Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bez przesady :gwizdanie:

wesele to nie moje klimaty :decayed:

wystarczysz jak wyniesiesz flaszkę i coś do jedzenia :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bez przesady :gwizdanie:

wesele to nie moje klimaty :decayed:

wystarczysz jak wyniesiesz flaszkę i coś do jedzenia :polew:

po roladzie i po flaszcze :decayed:

Opublikowano

bez przesady :gwizdanie:

wesele to nie moje klimaty :decayed:

wystarczysz jak wyniesiesz flaszkę i coś do jedzenia :polew:

po roladzie i po flaszcze :decayed:

ooo i wyjdziesz do nas na ławkę :decayed:

zabraknie tylko tańców :>

Opublikowano

bez przesady :gwizdanie:

wesele to nie moje klimaty :decayed:

wystarczysz jak wyniesiesz flaszkę i coś do jedzenia :polew:

po roladzie i po flaszcze :decayed:

ooo i wyjdziesz do nas na ławkę :decayed:

zabraknie tylko tańców :>

tylko, że to jest w sosnowcu :thumbdown:

spadam się wyspać, narka

Opublikowano

eee do sosnowca to ja nie jadę :polew:

ja też powoli uciekam

aaa jak by ktoś wiedział że jest do sprzedania jakiś wehikuł do 3 tyś zł to pisać :decayed:

Opublikowano

eee do sosnowca to ja nie jadę :polew:

ja też powoli uciekam

aaa jak by ktoś wiedział że jest do sprzedania jakiś wehikuł do 3 tyś zł to pisać :decayed:

Trza było pisać bym Ci sprzedał kadeta za 1500zł :polew:
Opublikowano

eee do sosnowca to ja nie jadę :polew:

ja też powoli uciekam

aaa jak by ktoś wiedział że jest do sprzedania jakiś wehikuł do 3 tyś zł to pisać :decayed:

Trza było pisać bym Ci sprzedał kadeta za 1500zł :polew:

to ma być auto w jakimś normalnym stanie :polew:

kumpel szuka :tongue4:

Opublikowano

eee do sosnowca to ja nie jadę :polew:

ja też powoli uciekam

aaa jak by ktoś wiedział że jest do sprzedania jakiś wehikuł do 3 tyś zł to pisać :decayed:

Trza było pisać bym Ci sprzedał kadeta za 1500zł :polew:

to ma być auto w jakimś normalnym stanie :polew:

kumpel szuka :tongue4:

To był biały kruk :decayed: Na serio jak mi się coś rzuci w oko to dam znać :wink4:
Opublikowano

chce jechać na giełdę do gliwic...ale tam są takie trupy że wiesz

ogólnie nie wiem co mu doradzić za tą kasę :polew:

Opublikowano

chce jechać na giełdę do gliwic...ale tam są takie trupy że wiesz

ogólnie nie wiem co mu doradzić za tą kasę :polew:

Moja padlina jest z giełdy gliwickiej :naughty: A jakie auto szuka duże czy jakieś małe :gwizdanie:
Opublikowano

jeden kit :decayed:

świeży kierowca, żeby było tanie w użytkowaniu, więc chyba najlepiej jakieś punto I czy coś w tym stylu

Opublikowano

wpadajcie jutro do Farmaconu, mam z moją grupą integracje czyt. pijemy do upadłego, a mam pare fajnych dupeczek ;)

Opublikowano

jeden kit :decayed:

świeży kierowca, żeby było tanie w użytkowaniu, więc chyba najlepiej jakieś punto I czy coś w tym stylu

Może Corsa B albo Astra. W Fiacie to sama blacha tylko. Albo Escorta :naughty:
Opublikowano

a co do auta to mu polece nexie, mega tanie w uzytkowaniu a gazu pali jakies 8-9 w miescie:)

Opublikowano

Dobra spadam spać jutro kręcenie gwinta do góry, zimówki i kolektor AWX jak pogoda dopiszę :gwizdanie:

:hi:

Opublikowano

10c289db59.jpg

95acc70c614bc996.jpg

to było auto... moje pierwsze....sentyment mam masakryczny do niej :(

Opublikowano

noo escorta też mu pokazałem :rolleyes:

pojedziemy, zobaczymy :wink4:

spadam spać, bo na 8 fucha :)

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

idę do garażu :decayed:

Opublikowano

:hi:

idę do garażu :decayed:

Zakupiłeś bronxy? :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.