Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BTW

znowu co włączę radio czy TV to słyszę tych debili z PISu, że to był atak przygotowany przez PO itd itp.

Tych debili, a w szczególności kaczke, powinni przez komin w oświęcimiu przepuścić....

banda imbecyli i tyle :tongue4:

Jak PISowcy z Kaczyńskim na czele nie skończą z tymi oskarżeniami to jakiś następny niepoczytalny się wk***i i znowu jakaś rzeź będzie! :wallbash: :wallbash: Ludzie powinni się obudzić i coś z tym zrobić!

chyba znowu trzeba będzie wybrać "mniejsze zło" i zagłosować na tych z PO :wallbash:

i podjechać do babci zabrać dowód osobisty :decayed:[br]

:good: :good: :good:

Dopisany: 20 Październik 2010, 10:36_________________________________________________

:siema: z rana

synek, już prawie południe :gwizdanie:

:hi: taki to pozyje :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam po robocie :decayed:

no to kładę się spać :gwizdanie:

a potem odwiedziny u Gregora :rolleyes:

Opublikowano

Witam po robocie :decayed:

no to kładę się spać :gwizdanie:

a potem odwiedziny u Gregora :rolleyes:

coś Was łączy ?? :mysli:

Opublikowano

Witam po robocie :decayed:

no to kładę się spać :gwizdanie:

a potem odwiedziny u Gregora :rolleyes:

coś Was łączy ?? :mysli:

noooo

poryte na punkcie psssssyt :polew:

Opublikowano

Witam po robocie :decayed:

no to kładę się spać :gwizdanie:

a potem odwiedziny u Gregora :rolleyes:

coś Was łączy ?? :mysli:

noooo

poryte na punkcie psssssyt :polew:

myślałem, że coś więcej... :tongue4:

Opublikowano

już tak nie myśl :decayed:

Opublikowano

Witam po robocie :decayed:

no to kładę się spać :gwizdanie:

a potem odwiedziny u Gregora :rolleyes:

coś Was łączy ?? :mysli:

noooo

poryte na punkcie psssssyt :polew:

:mysli: moze by sie udalo u mnie to pssst wyrazniejsze wyrezac

:polew:

Opublikowano

cicho i spokojnie :gwizdanie:

Opublikowano

i już wyspany :tongue4:

cóż z tego, już zdążyłem się wk***ić :disgust:

Opublikowano

i już wyspany :tongue4:

cóż z tego, już zdążyłem się wk***ić :disgust:

więcej optymizmu :naughty:

Opublikowano

Pucek zdzwonimy sie ;)

Opublikowano

Pucek zdzwonimy sie ;)

proszę tutaj nie pisać szyframi :angry:

Opublikowano

Pucek zdzwonimy sie ;)

proszę tutaj nie pisać szyframi :angry:

:mysli:
Opublikowano

spadam do domku :decayed:

Opublikowano

czas do domu...

nareszcie :decayed:

Opublikowano

Pucek zdzwonimy sie ;)

proszę tutaj nie pisać szyframi :angry:

:mysli:

co sie tak dziwisz, dziwisz? :)

tutaj wszyscy muszą wiedzieć wszystko o wszystkich :kox:

Opublikowano

czas do domu...

nareszcie :decayed:

co to za avatar ? :mysli:

Opublikowano

Pucek zdzwonimy sie ;)

proszę tutaj nie pisać szyframi :angry:

:mysli:

co sie tak dziwisz, dziwisz? :)

tutaj wszyscy muszą wiedzieć wszystko o wszystkich :kox:

I dlatego się dziwię bo też chciałbym wiedzieć co to za szyfr i o co chodzi. :kox:
Opublikowano

jak tam?

co do jazdy lewym pasem potwierdzam same debile

dzisiejszy przykład: 3pasmowka oczywiscie lewy zajety, miglem swiatlami zeby zjechal nic z tego jedzie dalej no to wyprzedzilem i spowrotem na lewy smiglem troche noi tym razem przyblokowane juz wszystkie pasy ciul ktorego wyprzedzilem mnie dogonil i mi miga swiatlami :wallbash: normalnie k**wa stanac wysiasc i dopier**lic h*j na zlosc mi swiecil co za chamy [br]Dopisany: 20 Październik 2010, 18:35_________________________________________________

:hi: Wróciłem właśnie z Kato. q***wa jeżdżą te osły lewym pasem 50km/h! No maskara jakaś! :wallbash: :wallbash: Serio powinni zabierać za to prawko! Lewym pasem wszyscy a prawy puściutki... Debile q***wa! Serio! :wallbash: :wallbash:

zabierac to moze nie ale pkt by mogli sypac i mandaty
Opublikowano

jak tam?

co do jazdy lewym pasem potwierdzam same debile

dzisiejszy przykład: 3pasmowka oczywiscie lewy zajety, miglem swiatlami zeby zjechal nic z tego jedzie dalej no to wyprzedzilem i spowrotem na lewy smiglem troche noi tym razem przyblokowane juz wszystkie pasy ciul ktorego wyprzedzilem mnie dogonil i mi miga swiatlami :wallbash: normalnie ku***a stanac wysiasc i dopier**lic h*j na zlosc mi swiecil co za chamy

.... mu w dupe :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.