Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Dzień Dobry Adrenalinko... :wink4:

:hi:

co tam ? :>

A wporzo dziękuje a u Ciebie??? :cool1:

:good:

dziś zaczynam weekend :kox:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 08:00_________________________________________________

:hi:

dobry wszystkim w ten kijowy dzień...

:hi:

To masz elegancko zimny browarek goracy chłopaczek i można sie relaksować... a ja właśnie wróciłem z nocki i znów nocka...

no my też nocka........... w drodze do Jarosławca :evil:

No to już wogóle wypas... schowaj mnie pod spodnice i zabierz ze sobą... :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Dzień Dobry Adrenalinko... :wink4:

:hi:

co tam ? :>

A wporzo dziękuje a u Ciebie??? :cool1:

:good:

dziś zaczynam weekend :kox:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 08:00_________________________________________________

:hi:

dobry wszystkim w ten kijowy dzień...

:hi:

To masz elegancko zimny browarek goracy chłopaczek i można sie relaksować... a ja właśnie wróciłem z nocki i znów nocka...

no my też nocka........... w drodze do Jarosławca :evil:

No to już wogóle wypas... schowaj mnie pod spodnice i zabierz ze sobą... :polew: :polew:

zrobiłem print screena...

wyślę odpowiednim osobą... :naughty:

Opublikowano

:hi:

Dzień Dobry Adrenalinko... :wink4:

:hi:

co tam ? :>

A wporzo dziękuje a u Ciebie??? :cool1:

:good:

dziś zaczynam weekend :kox:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 08:00_________________________________________________

:hi:

dobry wszystkim w ten kijowy dzień...

:hi:

To masz elegancko zimny browarek goracy chłopaczek i można sie relaksować... a ja właśnie wróciłem z nocki i znów nocka...

no my też nocka........... w drodze do Jarosławca :evil:

No to już wogóle wypas... schowaj mnie pod spodnice i zabierz ze sobą... :polew: :polew:

zrobiłem print screena...

wyślę odpowiednim osobą... :naughty:

Aaaaa wysylaj se zazdrośniku jeden.... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Dzień Dobry Adrenalinko... :wink4:

:hi:

co tam ? :>

A wporzo dziękuje a u Ciebie??? :cool1:

:good:

dziś zaczynam weekend :kox:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 08:00_________________________________________________

:hi:

dobry wszystkim w ten kijowy dzień...

:hi:

To masz elegancko zimny browarek goracy chłopaczek i można sie relaksować... a ja właśnie wróciłem z nocki i znów nocka...

no my też nocka........... w drodze do Jarosławca :evil:

No to już wogóle wypas... schowaj mnie pod spodnice i zabierz ze sobą... :polew: :polew:

wskakuj :wink4:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 08:23_________________________________________________

:hi:

:siema:

Opublikowano

siema z rana przed robotą :siema:

my z kędziorem jesteśmy normalni :tongue4:

to prawda :nose: :nose:

ponoć kędzior idzie w tym kierunku ze swoją :polew:

podobno już jest " w połowie drogi" :decayed:

i wszystko spaliliście :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

siema z rana przed robotą :siema:

my z kędziorem jesteśmy normalni :tongue4:

to prawda :nose: :nose:

ponoć kędzior idzie w tym kierunku ze swoją :polew:

podobno już jest " w połowie drogi" :decayed:

i wszystko spaliliście :wallbash: :wallbash: :wallbash:

nie bój się ja im nie powiem o tym skrzydle z F1 na tylnią klapę... :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

Opublikowano

:hi:

:hi:

trochę zazdroszczę Wam tego wyjazdu :disgust:

ale co zrobić, nie ma skąd naruchać kasy :rolleyes:

Opublikowano

:hi:

:hi:

trochę zazdroszczę Wam tego wyjazdu :disgust:

ale co zrobić, nie ma skąd naruchać kasy :rolleyes:

to daj się komuś przeruchać... :P

Opublikowano

:hi:

:hi:

trochę zazdroszczę Wam tego wyjazdu :disgust:

ale co zrobić, nie ma skąd naruchać kasy :rolleyes:

to daj się komuś przeruchać... :P

Seski Ty świntuchu :sick3:

Opublikowano

oj seski seski...

wychodzi na to że Magda dalej jest dziewicą :gwizdanie:

Opublikowano

oj seski seski...

wychodzi na to że Magda dalej jest dziewicą :gwizdanie:

ty się lepiej martw o to żebyś ty w końcu przestał być prawiczkiem... :kox:

Opublikowano

oj seski seski...

wychodzi na to że Magda dalej jest dziewicą :gwizdanie:

ty się lepiej martw o to żebyś ty w końcu przestał być prawiczkiem... :kox:

:wink4:

Opublikowano

oj seski seski...

wychodzi na to że Magda dalej jest dziewicą :gwizdanie:

ty się lepiej martw o to żebyś ty w końcu przestał być prawiczkiem... :kox:

:wink4:

lato się kończy a ty pewnie dalej taki blady? :polew:

Opublikowano

oj seski seski...

wychodzi na to że Magda dalej jest dziewicą :gwizdanie:

ty się lepiej martw o to żebyś ty w końcu przestał być prawiczkiem... :kox:

:wink4:

lato się kończy a ty pewnie dalej taki blady? :polew:

ciemniejszy niż Ty :)

byś był ostatnio na pogorii to byś widział :naughty:

Opublikowano

oj seski seski...

wychodzi na to że Magda dalej jest dziewicą :gwizdanie:

ty się lepiej martw o to żebyś ty w końcu przestał być prawiczkiem... :kox:

:wink4:

lato się kończy a ty pewnie dalej taki blady? :polew:

ciemniejszy niż Ty :)

byś był ostatnio na pogorii to byś widział :naughty:

byś do mnie zadzwonił to bym był... :P

a nie mówimy o tym jaki jesteś czarny po pracy... :gwizdanie:

Opublikowano

czesc dziewczyny :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.