Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

po robocie :tongue4:

Co tak wcześnie? :naughty:

piątek :decayed:

co dzisiaj pijesz ? :naughty:

jeszcze nic, idę z moją do kina (może po kinie coś opierdole % ) a jutro małe prace warsztatowe w Audi :decayed:

do kina czy na film ? :przebiegly:

sie zobaczy co lepsze :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

po robocie :tongue4:

Co tak wcześnie? :naughty:

piątek :decayed:

co dzisiaj pijesz ? :naughty:

jeszcze nic, idę z moją do kina (może po kinie coś opierdole % ) a jutro małe prace warsztatowe w Audi :decayed:

do kina czy na film ? :przebiegly:

sie zobaczy co lepsze :decayed:

to od razu pytaj przy kasie: na który seans idzie najmniej ludzi :decayed:

Opublikowano

:hi:

po robocie :tongue4:

Co tak wcześnie? :naughty:

piątek :decayed:

co dzisiaj pijesz ? :naughty:

jeszcze nic, idę z moją do kina (może po kinie coś opierdole % ) a jutro małe prace warsztatowe w Audi :decayed:

do kina czy na film ? :przebiegly:

sie zobaczy co lepsze :decayed:

to od razu pytaj przy kasie: na który seans idzie najmniej ludzi :decayed:

nie chce mi się dupić :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

po robocie :tongue4:

Co tak wcześnie? :naughty:

piątek :decayed:

co dzisiaj pijesz ? :naughty:

jeszcze nic, idę z moją do kina (może po kinie coś opierdole % ) a jutro małe prace warsztatowe w Audi :decayed:

do kina czy na film ? :przebiegly:

sie zobaczy co lepsze :decayed:

to od razu pytaj przy kasie: na który seans idzie najmniej ludzi :decayed:

nie chce mi się dupić :polew: :polew: :polew: :polew:

to podasz tylko lache i na lenia :decayed:

Opublikowano

:hi:

po robocie :tongue4:

Co tak wcześnie? :naughty:

piątek :decayed:

co dzisiaj pijesz ? :naughty:

jeszcze nic, idę z moją do kina (może po kinie coś opierdole % ) a jutro małe prace warsztatowe w Audi :decayed:

do kina czy na film ? :przebiegly:

sie zobaczy co lepsze :decayed:

to od razu pytaj przy kasie: na który seans idzie najmniej ludzi :decayed:

nie chce mi się dupić :polew: :polew: :polew: :polew:

to podasz tylko lache i na lenia :decayed:

j**ani!!!! :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

po robocie :tongue4:

Co tak wcześnie? :naughty:

piątek :decayed:

co dzisiaj pijesz ? :naughty:

jeszcze nic, idę z moją do kina (może po kinie coś opierdole % ) a jutro małe prace warsztatowe w Audi :decayed:

do kina czy na film ? :przebiegly:

sie zobaczy co lepsze :decayed:

to od razu pytaj przy kasie: na który seans idzie najmniej ludzi :decayed:

nie chce mi się dupić :polew: :polew: :polew: :polew:

to podasz tylko lache i na lenia :decayed:

j**ani!!!! :polew: :polew: :polew: :polew:

albo tak :polew:

http://tajny.pl/wpis/630/jak-to-szympans-dorwal-zabe-.html

Opublikowano

:hi:

po robocie :tongue4:

Co tak wcześnie? :naughty:

piątek :decayed:

co dzisiaj pijesz ? :naughty:

jeszcze nic, idę z moją do kina (może po kinie coś opierdole % ) a jutro małe prace warsztatowe w Audi :decayed:

do kina czy na film ? :przebiegly:

sie zobaczy co lepsze :decayed:

to od razu pytaj przy kasie: na który seans idzie najmniej ludzi :decayed:

nie chce mi się dupić :polew: :polew: :polew: :polew:

to podasz tylko lache i na lenia :decayed:

przekonałeś mnie :decayed:

i jeszcze powiem:on nie ma stać on ma błyszczeć :jerk:

:polew:

Opublikowano

i już, teraz wyjazd do kuzynka ii % na spokojnie jak zawsze :decayed:

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

i już, teraz wyjazd do kuzynka ii % na spokojnie jak zawsze :decayed:

to co znów poruchasz :good::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 20:14_________________________________________________

:bry:

:hi:

Opublikowano

:bry:

:siema:

i już, teraz wyjazd do kuzynka ii % na spokojnie jak zawsze :decayed:

to co znów poruchasz :good::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

i już, teraz wyjazd do kuzynka ii % na spokojnie jak zawsze :decayed:

to co znów poruchasz :good::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tyś jest głupi twoja to musi chyba na psychotropach jechać ze z toba wytrzymuje :tongue4:

:polew: :polew:

Opublikowano

Kędzior, Ty zboku :polew:

nawet mi się śmiać nie chce :kwasny: a miałem dziś gdzieś zabawić :wallbash:

Opublikowano

i już, teraz wyjazd do kuzynka ii % na spokojnie jak zawsze :decayed:

to co znów poruchasz :good::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tyś jest głupi twoja to musi chyba na psychotropach jechać ze z toba wytrzymuje :tongue4:

:polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Kędzior, Ty zboku :polew:

ja nie jestem zbok :cool1:
Opublikowano

siema zboki :decayed:

pojechałem na 3stawy odebrać garnitur z pralni i o mały włos bym zapomniał :polew:

Opublikowano

chyba jadę szukać masażystki :gwizdanie:

poważnie, nie chodzi mi o sex :polew:

Opublikowano

siema zboki :decayed:

pojechałem na 3stawy odebrać garnitur z pralni i o mały włos bym zapomniał :polew:

:pali: :?: :wink4:

chyba jadę szukać masażystki :gwizdanie:

poważnie, nie chodzi mi o sex :polew:

:mysli:
Opublikowano

chyba jadę szukać masażystki :gwizdanie:

poważnie, nie chodzi mi o sex :polew:

jasneeee :decayed:

Opublikowano

chyba jadę szukać masażystki :gwizdanie:

poważnie, nie chodzi mi o sex :polew:

jasneeee :decayed:

noo i znowu mi nie wierzycie

krzyż mnie napier*ala że ledwo chodzę :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.