Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hello Synki :hi:

Diman koooope lat w ogole :tongue4:

Witomy na tym nudnym forum... :hi::tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe:)

powiem Wam ze wyglup naszej Mołkównej to sie traci przy tych wyborach miss :naughty:

Opublikowano

dobry wieczor ano pracuje ostatnio na wyjazdach i sie nie moge zjawic na spocie jakos ;(

Opublikowano

dobry wieczor ano pracuje ostatnio na wyjazdach i sie nie moge zjawic na spocie jakos ;(

Musisz się bardziej postarać! :rant::wink4:
Opublikowano
:hi: z wieczora
Opublikowano

:hi: z wieczora

:siema: Stan

Oglądasz meczyk/i? :naughty: Ja qr** w robocie siedzę i... :kwasny: :kwasny:

Opublikowano

oglądam, narazie mecz średni - walka w środku pola....

Opublikowano

oglądam, narazie mecz średni - walka w środku pola....

To czekam na relacje... :gwizdanie: :wink4: A w siatkę jak to wygląda? BRA ich leje? :mysli:
Opublikowano

oglądam, narazie mecz średni - walka w środku pola....

To czekam na relacje... :gwizdanie: :wink4: A w siatkę jak to wygląda? BRA ich leje? :mysli:

nie masz innych zainteresowań??

stasiu widziałeś gdzie jakieś fajne cipki? :polew:

Opublikowano

oglądam, narazie mecz średni - walka w środku pola....

To czekam na relacje... :gwizdanie: :wink4: A w siatkę jak to wygląda? BRA ich leje? :mysli:

nie masz innych zainteresowań??

stasiu widziałeś gdzie jakieś fajne cipki? :polew:

w sobotę zobaczę :decayed:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 21:47_________________________________________________

oglądam, narazie mecz średni - walka w środku pola....

To czekam na relacje... :gwizdanie: :wink4: A w siatkę jak to wygląda? BRA ich leje? :mysli:

nie wiem na jakim to leci, jak na polsat sport, to nie mam

Opublikowano

:hi: z wieczora

:hi:

a ja sie zbieram poamlu :wink4:

[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 21:48_________________________________________________co do pol-bra.. w setach 0-1 a teraz wyrownane w miare 13-16 :P

jak ktos ma Nke to 180kanal

a na cyfrze tez podobno gdzies leci na jakims kanale :wink4:

ja na N na rai sport 2 ogladam :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

oglądam, narazie mecz średni - walka w środku pola....

To czekam na relacje... :gwizdanie: :wink4: A w siatkę jak to wygląda? BRA ich leje? :mysli:

nie masz innych zainteresowań??

stasiu widziałeś gdzie jakieś fajne cipki? :polew:

Szczery chłopak... :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Keżor, mega ... te chmury... ciekawe jak wyglądało przejście przez nie bo na filmiku nie ma... a i momentami masz minę jak byś miła kupe w spodniach ale i tka koks i szacu no i ten kombinezon :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Ja w tamtym roku pociagnołem kumpla na lince holowniczej zapietej o mój hak a on na dupolocie po takim dupnym parkingu.... ale była jazda adrenalinka niezła... :naughty:

ja tez ta ciągłe kumpla i on mnie przy 80 km/h gdzieś mam filmik :kox: :kox:

Opublikowano
:hi: po ciężkim dniu w garażu. Auto poskładane tylko oleju w silniku nie :decayed: Dobrze że sprawdziłem przed odpaleniem. Jutro jadę po olej i próba generalna :gwizdanie:
Opublikowano

gOL!!!!!! :kox: :kox: :kox: :kox: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

no stereo pozamiatało :decayed:

Mario, fajne masz auto, a ośki też są fajne :wink4:

:jerk:

Dobra dobra nie czaruj tylko powiedz co bys chciał... :polew: :polew:

załatw mi na godzinę 18stkę otwartą na różne propozycje :kox:

ja Ci moge pochytać :gwizdanie: za free :)[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 22:14_________________________________________________

Keżor, mega ... te chmury... ciekawe jak wyglądało przejście przez nie bo na filmiku nie ma... a i momentami masz minę jak byś miła kupe w spodniach ale i tka koks i szacu no i ten kombinezon :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

no widok był za***isty :) a jak wleciliśmy w chmury to po prostu nic nie było widać i lecieliśmy na ślepo :decayed:

sam jesteś kupa w gaciach :tongue4: tak wyluzowany to ja nawet u moich ex teściów na obiedzie niedzielnym nie byłem :kox:

:polew: :polew:

ale kombinezon wymiata :D poprosił o koksiarski i dostałem :kox: :kox:

Opublikowano

no stereo pozamiatało :decayed:

Mario, fajne masz auto, a ośki też są fajne :wink4:

:jerk:

Dobra dobra nie czaruj tylko powiedz co bys chciał... :polew: :polew:

załatw mi na godzinę 18stkę otwartą na różne propozycje :kox:

ja Ci moge pochytać :gwizdanie: za free :)[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 22:14_________________________________________________

Keżor, mega ... te chmury... ciekawe jak wyglądało przejście przez nie bo na filmiku nie ma... a i momentami masz minę jak byś miła kupe w spodniach ale i tka koks i szacu no i ten kombinezon :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

no widok był za***isty :) a jak wleciliśmy w chmury to po prostu nic nie było widać i lecieliśmy na ślepo :decayed:

sam jesteś kupa w gaciach :tongue4: tak wyluzowany to ja nawet u moich ex teściów na obiedzie niedzielnym nie byłem :kox:

:polew: :polew:

ale kombinezon wymiata :D poprosił o koksiarski i dostałem :kox: :kox:

no kombinezon :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

pierwsze trzy adresy rozumiem, ale reszta... :polew:

1284564368_by_Miniax_500.jpg

Opublikowano

:hi: po ciężkim dniu w garażu. Auto poskładane tylko oleju w silniku nie :decayed: Dobrze że sprawdziłem przed odpaleniem. Jutro jadę po olej i próba generalna :gwizdanie:

zalałeś turbinę olejem? tak żeby na sucho nie ruszyła za pierwszym odpaleniem :gwizdanie:

Keżor, no właśnie mnie to zaciekawiło, jak to jest w chmurach :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.