Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 19:09_________________________________________________przekutas:

Jak się spławia telemarketerów?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ty dalej o studentach :decayed:
Opublikowano

witka :hi: :hi: jest tyle opon ze nie wiem co wybrać brat na omedze ma nowe uniroyale i dają rade .... chce kupić oponki tak do 700 zł kpl ... dzisiaj pierwsze przygotowania do zimy zakonczone, kupiłem w Mysłowicach aku ( defakto od ex klubowicza o nicku CICHY ) Bosch S3 53 AH i 470 A. Auto całkiem inaczej odpala i w ogole.. i cena super 209 zł

Dzisiaj wiozłem gościowi opony nówki Continentale ts830 za 796zł z przesyłką trza było pisać bym Ci sprzedał za 700 :decayed:
Opublikowano

"I tu się pojawia magiczne słowo kupno" raty jak to tak :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dobri :hi:

Opublikowano

witka :hi: :hi: jest tyle opon ze nie wiem co wybrać brat na omedze ma nowe uniroyale i dają rade .... chce kupić oponki tak do 700 zł kpl ... dzisiaj pierwsze przygotowania do zimy zakonczone, kupiłem w Mysłowicach aku ( defakto od ex klubowicza o nicku CICHY ) Bosch S3 53 AH i 470 A. Auto całkiem inaczej odpala i w ogole.. i cena super 209 zł

Dzisiaj wiozłem gościowi opony nówki Continentale ts830 za 796zł z przesyłką trza było pisać bym Ci sprzedał za 700 :decayed:

za 7 stów bym je wziął, a co w przypadku jak paczka ginie:D

Opublikowano

witka :hi: :hi: jest tyle opon ze nie wiem co wybrać brat na omedze ma nowe uniroyale i dają rade .... chce kupić oponki tak do 700 zł kpl ... dzisiaj pierwsze przygotowania do zimy zakonczone, kupiłem w Mysłowicach aku ( defakto od ex klubowicza o nicku CICHY ) Bosch S3 53 AH i 470 A. Auto całkiem inaczej odpala i w ogole.. i cena super 209 zł

Dzisiaj wiozłem gościowi opony nówki Continentale ts830 za 796zł z przesyłką trza było pisać bym Ci sprzedał za 700 :decayed:

za 7 stów bym je wziął, a co w przypadku jak paczka ginie:D

A tego nie wiem. Powiedziałbym że nie załadowali na auto :kox:
Opublikowano

witka :hi: :hi: jest tyle opon ze nie wiem co wybrać brat na omedze ma nowe uniroyale i dają rade .... chce kupić oponki tak do 700 zł kpl ... dzisiaj pierwsze przygotowania do zimy zakonczone, kupiłem w Mysłowicach aku ( defakto od ex klubowicza o nicku CICHY ) Bosch S3 53 AH i 470 A. Auto całkiem inaczej odpala i w ogole.. i cena super 209 zł

Dzisiaj wiozłem gościowi opony nówki Continentale ts830 za 796zł z przesyłką trza było pisać bym Ci sprzedał za 700 :decayed:

za 7 stów bym je wziął, a co w przypadku jak paczka ginie:D

A tego nie wiem. Powiedziałbym że nie załadowali na auto :kox:

to jak bedziesz mial 195/65/15 nowe to dawaj znac :decayed: :decayed:

Opublikowano

witka :hi: :hi: jest tyle opon ze nie wiem co wybrać brat na omedze ma nowe uniroyale i dają rade .... chce kupić oponki tak do 700 zł kpl ... dzisiaj pierwsze przygotowania do zimy zakonczone, kupiłem w Mysłowicach aku ( defakto od ex klubowicza o nicku CICHY ) Bosch S3 53 AH i 470 A. Auto całkiem inaczej odpala i w ogole.. i cena super 209 zł

Dzisiaj wiozłem gościowi opony nówki Continentale ts830 za 796zł z przesyłką trza było pisać bym Ci sprzedał za 700 :decayed:

za 7 stów bym je wziął, a co w przypadku jak paczka ginie:D

A tego nie wiem. Powiedziałbym że nie załadowali na auto :kox:

to jak bedziesz mial 195/65/15 nowe to dawaj znac :decayed: :decayed:

:good:
Opublikowano

posiadacze Air'a są pro ekologiczni :gwizdanie: :gwizdanie:

:good: :good: :good:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

po pracy

Keżor co z tym VT ale na poważnie :evil:

to było na poważnie przecież , tak jak prosiłeś :decayed:
Opublikowano

No i już jestem w pracy... :gwizdanie:

Opublikowano

No i już jestem w pracy... :gwizdanie:

ja będe za jakieś 6 godzin :decayed:

Opublikowano

No i już jestem w pracy... :gwizdanie:

ja będe za jakieś 6 godzin :decayed:

niektórzy to mają dobrze
Opublikowano

No i już jestem w pracy... :gwizdanie:

ja będe za jakieś 6 godzin :decayed:

niektórzy to mają dobrze

Że niby co? :wink4:
Opublikowano

nieźle sobie radzi

Opublikowano

nieźle sobie radzi

jak na pierwszy raz to mu nawet nieźle poszło wyłapałem parę błędów które mógłby poprawić

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nieźle sobie radzi

jak na pierwszy raz to mu nawet nieźle poszło wyłapałem parę błędów które mógłby poprawić

:polew: :polew: :polew:

:evil:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.