mu juz na nic nie pozwala trampek juz utonął na dobre :gwizdanie:

Diman RATUJMY GO!! :evil:

on jest juz nie do uratowania poddal sie synek na maxa :>[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 19:00_________________________________________________

Diman RATUJMY GO!! :evil:

ale problem jest taki że Krolu sam chcę utonąć :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :gwizdanie:

Opublikowano

to ty sobie lepiej kobiete wychowaj bo potem to ci na nic nie pozwoli :thumbdown:

nie ma takiej opcji prędzej ona wychowa mnie :decayed:

Diman RATUJMY GO!! :evil:

ale problem jest taki że Krolu sam chcę utonąć :polew: :polew: :polew:

:giveheart: :giveheart:

hmm nie wiem czy bez wyjęcie trzpieni się nie obejdzie :mysli: u mnie się to tak zapiekło, że ni ch***j ni wąż nie ruszyło, wymiana pomogła 260 zł, bo najważniejsze dostać się do środka mechanizmu, a takie wstrzykiwanie to doraźna pomoc....moim zdaniem :tongue4:

ale ja dopiero mam sam poczatek chodza ale przy końcu tak jakby "skaczą" nie chodzą płynnie...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.