Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o 13 mam jazdy także nie wyłazić z domów :polew:

gdzie jezdzicie wpadne zobaczyć jak wam idzie :decayed:

no jak idzie normalnie jedziesz gleba, jedziesz gleba i tak w kółko :decayed::polew:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 10:50_________________________________________________to co robimy oglądamy wspólnie to KSW ?? :mysli::drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dooobry

Opublikowano
:hi::tongue4:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

idę na ślub i później standardowo wieczorem wlewka

Opublikowano

idę na ślub i później standardowo wieczorem wlewka

nie zapij sie :gwizdanie:

Opublikowano

idę na ślub i później standardowo wieczorem wlewka

nie zapij sie :gwizdanie:

wątroba jeszcze daje radę :good:

Opublikowano
  • Autor

siema , rozeumiem , że impreza odwołana , to nawet lepiej , bo moja mama sie źle czuje.

chociaż ja bym gdzieś wybył z domu :P i najlepiej , żeby mnie ktoś potem odwiózł do domu :decayed:

Opublikowano

kezor a nie wiesz moze na jakim programie bedzie walka :mysli:

Opublikowano
  • Autor

kezor a nie wiesz moze na jakim programie bedzie walka :mysli:

chyba polsat :mysli:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 19:21_________________________________________________http://www.telemagazyn.pl/ si :decayed:
Opublikowano

kezor a nie wiesz moze na jakim programie bedzie walka :mysli:

chyba polsat :mysli:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 19:21_________________________________________________http://www.telemagazyn.pl/ si :decayed:

a jakis inny polsatu nie mam znowu nie obejrze ;(

Opublikowano

siema z wieczora :hi:

pracowity dzień dzisiaj był

AVF zawirusowany- już nie kopci, przy okazji usunęliśmy problem klapy gaszącej :)

Oprócz tego zaliczyliśmy spota w Płońsku ( Zieluch mnie nie pamiętał z Jarosławca :doh1: )

Auto Flayera prezentuje się :kox: B6 z silnikiem z S4 B5 :gwizdanie:

Opublikowano

siema z wieczora :hi:

pracowity dzień dzisiaj był

AVF zawirusowany- już nie kopci, przy okazji usunęliśmy problem klapy gaszącej :)

Oprócz tego zaliczyliśmy spota w Płońsku ( Zieluch mnie nie pamiętał z Jarosławca :doh1: )

Auto Flayera prezentuje się :kox: B6 z silnikiem z S4 B5 :gwizdanie:

bo mial tam niezla kape :gwizdanie:

Opublikowano

kezor a nie wiesz moze na jakim programie bedzie walka :mysli:

chyba polsat :mysli:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 19:21_________________________________________________http://www.telemagazyn.pl/ si :decayed:

a jakis inny polsatu nie mam znowu nie obejrze ;(

Polsat i Polsat Sport

Opublikowano

ehh wy ciuliki ;/

Opublikowano

ehh wy ciuliki ;/

że niby kto? :rolleyes:

Opublikowano

ehh wy ciuliki ;/

że niby kto? :rolleyes:

a nie będę się wypowiadał :thumbdown:
Opublikowano

ehh wy ciuliki ;/

że niby kto? :rolleyes:

a nie będę się wypowiadał :thumbdown:

:gwizdanie:

Opublikowano

kezor a nie wiesz moze na jakim programie bedzie walka :mysli:

chyba polsat :mysli:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 19:21_________________________________________________http://www.telemagazyn.pl/ si :decayed:

a jakis inny polsatu nie mam znowu nie obejrze ;(

Polsat i Polsat Sport

nie mam ani tego ani tego :kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.