Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widzisz jakie ja mam dobre pomysły... :cool1:

ta ty i dobry pomysł... :polew:

kędzior idziesz na browara? :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: siemano po mega wielkim melanzu i resecie :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: siemano po mega wielkim melanzu i resecie :gwizdanie:

znowu żeś się zrestartował? :P

Opublikowano

widzisz jakie ja mam dobre pomysły... :cool1:

ta ty i dobry pomysł... :polew:

kędzior idziesz na browara? :gwizdanie:

no a jednak czasem masz dobre pomysły :decayed:
Opublikowano

:hi: siemano po mega wielkim melanzu i resecie :gwizdanie:

znowu żeś się zrestartował? :P

no i to porzadnie :wink4:

Opublikowano

widzisz jakie ja mam dobre pomysły... :cool1:

ta ty i dobry pomysł... :polew:

kędzior idziesz na browara? :gwizdanie:

no a jednak czasem masz dobre pomysły :decayed:

widzisz jak łatwo cię przekonać że mam dobre pomysły? ;)

Opublikowano

:sick3:

Opublikowano

:sick3:

hehe następny :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:sick3:

hehe następny :polew: :polew: :polew:

jak byś przyjechał to też byś tak się tu witał :decayed:

tak w ogóle, OLEWACIE NASZ SKŁAD AA :thumbdown:

Opublikowano

:sick3:

hehe następny :polew: :polew: :polew:

jak byś przyjechał to też byś tak się tu witał :decayed:

tak w ogóle, OLEWACIE NASZ SKŁAD AA :thumbdown:

dzisiaj miałem jazdy więc niemogłem pozatym byłem na wsi u dziadków,

skończe kurs to odbijemy :wink4:

Opublikowano

:sick3:

hehe następny :polew: :polew: :polew:

jak byś przyjechał to też byś tak się tu witał :decayed:

tak w ogóle, OLEWACIE NASZ SKŁAD AA :thumbdown:

dzisiaj miałem jazdy więc niemogłem pozatym byłem na wsi u dziadków,

skończe kurs to odbijemy :wink4:

jasne :decayed:

Opublikowano
:hi: z wieczora, chyba mi Fugo wyłączył na cały dzień forum :disgust:
Opublikowano

no ja po drzemce i oczyszczaniu żołądka :sick3:

teraz bigosik wyczaiłem w lodówce

łooooo hula hop :kox:[br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 20:15_________________________________________________wódko pozwól żyć :decayed:

Opublikowano

wódko pozwól żyć :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed: pijusy :decayed:

Opublikowano

no ja po drzemce i oczyszczaniu żołądka :sick3:

teraz bigosik wyczaiłem w lodówce

łooooo hula hop :kox:[br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 20:15_________________________________________________wódko pozwól żyć :decayed:

ale urwal :kox:

Opublikowano

:sick3:

hehe następny :polew: :polew: :polew:

jak byś przyjechał to też byś tak się tu witał :decayed:

tak w ogóle, OLEWACIE NASZ SKŁAD AA :thumbdown:

ej nie olewam tylko nie mam czasu...

i nikt mnie nie zaprosił... ;(

a nie mam czasu na "śledzenie forum"...

Opublikowano

:sick3:

hehe następny :polew: :polew: :polew:

jak byś przyjechał to też byś tak się tu witał :decayed:

tak w ogóle, OLEWACIE NASZ SKŁAD AA :thumbdown:

ej nie olewam tylko nie mam czasu...

i nikt mnie nie zaprosił... ;(

a nie mam czasu na "śledzenie forum"...

nie sledzisz nie jedziesz :tongue4:

Opublikowano

:sick3:

hehe następny :polew: :polew: :polew:

jak byś przyjechał to też byś tak się tu witał :decayed:

tak w ogóle, OLEWACIE NASZ SKŁAD AA :thumbdown:

ej nie olewam tylko nie mam czasu...

i nikt mnie nie zaprosił... ;(

a nie mam czasu na "śledzenie forum"...

nie sledzisz nie jedziesz :tongue4:

łaski bez za tydzień jak będę miał czas to sam sobie zrobię imprezę :kox:

Opublikowano

:sick3:

hehe następny :polew: :polew: :polew:

jak byś przyjechał to też byś tak się tu witał :decayed:

tak w ogóle, OLEWACIE NASZ SKŁAD AA :thumbdown:

ej nie olewam tylko nie mam czasu...

i nikt mnie nie zaprosił... ;(

a nie mam czasu na "śledzenie forum"...

nie sledzisz nie jedziesz :tongue4:

nie pijesz nie żyjesz :decayed:

Opublikowano

:sick3:

hehe następny :polew: :polew: :polew:

jak byś przyjechał to też byś tak się tu witał :decayed:

tak w ogóle, OLEWACIE NASZ SKŁAD AA :thumbdown:

ej nie olewam tylko nie mam czasu...

i nikt mnie nie zaprosił... ;(

a nie mam czasu na "śledzenie forum"...

nie sledzisz nie jedziesz :tongue4:

łaski bez za tydzień jak będę miał czas to sam sobie zrobię imprezę :kox:

spoko za tydzien bede na ogolnopolskim :tongue4: :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.