Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja zamawiałem H&Ry prosto z Niemcowni, oczywiście nówki... :kox::good:

szastasz kasą :cool1:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja zamawiałem H&Ry prosto z Niemcowni, oczywiście nówki... :kox::good:

szastasz kasą :cool1:

... I nie mam już TV na chacie. :wink4::tongue4:
Opublikowano

amory mam w sumie nowe około roku mają, a ile można dać najmniej bez zmiany amorów :wstydliwy: ?

najmniej czy najwiecej :cool1:

do -30 spokojnie pojezdzisz na ori

-35mm też nie będzie problemu. :wink4: Później to już za grubo. :gwizdanie:

to może z - 40mm :wink4: nie no -30 trza będzie zapodać do ADR'a :decayed:

Tylko jakieś firmowe :gwizdanie:

:good:

to dejcie jakiś linki przykładowe PLS :notworthy: na razie nie wymieniam rozglądam się, myślę o dokładkach w kolor (bulczas może jakoś grupowo pomalujemy taniej - mamy ten sam kolorek :naughty:)

Można pomyśleć :naughty:[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 23:07_________________________________________________

witam po spocie, kuzwa 13 stron, pier***e nie nadrabiam :decayed:

Byłeś na EU :gwizdanie: :polew:
Opublikowano

Ja zamawiałem H&Ry prosto z Niemcowni, oczywiście nówki... :kox::good:

szastasz kasą :cool1:

... I nie mam już TV na chacie. :wink4::tongue4:

ja mam 3 moge ci jeden podarować :polew:
Opublikowano

Ja zamawiałem H&Ry prosto z Niemcowni, oczywiście nówki... :kox::good:

szastasz kasą :cool1:

... I nie mam już TV na chacie. :wink4::tongue4:

ja mam 3 moge ci jeden podarować :polew:

:naughty:
Opublikowano

amory mam w sumie nowe około roku mają, a ile można dać najmniej bez zmiany amorów :wstydliwy: ?

najmniej czy najwiecej :cool1:

do -30 spokojnie pojezdzisz na ori

-35mm też nie będzie problemu. :wink4: Później to już za grubo. :gwizdanie:

to może z - 40mm :wink4: nie no -30 trza będzie zapodać do ADR'a :decayed:

Tylko jakieś firmowe :gwizdanie:

:good:

to dejcie jakiś linki przykładowe PLS :notworthy: na razie nie wymieniam rozglądam się, myślę o dokładkach w kolor (bulczas może jakoś grupowo pomalujemy taniej - mamy ten sam kolorek :naughty:)

ja mam ciagle Eibachy na sprzedaz :gwizdanie:

witam po spocie, kuzwa 13 stron, pier***e nie nadrabiam :decayed:

byles na .eu :mysli:

Opublikowano

witam po spocie, kuzwa 13 stron, pier***e nie nadrabiam :decayed:

Byłeś na EU :gwizdanie: :polew:

witam po spocie, kuzwa 13 stron, pier***e nie nadrabiam :decayed:

byles na .eu :mysli:

Nie chce się przyznać... :gwizdanie:
Opublikowano

witam po spocie, kuzwa 13 stron, pier***e nie nadrabiam :decayed:

Byłeś na EU :gwizdanie: :polew:

witam po spocie, kuzwa 13 stron, pier***e nie nadrabiam :decayed:

byles na .eu :mysli:

Nie chce się przyznać... :gwizdanie:

To jego pokuta za skasowanie wątku :mysli::decayed:
Opublikowano

ja chcę już wiosnę :polew:

Opublikowano

ja chcę już wiosnę :polew:

jeszcze tylko pół.......

..... pół roku :wallbash:

Opublikowano

witam po spocie, kuzwa 13 stron, pier***e nie nadrabiam :decayed:

Byłeś na EU :gwizdanie: :polew:

witam po spocie, kuzwa 13 stron, pier***e nie nadrabiam :decayed:

byles na .eu :mysli:

Nie chce się przyznać... :gwizdanie:

To jego pokuta za skasowanie wątku :mysli::decayed:

:good::polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 23:42_________________________________________________Lecę spać... :hi:
Opublikowano

ja chcę już wiosnę :polew:

jeszcze rok najwyżej dwa wszystko się odmieni... :kox:[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 23:43_________________________________________________Ja też się zwijam spać :gwizdanie:
Opublikowano

też spadam w kimono :hi:

Opublikowano
  • Autor

siema , patrzcie co dziś widziałem

3efaf78d54956a7c.jpg

ba3a3daed6f60481.jpg

:kox:

Opublikowano

siema , patrzcie co dziś widziałem

3efaf78d54956a7c.jpg

ba3a3daed6f60481.jpg

:kox:

ladny SLS :kox:

Opublikowano

siema , patrzcie co dziś widziałem

3efaf78d54956a7c.jpg

ba3a3daed6f60481.jpg

:kox:

No ładny koks :kox:
Opublikowano

siema , patrzcie co dziś widziałem

3efaf78d54956a7c.jpg

ba3a3daed6f60481.jpg

:kox:

to jest wersja z silnikiem 1.8 :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

to jest wersja z silnikiem 1.8 :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13120545 ja tam widziałem takie znaczki :P ale może sobie dokleił :tongue4:
Opublikowano
To jego pokuta za skasowanie wątku :mysli::decayed:

najgorsza kara z mozliwych... wole wpierdziel dostac :decayed: ...
Opublikowano
:siema:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.