Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Westbam and Africa Bambaataa - Agharta

Arturze, nie fikaj :decayed:

na pewno byłem młody :kox:

Wieczorek starych hitów już kiedyś był :tongue4:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 23:17_________________________________________________ :szukaj: :szukaj: :polew: :polew:

ale mi sie klimat wkręca porobił bym co ciekawego hehe najlepiej niezbyt mądrego :polew: z jakiejś zjeżdzalni pozjezdzal czy cos hehe :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Arturze, nie fikaj :decayed:

na pewno byłem młody :kox:

Wieczorek starych hitów już kiedyś był :tongue4:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 23:17_________________________________________________ :szukaj: :szukaj: :polew: :polew:

ale mi sie klimat wkręca porobił bym co ciekawego hehe najlepiej niezbyt mądrego :polew: z jakiejś zjeżdzalni pozjezdzal czy cos hehe :naughty:

Może podryw na stacji benzynowej :kox::polew:
Opublikowano

Może podryw na stacji benzynowej :kox::polew:

musiał bym zadzwonić po Maja :polew:
Opublikowano

Może podryw na stacji benzynowej :kox::polew:

musiał bym zadzwonić po Maja :polew:

Akurat się przyda bo potrzebna będzie taksówka :naughty:
Opublikowano

Arturze, nie fikaj :decayed:

na pewno byłem młody :kox:

Wieczorek starych hitów już kiedyś był :tongue4:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 23:17_________________________________________________ :szukaj: :szukaj: :polew: :polew:

ale mi sie klimat wkręca porobił bym co ciekawego hehe najlepiej niezbyt mądrego :polew: z jakiejś zjeżdzalni pozjezdzal czy cos hehe :naughty:

jak masz 750zl to pochytamy se fajny klimat :polew:

Opublikowano

Arturze, nie fikaj :decayed:

na pewno byłem młody :kox:

Wieczorek starych hitów już kiedyś był :tongue4:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 23:17_________________________________________________ :szukaj: :szukaj: :polew: :polew:

ale mi sie klimat wkręca porobił bym co ciekawego hehe najlepiej niezbyt mądrego :polew: z jakiejś zjeżdzalni pozjezdzal czy cos hehe :naughty:

jak masz 750zl to pochytamy se fajny klimat :polew:

Po co 750zł :wallbash: Znam tańsze sposoby :decayed:
Opublikowano

spadam do wyra trzymta sie

Opublikowano

jak masz 750zl to pochytamy se fajny klimat :polew:

:gwizdanie: może 750 to niemam ale ze 150 to by się znalazlo hehe

Po co 750zł :wallbash: Znam tańsze sposoby :decayed:

150 :polew:

spadam do wyra trzymta sie

uuu zmeczenie
Opublikowano
:hi: z wieczorka :kox:
Opublikowano

jak masz 750zl to pochytamy se fajny klimat :polew:

:gwizdanie: może 750 to niemam ale ze 150 to by się znalazlo hehe

Po co 750zł :wallbash: Znam tańsze sposoby :decayed:

150 :polew:

spadam do wyra trzymta sie

uuu zmeczenie

Dobrze się nawalić i na dicho :naughty:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 23:36_________________________________________________Ja spadam ale nie spać :naughty:
Opublikowano

co za teledysk i muzyka :polew: :polew: :polew:

Gigi D'agostino - Cacharpaya

podobno Mario na mejdej tak wymiata :polew:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 23:37_________________________________________________

:hi: z wieczorka :kox:

weź się do roboty :polew:
Opublikowano

tego też kiedyś dużo słuchałem :)

Opublikowano

Arturze, nie fikaj :decayed:

na pewno byłem młody :kox:

Wieczorek starych hitów już kiedyś był :tongue4:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 23:17_________________________________________________ :szukaj: :szukaj: :polew: :polew:

ale mi sie klimat wkręca porobił bym co ciekawego hehe najlepiej niezbyt mądrego :polew: z jakiejś zjeżdzalni pozjezdzal czy cos hehe :naughty:

jak masz 750zl to pochytamy se fajny klimat :polew:

Po co 750zł :wallbash: Znam tańsze sposoby :decayed:

ja bawię się z klasą, Sky Bar i te sprawy :decayed:

Opublikowano

Keżor ja jestem trzeźwy, spalony ale trzeźwy :D

Opublikowano

dj alban :polew:

Dr Alban - Its my life (original version) musica 90's music[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 23:40_________________________________________________łooooo kuuuurfa :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zdjcie0253k.jpg

fotka z pamiętnego tygodnia z Władku :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: z wieczorka :kox:

weź się do roboty :polew:

No właśnie jutro do roboty i nie wiem jak to ogarnę...

Keżor ja jestem trzeźwy, spalony ale trzeźwy :D

:?: :mysli:

:gwizdanie:

Opublikowano

zdjcie0253k.jpg

fotka z pamiętnego tygodnia z Władku :polew: :polew:

ale masz WYJEBANEEEEE :polew:

Opublikowano

Ja już 3 okocim psssyt :naughty:

to przestań już pić , to będziesz kierowcą :D jadymy do pszczyny :kox:

Akjam o to mi chodzilo :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Ja już 3 okocim psssyt :naughty:

to przestań już pić , to będziesz kierowcą :D jadymy do pszczyny :kox:

Akjam o to mi chodzilo :gwizdanie: :gwizdanie:

:gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.