Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

-40 :)

a najlepiej to sprzedaj tego parcha :polew:

Opublikowano

:bry:

Miszka, dla Ciebie -30 będzie zbyt mało, dalej na 17stkach będzie zbyt duży prześwit

:hi:

zawsze coś źle to ile muszę jebnąć -200 żeby to wyglądało ?

akjam :hi:

Obetnij jeden zwój i będzie gites :wink4:

:polew: :polew:

Opublikowano

psssyt, Tyskie :decayed:

Opublikowano

psssyt, Tyskie :decayed:

żubrówka :drunk:

Opublikowano

psssyt, Tyskie :decayed:

żubrówka :drunk:

:kox:

co do zawiasu, to przejedź się z kilkoma osobami i zobaczysz jak się jeździ.

nie ulegaj presji tłumu :gwizdanie:

Im "niżej" tym mniej komfortu. :thumbdown:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 18:17_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=164905.0 :polew:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 18:26_________________________________________________pornodemotywator.jpg

Opublikowano

nie ulegaj presji tłumu :gwizdanie:

Im "niżej" tym mniej komfortu. :thumbdown:

I kto to mówi...ten który zarzekał się że 17' nie założy a tu i 17' i -20 ma teraz

aj Stanley Stanley :oklaski:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 19:07_________________________________________________ :tongue4:

Opublikowano

:hi:

Stan lubisz demoty to podrzuce tu takiego :>

demotek.png

Opublikowano

:hi:

Stan lubisz demoty to podrzuce tu takiego :>

demotek.png

:good:

Arek sam go wymyśliłeś ? :decayed:

Opublikowano

:hi:

Stan lubisz demoty to podrzuce tu takiego :>

demotek.png

:kox::good:

:hi:

Opublikowano

nie ulegaj presji tłumu :gwizdanie:

Im "niżej" tym mniej komfortu. :thumbdown:

I kto to mówi...ten który zarzekał się że 17' nie założy a tu i 17' i -20 ma teraz

aj Stanley Stanley :oklaski:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 19:07_________________________________________________ :tongue4:

jakbym miał możliwość ponownego wyboru, to nie sprzedałbym alu 15"

Opublikowano

nie ulegaj presji tłumu :gwizdanie:

Im "niżej" tym mniej komfortu. :thumbdown:

I kto to mówi...ten który zarzekał się że 17' nie założy a tu i 17' i -20 ma teraz

aj Stanley Stanley :oklaski:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 19:07_________________________________________________ :tongue4:

jakbym miał możliwość ponownego wyboru, to nie sprzedałbym alu 15"

Już nie opowiadaj... Źle Ci się jeździ? :mysli:
Opublikowano

nie ulegaj presji tłumu :gwizdanie:

Im "niżej" tym mniej komfortu. :thumbdown:

I kto to mówi...ten który zarzekał się że 17' nie założy a tu i 17' i -20 ma teraz

aj Stanley Stanley :oklaski:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 19:07_________________________________________________ :tongue4:

jakbym miał możliwość ponownego wyboru, to nie sprzedałbym alu 15"

Już nie opowiadaj... Źle Ci się jeździ? :mysli:

bdb jeździ się na 15", jakbym miał znowu kupować alu, to kupiłbym 16"

dobry kompromis....

Opublikowano

żubróweczka pyrsk :decayed:

Opublikowano

:hi:

Stan lubisz demoty to podrzuce tu takiego :>

demotek.png

:good:

Arek sam go wymyśliłeś ? :decayed:

nie, autorem tego demota jest (chyba) Hugo :>

bdb jeździ się na 15", jakbym miał znowu kupować alu, to kupiłbym 16"

dobry kompromis....

:good:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:hi: :hi:

joł men :yeah:

Opublikowano

i wróciłem :decayed:

Opublikowano

i wróciłem :decayed:

i co podupcył ?

na zdrowie :decayed:

Opublikowano

i wróciłem :decayed:

i co podupcył ?

na zdrowie :decayed:

:decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.