Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ja już 3 okocim psssyt :naughty:

to przestań już pić , to będziesz kierowcą :D jadymy do pszczyny :kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja już 3 okocim psssyt :naughty:

to przestań już pić , to będziesz kierowcą :D jadymy do pszczyny :kox:

no spoko o 5 rano mogę prowadzić :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

Ja już 3 okocim psssyt :naughty:

to przestań już pić , to będziesz kierowcą :D jadymy do pszczyny :kox:

no spoko o 5 rano mogę prowadzić :polew: :polew:

jakbym Cie nie znał to bym uwierzył w tą 5tą :decayed:
Opublikowano

:hi: dobry i po robocie i 5-cio godzinnej trasie z sierpca :kox:

no i miszka wiadomosc dla ciebie to nie moją fure miron wstawil bo moja ma relingi i nie jest tak slabo wyposażona :gwizdanie: [br]Dopisany: 08 Październik 2010, 22:58_________________________________________________a ja jeszcze trzezwy jestem :tongue4:

Opublikowano

Ja już 3 okocim psssyt :naughty:

to przestań już pić , to będziesz kierowcą :D jadymy do pszczyny :kox:

no spoko o 5 rano mogę prowadzić :polew: :polew:

jakbym Cie nie znał to bym uwierzył w tą 5tą :decayed:

Za bardzo rwie na BRD i już się nie da tak za***rdalać jak na AWX-ie :decayed:
Opublikowano

Ja już 3 okocim psssyt :naughty:

to przestań już pić , to będziesz kierowcą :D jadymy do pszczyny :kox:

ta teraz :thumbdown::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4:

no i miszka wiadomosc dla ciebie to nie moją fure miron wstawil bo moja ma relingi i nie jest tak slabo wyposażona :gwizdanie: [br]Dopisany: 08 Październik 2010, 22:58_________________________________________________a ja jeszcze trzezwy jestem :tongue4:

pozatym ty nie słuchasz biebera :polew: :polew: :polew:

Dimek to do dzieła :decayed:

Opublikowano

kędzior słyszałem że jutro przyjeżdżasz po mnie i jadę na gokarty sącząc browara :polew: :polew:

Opublikowano

Ja już 3 okocim psssyt :naughty:

to przestań już pić , to będziesz kierowcą :D jadymy do pszczyny :kox:

no spoko o 5 rano mogę prowadzić :polew: :polew:

jakbym Cie nie znał to bym uwierzył w tą 5tą :decayed:

Za bardzo rwie na BRD i już się nie da tak zasuwać jak na AWX-ie :decayed:

jeszcze z 2browary i bedzie płynnie wszystko chodzilo hehe

kędzior słyszałem że jutro przyjeżdżasz po mnie i jadę na gokarty sącząc browara :polew: :polew:

to żeś teraz doj**ał :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

kędzior słyszałem że jutro przyjeżdżasz po mnie i jadę na gokarty sącząc browara :polew: :polew:

to żeś teraz doj**ał :polew: :polew: :polew: :polew:

Ja Ci tyle razy tyłek woziłem to mógłbyś się raz poświęcić dla sprawy :decayed:

Opublikowano

a ja dzisiaj nie piję łajzy :decayed:

koniec, bo wpadnę w alkoholizm

Opublikowano

a ja dzisiaj nie piję łajzy :decayed:

koniec, bo wpadnę w alkoholizm

ciota :polew: :polew: :polew:

:wink4::tongue4:

Opublikowano

a ja dzisiaj nie piję łajzy :decayed:

koniec, bo wpadnę w alkoholizm

ciota :polew: :polew: :polew:

:wink4::tongue4:

osz Ty skubańcu :baseball:

Opublikowano

No do mnie kolega już jedzie z zapasem browarów bo mi się kończą :kox:

Opublikowano
Opublikowano
Ale kotleta żeś wynalazł :decayed:
Opublikowano

No do mnie kolega już jedzie z zapasem browarów bo mi się kończą :kox:

hehe ja jeszcze parę zubrzykow mam hehe
Opublikowano

Ja już 3 okocim psssyt :naughty:

to przestań już pić , to będziesz kierowcą :D jadymy do pszczyny :kox:

no spoko o 5 rano mogę prowadzić :polew: :polew:

jakbym Cie nie znał to bym uwierzył w tą 5tą :decayed:

Za bardzo rwie na BRD i już się nie da tak zasuwać jak na AWX-ie :decayed:

nie przejumuj się, nie załaduje Ci więcej jak 1,525 bara :wink4:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 23:15_________________________________________________Pucek, Ty miałeś wtedy chyba 13 lat :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Arturze, nie fikaj :decayed:

na pewno byłem młody :kox:

Opublikowano

Arturze, nie fikaj :decayed:

na pewno byłem młody :kox:

Wieczorek starych hitów już kiedyś był :tongue4:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 23:17_________________________________________________ :szukaj: :szukaj: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.