Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Własnie Ośka jest fajna na zime... fajnie sie lata bokiem...

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Własnie Ośka jest fajna na zime... fajnie sie lata bokiem...

tak, ale przy pierwszym boku nie potrafisz ruszyć :gwizdanie:

Opublikowano

Nieeee nie z biedronki... Teściu mi przywiózł z Włoch bo wczoraj wrócił... :przebiegly:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 19:14_________________________________________________Co ty gadasz jeszcze nie znasz moich mozliwości.... :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Nieeee nie z biedronki... Teściu mi przywiózł z Włoch bo wczoraj wrócił... :przebiegly:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 19:14_________________________________________________Co ty gadasz jeszcze nie znasz moich mozliwości.... :naughty: :naughty: :naughty:

no zeszłej zimy mieliśmy okazje oglądać takich mistrzów kierownicy, nie będę wymieniał po ksywach :decayed:

jak potrafisz jeździć tak jak Pelex, to wierzę :>

Opublikowano

Nieeee nie z biedronki... Teściu mi przywiózł z Włoch bo wczoraj wrócił... :przebiegly:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 19:14_________________________________________________Co ty gadasz jeszcze nie znasz moich mozliwości.... :naughty: :naughty: :naughty:

no zeszłej zimy mieliśmy okazje oglądać takich mistrzów kierownicy, nie będę wymieniał po ksywach :decayed:

jak potrafisz jeździć tak jak Pelex, to wierzę :>

Poczekaj do zimy... az sie spotkamy na jakims parkingu... rok temu latałem pod tesco miedzy latarniami... :kox: :kox:

Opublikowano

ja nie latam bokami po parkingach, bo szkoda mi auta :rolleyes:

napęd wykorzystuje w normalnej jeździe :)

Opublikowano

Nieeee nie z biedronki... Teściu mi przywiózł z Włoch bo wczoraj wrócił... :przebiegly:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 19:14_________________________________________________Co ty gadasz jeszcze nie znasz moich mozliwości.... :naughty: :naughty: :naughty:

no zeszłej zimy mieliśmy okazje oglądać takich mistrzów kierownicy, nie będę wymieniał po ksywach :decayed:

jak potrafisz jeździć tak jak Pelex, to wierzę :>

Poczekaj do zimy... az sie spotkamy na jakims parkingu... rok temu latałem pod tesco miedzy latarniami... :kox: :kox:

chyba gokartem bo twoja fura to... :polew: :polew: :polew:

pornodemotywator.jpg

Opublikowano

Kędzior :gwizdanie:

Opublikowano

Nieeee nie z biedronki... Teściu mi przywiózł z Włoch bo wczoraj wrócił... :przebiegly:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 19:14_________________________________________________Co ty gadasz jeszcze nie znasz moich mozliwości.... :naughty: :naughty: :naughty:

no zeszłej zimy mieliśmy okazje oglądać takich mistrzów kierownicy, nie będę wymieniał po ksywach :decayed:

jak potrafisz jeździć tak jak Pelex, to wierzę :>

Poczekaj do zimy... az sie spotkamy na jakims parkingu... rok temu latałem pod tesco miedzy latarniami... :kox: :kox:

chyba gokartem bo twoja fura to... :polew: :polew: :polew:

pornodemotywator.jpg

Normalnie za szydere z mojej fury bym Cie pojechał ale to stereo.... wybaczam... :slina::evil:

Opublikowano

no stereo pozamiatało :decayed:

Mario, fajne masz auto, a ośki też są fajne :wink4:

:jerk:

Opublikowano

no stereo pozamiatało :decayed:

Mario, fajne masz auto, a ośki też są fajne :wink4:

:jerk:

Dobra dobra nie czaruj tylko powiedz co bys chciał... :polew: :polew:

Opublikowano

no stereo pozamiatało :decayed:

Mario, fajne masz auto, a ośki też są fajne :wink4:

:jerk:

Dobra dobra nie czaruj tylko powiedz co bys chciał... :polew: :polew:

załatw mi na godzinę 18stkę otwartą na różne propozycje :kox:

Opublikowano

no stereo pozamiatało :decayed:

Mario, fajne masz auto, a ośki też są fajne :wink4:

:jerk:

Dobra dobra nie czaruj tylko powiedz co bys chciał... :polew: :polew:

załatw mi na godzinę 18stkę otwartą na różne propozycje :kox:

Takie to tylko w quensie... :polew: :polew:

Sam bym chętnie skorzystał... wkońcu dzień chłopca..

Opublikowano

no stereo pozamiatało :decayed:

Mario, fajne masz auto, a ośki też są fajne :wink4:

:jerk:

Dobra dobra nie czaruj tylko powiedz co bys chciał... :polew: :polew:

załatw mi na godzinę 18stkę otwartą na różne propozycje :kox:

150zl i ci załatwię :polew:

Normalnie za szydere z mojej fury bym Cie pojechał ale to stereo.... wybaczam... :slina::evil:

hehe quattro jest właśnie jak to stereo :polew:
Opublikowano

A Glinek jest w Operacji Tuning... :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 19:42_________________________________________________Ty Kedzior co ty za lachony załatwiasz za 150 zł??? Chyba ukrainki.... :wallbash: a nie czyste pachnace zadbane osiemnastki... :notworthy:

Opublikowano

A Glinek jest w Operacji Tuning... :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 19:42_________________________________________________Ty Kedzior co ty za lachony załatwiasz za 150 zł??? Chyba ukrainki.... :wallbash: a nie czyste pachnace zadbane osiemnastki... :notworthy:

amator :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 19:46_________________________________________________
!

buehehe źle ogłosiła wynik :polew: :polew: obczajcie jak jej było głupio :polew:

Opublikowano

Nuda się zrobiła... wszyscy oglądaja na Wspólnej...

Opublikowano

Dobrze włada mieczem... :polew: :polew:

Opublikowano

hello Synki :hi:

Diman koooope lat w ogole :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.