Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dawno mnie nie było na spocie ale nic się nie zmieniło.

Kędzior nie ogolony :naughty: , Stan coś grzebał przy aucie :cool1:, Keżor coś opowiadał :decayed:, Oko jarał szlugi... :pali: No a reszta gdzieś zajęcia w podgrupach. :wink4:

Opublikowano

wy po spocie a ja właśnie skończyłem opierdalać kasztelana :kox:

po wypłacie kupuję całą kratę :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

no i jestem, ksenon dalej leży na tylnej kanapie.

Nie ma jak seryjne H7 :decayed: [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 23:16_________________________________________________

wy po spocie a ja właśnie skończyłem opierdalać kasztelana :kox:

po wypłacie kupuję całą kratę :decayed: :decayed: :decayed:

:good: :good: :good:

Opublikowano

no i jestem, ksenon dalej leży na tylnej kanapie.

Nie ma jak seryjne H7 :decayed: [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 23:16_________________________________________________

wy po spocie a ja właśnie skończyłem opierdalać kasztelana :kox:

po wypłacie kupuję całą kratę :decayed: :decayed: :decayed:

:good: :good: :good:

tylko nie myśl sobie że mam zamiar Cie na jednego zaprosić :polew:

Opublikowano

no i jestem, ksenon dalej leży na tylnej kanapie.

Nie ma jak seryjne H7 :decayed: [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 23:16_________________________________________________

wy po spocie a ja właśnie skończyłem opierdalać kasztelana :kox:

po wypłacie kupuję całą kratę :decayed: :decayed: :decayed:

:good: :good: :good:

tylko nie myśl sobie że mam zamiar Cie na jednego zaprosić :polew:

teraz to już nie chcę :disgust: :disgust:

ja narazie testuje inne niepasteryzowane :naughty:

Opublikowano

no i jestem, ksenon dalej leży na tylnej kanapie.

Nie ma jak seryjne H7 :decayed: [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 23:16_________________________________________________

wy po spocie a ja właśnie skończyłem opierdalać kasztelana :kox:

po wypłacie kupuję całą kratę :decayed: :decayed: :decayed:

:good: :good: :good:

tylko nie myśl sobie że mam zamiar Cie na jednego zaprosić :polew:

teraz to już nie chcę :disgust: :disgust:

ja narazie testuje inne niepasteryzowane :naughty:

ale może by tak wypić jakieś piwko na knurowie albo w kato :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

inne? jakie :gwizdanie:

Opublikowano

no i jestem, ksenon dalej leży na tylnej kanapie.

Nie ma jak seryjne H7 :decayed: [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 23:16_________________________________________________

wy po spocie a ja właśnie skończyłem opierdalać kasztelana :kox:

po wypłacie kupuję całą kratę :decayed: :decayed: :decayed:

:good: :good: :good:

tylko nie myśl sobie że mam zamiar Cie na jednego zaprosić :polew:

teraz to już nie chcę :disgust: :disgust:

ja narazie testuje inne niepasteryzowane :naughty:

ale może by tak wypić jakieś piwko na knurowie albo w kato :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

inne? jakie :gwizdanie:

ostatnio piłem "Piwo Żywe" bdb, ale chyba więcej jak 2-3 to bym nie wypił :)

Podobno kroi się impra w następny weekend :naughty:

Opublikowano

gdzie ta impra :naughty:

no i ciekawe czy będę na liście zaproszonych osób :polew:

Opublikowano

gdzie ta impra :naughty:

no i ciekawe czy będę na liście zaproszonych osób :polew:

no nie wiem.... napisz podanie, 3 zdjęcia i do prezesa :gwizdanie:

Opublikowano

gdzie ta impra :naughty:

no i ciekawe czy będę na liście zaproszonych osób :polew:

no nie wiem.... napisz podanie, 3 zdjęcia i do prezesa :gwizdanie:

to zależy do którego prezesa :gwizdanie:

Opublikowano

gdzie ta impra :naughty:

no i ciekawe czy będę na liście zaproszonych osób :polew:

no nie wiem.... napisz podanie, 3 zdjęcia i do prezesa :gwizdanie:

to zależy do którego prezesa :gwizdanie:

możesz wysłać do mnie, ja przekażę kompetentnej osobie :)

Opublikowano

gdzie ta impra :naughty:

no i ciekawe czy będę na liście zaproszonych osób :polew:

no nie wiem.... napisz podanie, 3 zdjęcia i do prezesa :gwizdanie:

to zależy do którego prezesa :gwizdanie:

możesz wysłać do mnie, ja przekażę kompetentnej osobie :)

aaa to zmienia postać rzeczy, prześlę w takim razie 4ro pak kasztelana :wink4:

Opublikowano

:hi: z rana

i po urlopie w robocie :drunk:

Opublikowano
:hi: z rana :disgust:
Opublikowano

:hi:

:disgust:

Opublikowano

siema byle do piątku :decayed:

Opublikowano

:hi:

:disgust:

hello Pucek :hi:

co to za mina? :naughty:

Opublikowano

z8342764X,Sammy-Braddy.jpg

i od razu się lepiej człowiek czuję :slina:

Opublikowano

siema byle do piątku :decayed:

zleci roz dwa :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.