Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to z kim diman się bawi?? :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to z kim diman się bawi?? :naughty: :naughty:

był w pokoju ze Stanem i Wolfem no to niewiem :gwizdanie:
Opublikowano

a widziałem się ze Stanem przed zlotem, jakoś dziwnie mu się oczy żarzyły, teraz domyślam się o co mogło mu chodzić :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

to z kim diman się bawi?? :naughty: :naughty:

był w pokoju ze Stanem i Wolfem no to niewiem :gwizdanie:

i Miron czasem nas odwiedzał ( i zawsze wychodził od nas z uśmiechem na twarzy :decayed: )[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 19:22_________________________________________________

a widziałem się ze Stanem przed zlotem, jakoś dziwnie mu się oczy żarzyły, teraz domyślam się o co mogło mu chodzić :decayed: :decayed: :decayed:

to nie tak jak myślisz :gwizdanie:

Opublikowano

a widziałem się ze Stanem przed zlotem, jakoś dziwnie mu się oczy żarzyły, teraz domyślam się o co mogło mu chodzić :decayed: :decayed: :decayed:

buehehehehe no to już rozwikłałeś tą zagadkę :decayed:

to z kim diman się bawi?? :naughty: :naughty:

był w pokoju ze Stanem i Wolfem no to niewiem :gwizdanie:

i Miron czasem nas odwiedzał ( i zawsze wychodził od nas z uśmiechem na twarzy :decayed: )

chyba wychodził jak kowboj :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

siemano po robocie :hi:

to z kim diman się bawi?? :naughty: :naughty:

z kobitkami :kox:

Opublikowano

klimat :decayed:

Jarosławiec%202010%20625.jpg[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 19:49_________________________________________________trzeźwy???????????????????? :shocked:

Jarosławiec%202010%20421.jpg

Opublikowano

z kobitkami :kox:

ufff :decayed:

Opublikowano

:hi:

pierwsze zdjęcie impera przy wodzie :shocked:

Opublikowano

to z kim diman się bawi?? :naughty: :naughty:

był w pokoju ze Stanem i Wolfem no to niewiem :gwizdanie:

i Miron czasem nas odwiedzał ( i zawsze wychodził od nas z uśmiechem na twarzy :decayed: )[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 19:22_________________________________________________

a widziałem się ze Stanem przed zlotem, jakoś dziwnie mu się oczy żarzyły, teraz domyślam się o co mogło mu chodzić :decayed: :decayed: :decayed:

to nie tak jak myślisz :gwizdanie:

...Kotku :polew:

Opublikowano

...Kotku

:embarrassed:

Opublikowano

na końcu jest anal-intruder :polew: :polew:

Eurotrip - Vandersexxx scene

Opublikowano

ale dopadliście temat :polew:

Artur, Ty byłeś taki trzeźwy? :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ale dopadliście temat :polew:

Artur, Ty byłeś taki trzeźwy? :decayed: :decayed: :decayed:

cały czas :decayed:

trzymaliśmy fason z Dimanem :)

Opublikowano

ale dopadliście temat :polew:

Artur, Ty byłeś taki trzeźwy? :decayed: :decayed: :decayed:

cały czas :decayed:

trzymaliśmy fason z Dimanem :)

spoooko, sponiewieramy się w Bukowinie :kox:

Opublikowano

ale dopadliście temat :polew:

Artur, Ty byłeś taki trzeźwy? :decayed: :decayed: :decayed:

cały czas :decayed:

trzymaliśmy fason z Dimanem :)

spoooko, sponiewieramy się w Bukowinie :kox:

albo nawet i wcześniej ( z kilka razy :polew: )

Opublikowano

mysle ze napewno to bedzie wczesniej

psytttt Redd's :decayed:

Opublikowano

ale dopadliście temat :polew:

Artur, Ty byłeś taki trzeźwy? :decayed: :decayed: :decayed:

cały czas :decayed:

trzymaliśmy fason z Dimanem :)

spoooko, sponiewieramy się w Bukowinie :kox:

albo nawet i wcześniej ( z kilka razy :polew: )

ciiii :polew:

a nawet nie wiesz jaką mam ochotę się mega sponiewierać przez weekend :kox:

Diman, ja już po leszku :>

Opublikowano

a ja jakos mialem smaka na browar jak nigdy te picie mnie wykonczy ja sie pomalu staczam :wallbash: no ale wybralem mniejsze zlo Redd's :polew: :polew:

Opublikowano

reeds mmmm.... ja w weekend piłem smirnoffa i tak jak u dimana, rzygałem po nim :sick3: :sick3:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.