Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 12:02_________________________________________________musze iść opłukać samochód cały przód schlapany przepalonym olejem

:polew:

Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 12:02_________________________________________________musze iść opłukać samochód cały przód schlapany przepalonym olejem

:polew:

jechałeś za bulczasem... :kox:

Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 12:02_________________________________________________musze iść opłukać samochód cały przód schlapany przepalonym olejem

:polew:

:kox: :kox:
Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 12:02_________________________________________________musze iść opłukać samochód cały przód schlapany przepalonym olejem

:polew:

:kox: :kox:

hehe... czyli miałem rację...

:polew:

Opublikowano

:hi:

jeszcze nie koniec pracy ale za to przerwa się trafiła więc zaglądam :tongue4:

jest tu kto ?

Opublikowano

Ja zaglądam co chwilę :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: z rana

:hi:

:hi:

:hi:

:hi:

żeby nie było że tu nie zaglądam :decayed:

:bry:

:hi:

siemaa

:hi: :hi:

:hi:

:hi:

[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 12:02_________________________________________________musze iść opłukać samochód cały przód schlapany przepalonym olejem

:polew:

:hi:

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Ja zaglądam co chwilę :gwizdanie:

o co chodzi z tym olejem - tak rozlewasz ? :decayed:

:hi: z rana

:hi:

:hi:

:hi:

:hi:

żeby nie było że tu nie zaglądam :decayed:

:bry:

:hi:

siemaa

:hi: :hi:

:hi:

:hi: :hi: :hi:

czy ty jesteś normalny ? :gwizdanie:

Opublikowano

Ja zaglądam co chwilę :gwizdanie:

o co chodzi z tym olejem - tak rozlewasz ? :decayed:

:hi: z rana

:hi:

:hi:

:hi:

:hi:

żeby nie było że tu nie zaglądam :decayed:

:bry:

:hi:

siemaa

:hi: :hi:

:hi:

:hi: :hi: :hi:

czy ty jesteś normalny ? :gwizdanie:

Witam sie chyba nie.... Ci z Gliwic znają znaczenie słowa kultura osobista... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja zaglądam co chwilę :gwizdanie:

o co chodzi z tym olejem - tak rozlewasz ? :decayed:

:hi: z rana

:hi:

:hi:

:hi:

:hi:

żeby nie było że tu nie zaglądam :decayed:

:bry:

:hi:

siemaa

:hi: :hi:

:hi:

:hi: :hi: :hi:

czy ty jesteś normalny ? :gwizdanie:

Witam sie chyba nie.... Ci z Gliwic znają znaczenie słowa kultura osobista... :polew: :polew: :polew: :polew:

z Gliwic owszem z Knurowa NIE :tongue4:
Opublikowano

Ja zaglądam co chwilę :gwizdanie:

o co chodzi z tym olejem - tak rozlewasz ? :decayed:

:hi: z rana

:hi:

:hi:

:hi:

:hi:

żeby nie było że tu nie zaglądam :decayed:

:bry:

:hi:

siemaa

:hi: :hi:

:hi:

:hi: :hi: :hi:

czy ty jesteś normalny ? :gwizdanie:

Witam sie chyba nie.... Ci z Gliwic znają znaczenie słowa kultura osobista... :polew: :polew: :polew: :polew:

z Gliwic owszem z Knurowa NIE :tongue4:

I tak lepszy Knurów niż Katowice... :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ja zaglądam co chwilę :gwizdanie:

o co chodzi z tym olejem - tak rozlewasz ? :decayed:

:hi: z rana

:hi:

:hi:

:hi:

:hi:

żeby nie było że tu nie zaglądam :decayed:

:bry:

:hi:

siemaa

:hi: :hi:

:hi:

:hi: :hi: :hi:

czy ty jesteś normalny ? :gwizdanie:

Witam sie chyba nie.... Ci z Gliwic znają znaczenie słowa kultura osobista... :polew: :polew: :polew: :polew:

z Gliwic owszem z Knurowa NIE :tongue4:

I tak lepszy Knurów niż Katowice... :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja zaglądam co chwilę :gwizdanie:

o co chodzi z tym olejem - tak rozlewasz ? :decayed:

:hi: z rana

:hi:

:hi:

:hi:

:hi:

żeby nie było że tu nie zaglądam :decayed:

:bry:

:hi:

siemaa

:hi: :hi:

:hi:

:hi: :hi: :hi:

czy ty jesteś normalny ? :gwizdanie:

Witam sie chyba nie.... Ci z Gliwic znają znaczenie słowa kultura osobista... :polew: :polew: :polew: :polew:

z Gliwic owszem z Knurowa NIE :tongue4:

I tak lepszy Knurów niż Katowice... :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

o co chodzi z tym olejem - tak rozlewasz ? :decayed

No kapie mi olej bo mam dużo po tym jak mi turbo padło i on przy deptaniu się wypala :decayed:
Opublikowano

o co chodzi z tym olejem - tak rozlewasz ? :decayed

No kapie mi olej bo mam dużo po tym jak mi turbo padło i on przy deptaniu się wypala :decayed:

Bulczas wychodz z założenia, że na 100 km powinno auto palić 6 l ropy i litr oleju wtedy wie, że jedzie :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

o co chodzi z tym olejem - tak rozlewasz ? :decayed

No kapie mi olej bo mam dużo po tym jak mi turbo padło i on przy deptaniu się wypala :decayed:

Bulczas wychodz z założenia, że na 100 km powinno auto palić 6 l ropy i litr oleju wtedy wie, że jedzie :tongue4: :tongue4:

dobre smarowanie to podstawa... :cool1:

Opublikowano

dobra ja zdupcam dalej tyrać :hi:

Opublikowano

:hi:

Aleście polecieli ze spamem! Muszę nadrobić zaległości od kilkunastu godzin. :cool1:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 15:11_________________________________________________Aż dwie strony... :heat::wink4::nose:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.