Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Umarli wszyscy czy o co chodzi? :cool1:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Umarli wszyscy czy o co chodzi? :cool1:

praca :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Umarli wszyscy czy o co chodzi? :cool1:

praca :gwizdanie:

No ale żeby czasu nie było na forum? :wink4:
Opublikowano

nie ma jak obiad u mamy :decayed::bag:

Opublikowano

Sruby zabezpieczjące wyjebane :banan:

Opublikowano

:hi: dobry

no i powielam u was tez pytanie w sumie to OKA dotyczy mam pytanko do użytkowników czyli na gliwicach bish-kopt na kato oko czy warto kupic a4 b5 z 2000 roku z silnikiem 2.5 tdi w automacie :mysli: kolega sie nad tym zastanawia wiem ze byl problem z walkami i w automacie tez byl jakis problem co o tym myslicie a i kasa 18000zł

Opublikowano

:hi: dobry

no i powielam u was tez pytanie w sumie to OKA dotyczy mam pytanko do użytkowników czyli na gliwicach bish-kopt na kato oko czy warto kupic a4 b5 z 2000 roku z silnikiem 2.5 tdi w automacie :mysli: kolega sie nad tym zastanawia wiem ze byl problem z walkami i w automacie tez byl jakis problem co o tym myslicie a i kasa 18000zł

:hi: Ja bym się w to nie pchał. Dopiero po 2003 poprawili te silniki. Czemu taka cena jest zawsze za 2,5 tdi po lifcie i na wypasie :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: dobry

no i powielam u was tez pytanie w sumie to OKA dotyczy mam pytanko do użytkowników czyli na gliwicach bish-kopt na kato oko czy warto kupic a4 b5 z 2000 roku z silnikiem 2.5 tdi w automacie :mysli: kolega sie nad tym zastanawia wiem ze byl problem z walkami i w automacie tez byl jakis problem co o tym myslicie a i kasa 18000zł

napisałem Ci na gliwickich :gwizdanie:
Opublikowano

Co tu taka pustka dzisiaj :mysli:

Opublikowano

siemaa

Sruby zabezpieczjące wyjebane :banan:

i gdzie wkońcu zrobiłeś?
Opublikowano

siemaa

Sruby zabezpieczjące wyjebane :banan:

i gdzie wkońcu zrobiłeś?

Sam dorobiłem taką końcówkę podobną i wbiłem na siłę i jakoś poszło :wink4:
Opublikowano

siemaa

Sruby zabezpieczjące wyjebane :banan:

i gdzie wkońcu zrobiłeś?

Sam dorobiłem taką końcówkę podobną i wbiłem na siłę i jakoś poszło :wink4:

to zaoszczędzoną kase można przepić :decayed:
Opublikowano

siemaa

Sruby zabezpieczjące wyjebane :banan:

i gdzie wkońcu zrobiłeś?

Sam dorobiłem taką końcówkę podobną i wbiłem na siłę i jakoś poszło :wink4:

to zaoszczędzoną kase można przepić :decayed:

No można :naughty:
Opublikowano

siemaa

Sruby zabezpieczjące wyjebane :banan:

i gdzie wkońcu zrobiłeś?

Sam dorobiłem taką końcówkę podobną i wbiłem na siłę i jakoś poszło :wink4:

to zaoszczędzoną kase można przepić :decayed:

No można :naughty:

BP ? :kox:
Opublikowano

siemaa

Sruby zabezpieczjące wyjebane :banan:

i gdzie wkońcu zrobiłeś?

Sam dorobiłem taką końcówkę podobną i wbiłem na siłę i jakoś poszło :wink4:

to zaoszczędzoną kase można przepić :decayed:

No można :naughty:

BP ? :kox:

Ale dzisiaj :naughty:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: po I i II zmianie :rolleyes:

Mam pytanie, czy ktoś z Was dzwonił do mnie koło 19:00 z zastrzeżonego? :gwizdanie:

Opublikowano

Ale dzisiaj :naughty:

nie no żartuję wiesz że niemam prawie urlopu :gwizdanie: :wallbash:

Siemasz Mechu Pucek

Opublikowano

Ale dzisiaj :naughty:

nie no żartuję wiesz że niemam prawie urlopu :gwizdanie: :wallbash:

Siemasz Mechu Pucek

Było lepiej planować urlop :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.