Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

i lecę do wyrka spać :decayed:

widzimy się w podziemiach :)

Czyli że będziesz dziś :thumbdown::decayed:

jak mi auto nie padnie to będę :naughty:

kadeciarzu

Kadetta już dawno nie ma :tongue4: To lepiej niech Ci padnie :decayed:

Żarcik a co Ci ma paść :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to jest audi, więc wszystko jest możliwe :polew:

Opublikowano

to jest audi, więc wszystko jest możliwe :polew:

Widzisz a Kadett jeździł zawsze :kox::polew:
Opublikowano

to jest audi, więc wszystko jest możliwe :polew:

Widzisz a Kadett jeździł zawsze :kox::polew:

toczył się w porównaniu z audi :decayed:

Opublikowano

Siema z popołudnia. :hi:

Opublikowano

to jest audi, więc wszystko jest możliwe :polew:

Widzisz a Kadett jeździł zawsze :kox::polew:

toczył się w porównaniu z audi :decayed:

Był cały czas w ruchu :polew:
Opublikowano

Pany ja nie wiem czy zdaze dzis doleciec :confused4:

Tolka i mnie czeka troche rezania

jak zdazymy to przyjedziemy razem i sie Wam pochwali :gwizdanie: hehe

jak nie to next razem :hi:

Opublikowano
  • Autor

Pany ja nie wiem czy zdaze dzis doleciec :confused4:

Tolka i mnie czeka troche rezania

jak zdazymy to przyjedziemy razem i sie Wam pochwali :gwizdanie: hehe

jak nie to next razem :hi:

chcesz rezać w święty wtorek ? :kwasny: hańba
Opublikowano

Pany ja nie wiem czy zdaze dzis doleciec :confused4:

Tolka i mnie czeka troche rezania

jak zdazymy to przyjedziemy razem i sie Wam pochwali :gwizdanie: hehe

jak nie to next razem :hi:

chcesz rezać w święty wtorek ? :kwasny: hańba

Jak już rezać to tak żeby zdążyć. :cool1:
Opublikowano

Pany ja nie wiem czy zdaze dzis doleciec :confused4:

Tolka i mnie czeka troche rezania

jak zdazymy to przyjedziemy razem i sie Wam pochwali :gwizdanie: hehe

jak nie to next razem :hi:

chcesz rezać w święty wtorek ? :kwasny: hańba

Jak już rezać to tak żeby zdążyć. :cool1:

no albo tak żeby nie odjechać po spocie :cool1:

Opublikowano

i wtorek zleciał :decayed:

Opublikowano

fajrant i Spot zaliczę :kox:

tak tak wiem c**jowo że będę ale co zrobić - wcześniej skończyłem

Opublikowano

fajrant i Spot zaliczę :kox:

tak tak wiem c**jowo że będę ale co zrobić - wcześniej skończyłem

:polew: :polew: :polew: Jakoś przeżyjemy. :wink4:
Opublikowano

miłego spota chłopaki, ja jade do Warszawki. pozdro

Opublikowano

miłego spota chłopaki, ja jade do Warszawki. pozdro

jaki cwaniak no proszę :sick3:

Opublikowano

miłego spota chłopaki, ja jade do Warszawki. pozdro

jaki cwaniak no proszę :sick3:

żaden cwaniak jade w trase, wróce jutro pewnie ;) pozdro.

Opublikowano

a ja nie dotarlem eh :confused4: ale za tydzien 100%

Opublikowano

jak wracałem ze spocika to widziałem r8 :slina: :slina: :slina:

ale jakiś pipka kierowca bo sie nie chciał ciąć :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

jak wracałem ze spocika to widziałem r8 :slina: :slina: :slina:

ale jakiś pipka kierowca bo sie nie chciał ciąć :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

bo on wiedzial ze ty nie masz wahy i nie chcial cie narazac na dodatkowe koszty :tongue4::polew: :polew: :polew:

siemano :hi:

Opublikowano

jak wracałem ze spocika to widziałem r8 :slina: :slina: :slina:

ale jakiś pipka kierowca bo sie nie chciał ciąć :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

bo on wiedzial ze ty nie masz wahy i nie chcial cie narazac na dodatkowe koszty :tongue4::polew: :polew: :polew:

byłem przygotowany na przejechanie 8km na pełnej piz*zie (połowa zbiornika)

[br]Dopisany: 19 Październik 2010, 20:39_________________________________________________dojebany kawałeczek

Rihanna - Only Girl (In The World)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.