Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z8505835X,Zdecydowanie-nie-jest-to-sesja-o-ktorej-marzyly-.jpg

dźwiękowiec :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bilet na Mayday zamówiony :kox:

technomul :polew: :polew: :polew::tongue4:

:>

Opublikowano

z8505828X,Top-Model--Zostan-Modelka.jpg

:kox::rolleyes:

Opublikowano

wracając do tematu pracy w top model,

Stasiu ty byś im tam mógł fotki rezać w paincie :polew: :polew: :polew: takie VT :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 22:45_________________________________________________

z8505828X,Top-Model--Zostan-Modelka.jpg

:kox::rolleyes:

do miecza :>
Opublikowano

wracając do tematu pracy w top model,

Stasiu ty byś im tam mógł fotki rezać w paincie :polew: :polew: :polew: takie VT :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 22:45_________________________________________________

z8505828X,Top-Model--Zostan-Modelka.jpg

:kox::rolleyes:

do miecza :>

w paint potrafię czynić cuda, podrzuć mi parę fotek to wyrezam Ci rodzinny album :naughty:[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 22:50_________________________________________________spadam, do jutra :hi:

Opublikowano

w paint potrafię czynić cuda, podrzuć mi parę fotek to wyrezam Ci rodzinny album :naughty:

:polew: :polew: :polew: ok jak co to dam znać :polew:

Opublikowano

j**ana mgła! :kwasny::wallbash:

Opublikowano

Witajcie :)

Trwają jeszcze zapisy na ręczniki klubowo-plażowe

Oto link : RĘCZNIKI KLUBOWE - http://www.a4-klub.pl/smf/recznik_plazowy_1_tura_zbieramy_chetnych-t87352.0.html

ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH :good:

Opublikowano
:hi: w ten mglisty poranek
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

wreszcie komfortowo się jeździ :)

nie ma jak 15" :wstydliwy:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

czekerałt :decayed:

Opublikowano

czekerałt :decayed:

cześć Przemek :decayed:

Opublikowano

czekerałt :decayed:

cześć Przemek :decayed:

witaj Stanisławie :decayed:
Opublikowano

czekerałt :decayed:

cześć Przemek :decayed:

witaj Stanisławie :decayed:

ja nie mam na imię Stanisław :tongue4:

Opublikowano

chyćcie się roboty

Opublikowano

chyćcie się roboty

zapierdalam jak dziki osioł :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 09:19_________________________________________________

chyćcie się roboty

Ty też już jedź i pracuj :decayed:

Opublikowano

:hi: dobry

no i powielam u was tez pytanie w sumie to OKA dotyczy mam pytanko do użytkowników czyli na gliwicach bish-kopt na kato oko czy warto kupic a4 b5 z 2000 roku z silnikiem 2.5 tdi w automacie :mysli: kolega sie nad tym zastanawia wiem ze byl problem z walkami i w automacie tez byl jakis problem co o tym myslicie a i kasa 18000zł

:hi:,

2,5 tdi jest ok :good:

Ma parę wad ale które audi nie ma. Najgorsze w motorach do 2003 roku są wypadające dźwigienki zaworowe. Po zakupie (nie jest to rada tylko nakaz :kox:) trzeba zrobić przegląd hydrauliki w silniku, zaniedbanie może skutkować kolizją w silniku lub uszkodzeniem wałków. Ja nie narzekam na 2.5, wiadomo że zawsze mógł by być lepszy...

Manualna skrzynia 6cio biegowa jest dobra, elastyczna i nie trzeba za każdym redukować jeżeli chcesz przyśpieszyć.

Nie wiem jak się sprawuje z automatem, jeździłem kiedyś z bisch-koptem i wydawało mi się że nie ciągnie :confused4:

Każda naprawa w tym silniku jest wyzwaniem dla kieszeni :chytry: , ale to V6 więc trzeba się z tym liczyć.

Jak wiadomo taniej jest zapobiegać niż leczyć...

wreszcie komfortowo się jeździ :)

nie ma jak 15" :wstydliwy:

pierwszy wymiękłeś :tongue4:

chyćcie się roboty

robię robię już onet i wp przeczytane :decayed:

Opublikowano

chyćcie się roboty

zapierdalam jak dziki osioł :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 09:19_________________________________________________

chyćcie się roboty

Ty też już jedź i pracuj :decayed:

no właśnie już wychodzę

do wieczora lachonarium :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.