Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no tak, inaczej te klekoty paliły by tyle co ADRy :decayed:

przy 200km/h trudno mieć 3 rpm :decayed:

nie gadaj że tyle Ci to jedzie :rolleyes:

:wink4:

tyle to nawet mój jedzie... :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no tak, inaczej te klekoty paliły by tyle co ADRy :decayed:

przy 200km/h trudno mieć 3 rpm :decayed:

nie gadaj że tyle Ci to jedzie :rolleyes:

:wink4:

tyle to nawet mój jedzie... :gwizdanie:

z przepaści z dwoma szynami :polew:

Opublikowano

no tak, inaczej te klekoty paliły by tyle co ADRy :decayed:

przy 200km/h trudno mieć 3 rpm :decayed:

nie gadaj że tyle Ci to jedzie :rolleyes:

:wink4:

tyle to nawet mój jedzie... :gwizdanie:

z przepaści z dwoma szynami :polew:

mój przynajmniej tak nie wybuchnie jak twój... :naughty:

Opublikowano

no tak, inaczej te klekoty paliły by tyle co ADRy :decayed:

przy 200km/h trudno mieć 3 rpm :decayed:

nie gadaj że tyle Ci to jedzie :rolleyes:

:wink4:

tyle to nawet mój jedzie... :gwizdanie:

z przepaści z dwoma szynami :polew:

mój przynajmniej tak nie wybuchnie jak twój... :naughty:

wybuchnie? u mnie może wybuchnąć tylko opona :naughty:

Opublikowano

no tak, inaczej te klekoty paliły by tyle co ADRy :decayed:

przy 200km/h trudno mieć 3 rpm :decayed:

nie gadaj że tyle Ci to jedzie :rolleyes:

:wink4:

tyle to nawet mój jedzie... :gwizdanie:

z przepaści z dwoma szynami :polew:

mój przynajmniej tak nie wybuchnie jak twój... :naughty:

wybuchnie? u mnie może wybuchnąć tylko opona :naughty:

dobra dobra apeuszu nie ściemniaj :tongue4:

Opublikowano

no tak, inaczej te klekoty paliły by tyle co ADRy :decayed:

przy 200km/h trudno mieć 3 rpm :decayed:

nie gadaj że tyle Ci to jedzie :rolleyes:

:wink4:

tyle to nawet mój jedzie... :gwizdanie:

twój w ogóle nie jedzie :decayed:

Opublikowano

siema z pracy - zwykle tylko czytam na komorce ale jak juz sie tak napinacie to tez sie dolacze - 200 to nawet eSa jezdzi :decayed:

Opublikowano
:hi: Katowice
Opublikowano

:hi: Katowice

:bry:

Opublikowano

jak tam? Stęskniliście się już za mną?? :decayed: :decayed: :decayed::wink4:

Opublikowano

jasne :kox:

wpadasz na spota dzisiaj ? :naughty:

Opublikowano

w pracy siedze... :confused4: :confused4: :confused4: czekam na wycene z PZU :kox::naughty:

Opublikowano

ciekawe ile Ci skroją :cool1:

Opublikowano

oby jak najwięcej :)

Opublikowano

w pracy siedze... :confused4: :confused4: :confused4: czekam na wycene z PZU :kox::naughty:

a to za tamtą sarnę tak ? :decayed:

Opublikowano

tiaa

Opublikowano

w pracy siedze... :confused4: :confused4: :confused4: czekam na wycene z PZU :kox::naughty:

a to za tamtą sarnę tak ? :decayed:

nie sarnę... :wink4:

Opublikowano

pytanie do Krola: bedziesz dzisiaj na spocie :?: moglbym wziasc lapka i moze rzucilbys okiem i uruchomil mi ETKE jesli sie ja da uruchomic :confused4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

i po spociku :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.