Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co tam z wieczorka?

P.S. Ale ma q***wa płomienie... :decayed:

:hi:

Masz już zawias?

Springi... No właśnie, ma ktoś czas, narzędzia i ochotę pomóż mi wymienić sprężyny? :cool1:

Kumpel to chce sprzedać? :mysli:

on gorzej jak baba, za nisko i za twardo, a cały czas się zastanawia :)

a jesteś chętny na to 1BV ?

No zobaczę jak będzie na tych springach. :mysli:

No chciałem jutro ale nie wiem czy dam radę bo się q***wa źle czuję! :kwasny:

to jak założysz to się karnę z Tobą

:good:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kiedyś kupię sobie takiego jako drugi samochód :decayed:

http://www.sls-amg-special.com/com/en

Opublikowano

No chciałem jutro ale nie wiem czy dam radę bo się q***wa źle czuję! :kwasny:

to jak założysz to się karnę z Tobą

BTW ma ktoś u nas B5 z samymi springami ok -30mm ? Stan ?

chcę zobaczyć jak tym się jeździ :gwizdanie:

Zakładaj i nie pękaj :kox:

różne opinie są nt -30mm na seryjnym zawiasie sam już nie wiem :mysli:

Opublikowano

No chciałem jutro ale nie wiem czy dam radę bo się q***wa źle czuję! :kwasny:

to jak założysz to się karnę z Tobą

BTW ma ktoś u nas B5 z samymi springami ok -30mm ? Stan ?

chcę zobaczyć jak tym się jeździ :gwizdanie:

Zakładaj i nie pękaj :kox:

różne opinie są nt -30mm na seryjnym zawiasie sam już nie wiem :mysli:

MAJKI jeździ już ponad półtora roku... :cool1:
Opublikowano

No chciałem jutro ale nie wiem czy dam radę bo się q***wa źle czuję! :kwasny:

to jak założysz to się karnę z Tobą

BTW ma ktoś u nas B5 z samymi springami ok -30mm ? Stan ?

chcę zobaczyć jak tym się jeździ :gwizdanie:

Zakładaj i nie pękaj :kox:

różne opinie są nt -30mm na seryjnym zawiasie sam już nie wiem :mysli:

MAJKI jeździ już ponad półtora roku... :cool1:

no wiem a chyba ma nawet -35mm z tego co kojarzę jak mówił
Opublikowano

No chciałem jutro ale nie wiem czy dam radę bo się q***wa źle czuję! :kwasny:

to jak założysz to się karnę z Tobą

BTW ma ktoś u nas B5 z samymi springami ok -30mm ? Stan ?

chcę zobaczyć jak tym się jeździ :gwizdanie:

Zakładaj i nie pękaj :kox:

różne opinie są nt -30mm na seryjnym zawiasie sam już nie wiem :mysli:

musisz sie liczyć z tym, że docelowo musisz założyc amory z mniejszym skokiem ( takie jak w 1BE)

Opublikowano

No chciałem jutro ale nie wiem czy dam radę bo się q***wa źle czuję! :kwasny:

to jak założysz to się karnę z Tobą

BTW ma ktoś u nas B5 z samymi springami ok -30mm ? Stan ?

chcę zobaczyć jak tym się jeździ :gwizdanie:

Zakładaj i nie pękaj :kox:

różne opinie są nt -30mm na seryjnym zawiasie sam już nie wiem :mysli:

MAJKI jeździ już ponad półtora roku... :cool1:

no wiem a chyba ma nawet -35mm z tego co kojarzę jak mówił

Dokładnie! :kox::good:
Opublikowano

amory mam w sumie nowe około roku mają, a ile można dać najmniej bez zmiany amorów :wstydliwy: ?

Opublikowano

No chciałem jutro ale nie wiem czy dam radę bo się q***wa źle czuję! :kwasny:

to jak założysz to się karnę z Tobą

BTW ma ktoś u nas B5 z samymi springami ok -30mm ? Stan ?

chcę zobaczyć jak tym się jeździ :gwizdanie:

Zakładaj i nie pękaj :kox:

różne opinie są nt -30mm na seryjnym zawiasie sam już nie wiem :mysli:

musisz sie liczyć z tym, że docelowo musisz założyc amory z mniejszym skokiem ( takie jak w 1BE)

Polać mu :good: Chociaż kolega jeździ na zwykłych i nie narzeka :wink4:[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 22:36_________________________________________________

amory mam w sumie nowe około roku mają, a ile można dać najmniej bez zmiany amorów :wstydliwy: ?

-30mm :wink4:
Opublikowano

amory mam w sumie nowe około roku mają, a ile można dać najmniej bez zmiany amorów :wstydliwy: ?

najmniej czy najwiecej :cool1:

do -30 spokojnie pojezdzisz na ori

Opublikowano

spadam w kimono :hi:

Opublikowano

amory mam w sumie nowe około roku mają, a ile można dać najmniej bez zmiany amorów :wstydliwy: ?

najmniej czy najwiecej :cool1:

do -30 spokojnie pojezdzisz na ori

Dokładnie :wink4:[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 22:37_________________________________________________

spadam w kimono :hi:

:hi:[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 22:37_________________________________________________Ktoś zna jakiś dobry program do obróbki zdjęć tzn żeby zmienić rozmiar na niestandardowy :gwizdanie:
Opublikowano

amory mam w sumie nowe około roku mają, a ile można dać najmniej bez zmiany amorów :wstydliwy: ?

najmniej czy najwiecej :cool1:

do -30 spokojnie pojezdzisz na ori

-35mm też nie będzie problemu. :wink4: Później to już za grubo. :gwizdanie:
Opublikowano

amory mam w sumie nowe około roku mają, a ile można dać najmniej bez zmiany amorów :wstydliwy: ?

najmniej czy najwiecej :cool1:

do -30 spokojnie pojezdzisz na ori

-35mm też nie będzie problemu. :wink4: Później to już za grubo. :gwizdanie:

to może z - 40mm :wink4: nie no -30 trza będzie zapodać do ADR'a :decayed:

Opublikowano

amory mam w sumie nowe około roku mają, a ile można dać najmniej bez zmiany amorów :wstydliwy: ?

najmniej czy najwiecej :cool1:

do -30 spokojnie pojezdzisz na ori

-35mm też nie będzie problemu. :wink4: Później to już za grubo. :gwizdanie:

to może z - 40mm :wink4: nie no -30 trza będzie zapodać do ADR'a :decayed:

Tylko jakieś firmowe :gwizdanie:
Opublikowano

amory mam w sumie nowe około roku mają, a ile można dać najmniej bez zmiany amorów :wstydliwy: ?

najmniej czy najwiecej :cool1:

do -30 spokojnie pojezdzisz na ori

-35mm też nie będzie problemu. :wink4: Później to już za grubo. :gwizdanie:

to może z - 40mm :wink4: nie no -30 trza będzie zapodać do ADR'a :decayed:

Tylko jakieś firmowe :gwizdanie:

:good:
Opublikowano

amory mam w sumie nowe około roku mają, a ile można dać najmniej bez zmiany amorów :wstydliwy: ?

najmniej czy najwiecej :cool1:

do -30 spokojnie pojezdzisz na ori

-35mm też nie będzie problemu. :wink4: Później to już za grubo. :gwizdanie:

to może z - 40mm :wink4: nie no -30 trza będzie zapodać do ADR'a :decayed:

Tylko jakieś firmowe :gwizdanie:

:good:

to dejcie jakiś linki przykładowe PLS :notworthy: na razie nie wymieniam rozglądam się, myślę o dokładkach w kolor (bulczas może jakoś grupowo pomalujemy taniej - mamy ten sam kolorek :naughty:)

Opublikowano

co tam z wieczorka, ale spamu było nieźle :decayed:

Opublikowano

witam po spocie, kuzwa 13 stron, pier**le nie nadrabiam :decayed:

Opublikowano

Ja zamawiałem H&Ry prosto z Niemcowni, oczywiście nówki... :kox::good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.