Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z wiosny będzie grupowe skakanie :kox:

Może ja też... :gwizdanie: :naughty:

daaaamy radę :)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z wiosny będzie grupowe skakanie :kox:

Może ja też... :gwizdanie: :naughty:

daaaamy radę :)

:good:
Opublikowano

:hi:

śnieg, ja chcę śnieg :kox:

śnieg + quattro = :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

:hi:

śnieg, ja chcę śnieg :kox:

śnieg + quattro = :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Będzie już na LPG? :wink4::naughty:
Opublikowano

:hi:

śnieg, ja chcę śnieg :kox:

śnieg + quattro = :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Będzie już na LPG? :wink4::naughty:

:polew: :polew:

Opublikowano

wita was dziś laaatający Keżor :siema:

skok z 4000m :D

:kox: :kox:

ładnie razem wyszliście :polew: :polew: :polew::tongue4:

nieźle poleciałeś :good:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 18:45_________________________________________________

:hi:

śnieg, ja chcę śnieg :kox:

śnieg + quattro = :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Będzie już na LPG? :wink4::naughty:

może w grudniu :wink4:

:hi:

śnieg, ja chcę śnieg :kox:

śnieg + quattro = :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Będzie już na LPG? :wink4::naughty:

:polew: :polew:

co brechtasz?
Opublikowano

:hi:

śnieg, ja chcę śnieg :kox:

śnieg + quattro = :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

e tam

śnieg + ośka + LPG = :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:hi:

śnieg, ja chcę śnieg :kox:

śnieg + quattro = :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

e tam

śnieg + ośka + LPG = :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

śnieg, ja chcę śnieg :kox:

śnieg + quattro = :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

e tam

śnieg + ośka + LPG = :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew:

dobra zapomniałem ++ ADR :kox::jerk:

Opublikowano

wita was dziś laaatający Keżor :siema:

skok z 4000m :D

:kox: :kox:

ładnie razem wyszliście :polew: :polew: :polew::tongue4:

nieźle poleciałeś :good:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 18:45_________________________________________________

:hi:

śnieg, ja chcę śnieg :kox:

śnieg + quattro = :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Będzie już na LPG? :wink4::naughty:

może w grudniu :wink4:

:hi:

śnieg, ja chcę śnieg :kox:

śnieg + quattro = :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Będzie już na LPG? :wink4::naughty:

:polew: :polew:

co brechtasz?

Brechtam bo juz dawno miałes gazować potwora... :naughty:

Opublikowano

ja dziś widziałem gaz za 2,44 :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

e tam , śnieg + keżor + cokolwiek co jeździ to jest :kox::decayed:

Opublikowano

e tam , śnieg + keżor + cokolwiek co jeździ to jest :kox::decayed:

wystarczy sam keżor :polew:

Opublikowano

e tam , śnieg + keżor + cokolwiek co jeździ to jest :kox::decayed:

Albo cokolwiek co lata... :wink4::polew:

e tam , śnieg + keżor + cokolwiek co jeździ to jest :kox::decayed:

wystarczy sam keżor :polew:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

e tam , śnieg + keżor + cokolwiek co jeździ to jest :kox::decayed:

Albo cokolwiek co lata... :wink4::polew:

e tam , śnieg + keżor + cokolwiek co jeździ to jest :kox::decayed:

wystarczy sam keżor :polew:

:polew: :polew: :polew:

Ja w tamtym roku pociagnołem kumpla na lince holowniczej zapietej o mój hak a on na dupolocie po takim dupnym parkingu.... ale była jazda adrenalinka niezła... :naughty:

Opublikowano

Brechtam bo juz dawno miałes gazować potwora... :naughty:

jakiego potwora moja niunia to abstynentka :decayed:
Opublikowano

oj maniaki :decayed:

a po 2 ślizganiach już wam się odechce śniegu :tongue4:

Opublikowano

oj maniaki :decayed:

a po 2 ślizganiach już wam się odechce śniegu :tongue4:

ty to się najpierw naucz cofać :tongue4: a dopiero później gadaj o ślizganiu :tongue4:

ale mam dziś humor :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

oj maniaki :decayed:

a po 2 ślizganiach już wam się odechce śniegu :tongue4:

ty to się najpierw naucz cofać :tongue4: a dopiero później gadaj o ślizganiu :tongue4:

ale mam dziś humor :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ja robie psssyyytttt jakies Włoskie pifo... :blink:

Opublikowano

oj maniaki :decayed:

a po 2 ślizganiach już wam się odechce śniegu :tongue4:

Tobie na pewno, bo ośką w zimę ... :>

mi zależy na śniegu bo teraz w deszczu czuję się jak w bmw, latam bokami, takie łyse opony :kwasny:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 19:10_________________________________________________

oj maniaki :decayed:

a po 2 ślizganiach już wam się odechce śniegu :tongue4:

ty to się najpierw naucz cofać :tongue4: a dopiero później gadaj o ślizganiu :tongue4:

ale mam dziś humor :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ja robie psssyyytttt jakies Włoskie pifo... :blink:

takie piwo można kupić w biedronce? :decayed: :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.