Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zdjcie0253k.jpg

fotka z pamiętnego tygodnia z Władku :polew: :polew:

nieźle porobiony hehehe

dj alban :polew:

Dr Alban - Its my life (original version) musica 90's music[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 23:40_________________________________________________łooooo kuuuurfa :polew: :polew: :polew: :polew:

koko dżambo i do przodu

:hi: z wieczorka :kox:

weź się do roboty :polew:

No właśnie jutro do roboty i nie wiem jak to ogarnę...

urlop? :tongue4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: z wieczorka :kox:

weź się do roboty :polew:

No właśnie jutro do roboty i nie wiem jak to ogarnę...

urlop? :tongue4:

Mam nadzieję, że nie. Ja nie mam takiego komfortu jak ty i nie mam jeszcze dwóch dni urlopu! :decayed::cool1:
Opublikowano

dobranoc panowie

02.jpg

12.jpg

02.jpg

Opublikowano

dobranoc panowie

02.jpg

12.jpg

02.jpg

Stan! Coś nie widać... :naughty: A mówiłeś, że nauczyłeś się wklejać fotki! :wink4:
Opublikowano

dobranoc panowie

02.jpg

12.jpg

02.jpg

Stan! Coś nie widać... :naughty: A mówiłeś, że nauczyłeś się wklejać fotki! :wink4:

magister a fotek nieumi wkleić :tongue4: czego was w taj szkole uczyli hehehe :wink4:
Opublikowano

dobranoc panowie

02.jpg

12.jpg

02.jpg

Stan! Coś nie widać... :naughty: A mówiłeś, że nauczyłeś się wklejać fotki! :wink4:

qr** wklejanie zdjeć to padaka na tym forum :thumbdown:

na zbiorniku dwa klikniecia i wszystko jasne :)

Opublikowano

dobranoc panowie

02.jpg

12.jpg

02.jpg

Stan! Coś nie widać... :naughty: A mówiłeś, że nauczyłeś się wklejać fotki! :wink4:

magister a fotek nieumi wkleić :tongue4: czego was w taj szkole uczyli hehehe :wink4:

:decayed:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 00:01_________________________________________________

dobranoc panowie

02.jpg

12.jpg

02.jpg

Stan! Coś nie widać... :naughty: A mówiłeś, że nauczyłeś się wklejać fotki! :wink4:

q***wa wklejanie zdjeć to padaka na tym forum :thumbdown:

na zbiorniku dwa klikniecia i wszystko jasne :)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

dobranoc panowie

02.jpg

12.jpg

02.jpg

Stan! Coś nie widać... :naughty: A mówiłeś, że nauczyłeś się wklejać fotki! :wink4:

magister a fotek nieumi wkleić :tongue4: czego was w taj szkole uczyli hehehe :wink4:

pier**le to...[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 00:01_________________________________________________patologia jak nic (Baśka mi piwo wypiła :thumbdown: ) , spadam spać :hi:

Opublikowano

na zbiorniku dwa klikniecia i wszystko jasne :)

ta film czy zdjęcie to moment dodać :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

hahah Stanley, mogłeś być kawalerem :polew:

Opublikowano

dobranoc panowie

02.jpg

12.jpg

02.jpg

Stan! Coś nie widać... :naughty: A mówiłeś, że nauczyłeś się wklejać fotki! :wink4:

magister a fotek nieumi wkleić :tongue4: czego was w taj szkole uczyli hehehe :wink4:

pier***e to...[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 00:01_________________________________________________patologia jak nic (Baśka mi piwo wypiła :thumbdown: ) , spadam spać :hi:

:polew: :polew: :polew: :polew: 3m się Stan! :hi:
Opublikowano

patologia jak nic (Baśka mi piwo wypiła :thumbdown: ) , spadam spać :hi:

Stasiu mówiłem ci że ma z toba za dobrze :decayed:
Opublikowano

Ja też lecę! :hi:

Opublikowano

Ja też lecę! :hi:

:thumbdown:
Opublikowano

słabe pipy :gwizdanie:

a ja jutro mam zamiar umyć auto szamponem megłajersa :kox:

Opublikowano

słabe pipy :gwizdanie:

a ja jutro mam zamiar umyć auto szamponem megłajersa :kox:

chesz też umyć moje? :decayed:
Opublikowano

słabe pipy :gwizdanie:

a ja jutro mam zamiar umyć auto szamponem megłajersa :kox:

chesz też umyć moje? :decayed:

taaaaa

ale jak przyjedziesz do mnie to nie ma sprawy :decayed:

więc już wiem że nie będę musiał Ci go myć :polew:

Opublikowano

więc już wiem że nie będę musiał Ci go myć :polew:

hehehe zabawne :tongue4:
Opublikowano
:siema:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.