Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Facet odwiedza swojego dawno nie widzianego kolege inwaline na wozku.

Inwalida wyciagnal flaszke i zaczeli pic. Po paru godzinach inwalida

mowi do kolegi:

-Słuchaj stary mógłbyś mi przynieść grube skarpety z pokoju na piętrze

bo się troche zimno zrobiło.

-Niema sprawy.

Poszedl na pietro i wchodzi do pokoju w którym widzie dwie półnagie,

ponętne córki inwalidy. Chwile mysli i mowi:

-Wasz ojciec przyslal mnie tu zebym was wyruchal.

-Co?! Niemożliwe?!

-Nie wierzycie to chodzcie się przekonacie.

Facet wychodzi z pokoju, staje przy balustradzie i krzyczy:

-Obie?!

-Tak! Dzięki stary!

Dobre :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

też bym się napił :decayed:

Opublikowano

też bym się napił :decayed:

a co to za siła wyższa wykluczyła cię dziś z picia?? :mysli: :mysli:

Opublikowano

też bym się napił :decayed:

a co to za siła wyższa wykluczyła cię dziś z picia?? :mysli: :mysli:

brak alkoholu :polew:
Opublikowano

a widziałeś flachę co wstawił gregory?? :naughty: :naughty:

Opublikowano

a u mnie czas na leszka

psssyt :beer1:

to tak jak u mnie :drinks:

Opublikowano

a widziałeś flachę co wstawił gregory?? :naughty: :naughty:

no u mnie ona nie stoi :thumbdown:

a u mnie czas na leszka

psssyt :beer1:

to tak jak u mnie :drinks:

pijusiory
Opublikowano

ciekawe czy to ta poprzednia od Maxita :decayed:

http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-zarejestrowna-zdekompl-C15755433.html[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 19:14_________________________________________________przeglądam allegro :gwizdanie: jak myślicie ile trza by było diengów dorzucić żeby to zrobić

wiem że szło by zrobić przodek B6 i B7 ale B6 mi się bardziej podoba

http://otomoto.pl/audi-a4-3-0-cabrio-skora-C15749856.html

Opublikowano

Miszka, ale co Ty chcesz kupić ?

B6 1.8T ?

Opublikowano

Miszka, ale co Ty chcesz kupić ?

B6 1.8T ?

nic nie chcę kupować, oglądam tylko, sprawdzam, śledzę :tongue4: chcę być na czasie :kox:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 19:26_________________________________________________tak tak wiem, że na czasie jest B8 :naughty:

Opublikowano

Miszka wal w B8... :kox::wink4:

Opublikowano

Miszka wal w B8... :kox::wink4:

szczerze z wyglądu B6 mi się najbardziej podoba :hi:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 19:31_________________________________________________no takie coś np:

http://otomoto.pl/audi-a4-s-line-C15498352.html

Opublikowano

jeśli masz auto do jazdy - firmowe :)

to ja bym walił w coś mocnego... :decayed: zależy jeszcze to od budżetu[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 19:32_________________________________________________B6 ładnie wygląda w pełnym s-line :naughty:

Opublikowano

jeśli masz auto do jazdy - firmowe :)

to ja bym walił w coś mocnego... :decayed: zależy jeszcze to od budżetu[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 19:32_________________________________________________B6 ładnie wygląda w pełnym s-line :naughty:

pisze ze nie kupuję i na pewno do wakacji nic nie paluję zmieniać[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 19:36_________________________________________________

widziałem już to auto, i powiem że ładnie to wygląda...w tym przypadku :naughty:

Opublikowano

jeśli masz auto do jazdy - firmowe :)

to ja bym walił w coś mocnego... :decayed: zależy jeszcze to od budżetu[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 19:32_________________________________________________B6 ładnie wygląda w pełnym s-line :naughty:

pisze ze nie kupuję i na pewno do wakacji nic nie paluję zmieniać

Ale na pewno? :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jeśli masz auto do jazdy - firmowe :)

to ja bym walił w coś mocnego... :decayed: zależy jeszcze to od budżetu[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 19:32_________________________________________________B6 ładnie wygląda w pełnym s-line :naughty:

widziałem ostatnio w Bielsku taką B6 kolor coś jak akjam, 2.5 TDI w pełnym s-line - marassssssssssss

Opublikowano

Miszka, a beemwu? :decayed:

Opublikowano

jeśli masz auto do jazdy - firmowe :)

to ja bym walił w coś mocnego... :decayed: zależy jeszcze to od budżetu[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 19:32_________________________________________________B6 ładnie wygląda w pełnym s-line :naughty:

pisze ze nie kupuję i na pewno do wakacji nic nie paluję zmieniać

Ale na pewno? :polew: :polew: :polew:

na pewno do wakacji nie zmienię, a później będę myślał, mam inne wydatki(niestety) ale do ogarnięcia, tak czy inaczej B6 będzie :jerk:

Opublikowano

jeśli masz auto do jazdy - firmowe :)

to ja bym walił w coś mocnego... :decayed: zależy jeszcze to od budżetu[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 19:32_________________________________________________B6 ładnie wygląda w pełnym s-line :naughty:

pisze ze nie kupuję i na pewno do wakacji nic nie paluję zmieniać

Ale na pewno? :polew: :polew: :polew:

na pewno do wakacji nie zmienię, a później będę myślał, mam inne wydatki(niestety) ale do ogarnięcia, tak czy inaczej B6 będzie :jerk:

:naughty: :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.