Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i tak są tandetne tnij nie żałuj :tongue4:

:polew:

:no: :no: :punish:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

weźcie się za robotę :tongue4:

Odezwał się pracoholik :gwizdanie:

bulczas ja myślałem że to alkoholik :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja jebie na nowego allroada :decayed:

Opublikowano

weźcie się za robotę :tongue4:

Odezwał się pracoholik :gwizdanie:

bulczas ja myślałem że to alkoholik :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

To jego drugie oblicze :polew: :polew:
Opublikowano

ja jebie na nowego allroada :decayed:

to jeszcze tylko 9 879 645 godzin pracy i jak nie będziesz wydawał to masz nowego allroada :tongue4:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 15:20_________________________________________________nara kuwa

nadminuty mi lecą :shocked:

Opublikowano

ja jebie na nowego allroada :decayed:

to jeszcze tylko 9 879 645 godzin pracy i jak nie będziesz wydawał to masz nowego allroada :tongue4:

nie znasz moich możliwości :gwizdanie:

Opublikowano

to co Diman się wstydził wystawić sam ? :wink4:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 16:42_________________________________________________jeszcze jedno spotkanko i fajrant jadę do SG ale nie na spota :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

Stasiu , Talib prosi o kontakt na kom , bo stracił numer do Ciebie :hi:

Opublikowano

:siema:

Stasiu , Talib prosi o kontakt na kom , bo stracił numer do Ciebie :hi:

- ale ja nie mam telefonu,

- ok ok

:decayed:

Opublikowano

:hi: K-ce

chyba będę pierwszym, który założy setup zimowy :gwizdanie:

ja moze juz jutro :gwizdanie:

Opublikowano

:siema:

Stasiu , Talib prosi o kontakt na kom , bo stracił numer do Ciebie :hi:

- ale ja nie mam telefonu,

- ok ok

:decayed:

ok ok :good:

:polew: :polew:

Opublikowano

pornodemotywator.jpg

:decayed:

Opublikowano

pornodemotywator.jpg

:decayed:

pomietoliło by się :decayed:

jak zwykle w piątek do dzwona i zajechany na maksa :wallbash:

Opublikowano

pornodemotywator.jpg

:decayed:

:slina:

Tymczasem... :wink4:

Opublikowano
muhehehe patrze kogo ma wrzuconego na płytkę

justina bibera :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

C15520557_4.jpg[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 19:56_________________________________________________john dahlback - blink (radio edit) - Opole Dance 2008

:dance: :dance: :dance:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 20:06_________________________________________________dojebany teledysk :decayed:

Dj Antoine - Work

Opublikowano

ja jebie na nowego allroada :decayed:

to jeszcze tylko 9 879 645 godzin pracy i jak nie będziesz wydawał to masz nowego allroada :tongue4:

nie znasz moich możliwości :gwizdanie:

heheh to jest liczone wg mojej stawki :disgust:

Dopisany: 08 Październik 2010, 19:56[/size]_________________________________________________john dahlback - blink (radio edit) - Opole Dance 2008

:dance: :dance: :dance:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 20:06_________________________________________________dojebany teledysk :decayed:

Dj Antoine - Work

:yeee::dance2::dance: :dance: :dance:

Opublikowano

:yeee::dance2::dance: :dance: :dance:

jakie plany na dzisiaj?
Opublikowano

nuuuuuuuuuuda

[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 20:46_________________________________________________dziś spokojnie i grzecznie w domciu... :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 20:46_________________________________________________a są jakieś plany... :?:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 20:47_________________________________________________dj 600 volt - Biały goniec

a jednak w miasto DG...

Opublikowano
  • Autor

chodźmy kajś :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.