Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

patrzcie, kawałek posta z tematu "imię dla kota"

Możesz go nazwać Kędzior, Gałka, Ruchałka

:polew:

Sam się o to prosiłeś

diabeł tkwi w szczegółach wystarzcy żebyś popatrzył niżej

Możesz go nazwać Kędzior, Gałka, Ruchałka

Chłopcy:

Ptyś

Pucek

Puchatek

w dodatku:

pucek1.jpg

[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 18:07_________________________________________________i co by cię dobić

certech_pucek_dla_szynszyli.jpg

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

widzisz jaki uczuciowy nick :naughty:

chory piesek :)

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

idę stąd :decayed:

Opublikowano

płyn już był :decayed:

Opublikowano
  • Autor

płyn do kąpieli szynszyli BUAHAHAHA :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

widzisz jaki uczuciowy nick :naughty:

chory piesek :)

ty Szynszylu :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 18:11_________________________________________________47yu1.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: Pucuś :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

:decayed:

a co do imion dla kota podoba mi się propozycja

lukaszr "j**any sierściuch" :polew:

Opublikowano

:decayed:

a co do imion dla kota podoba mi się propozycja

lukaszr "j**any sierściuch" :polew:

ja już raz wywołałem wilka lasu :naughty:[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 18:15_________________________________________________idę pod prysznic, szkoda że nie jestem na bani :polew:

Opublikowano

idę pod prysznic, szkoda że nie jestem na bani :polew:

Seski by ci dał kilka przydatnych rad :polew:
Opublikowano

:hi:

widze ze Pucek ma wiele odmian :decayed:

Opublikowano

Dziunia wymiata :naughty:

Taka dziunia do dziubania :>[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 19:06_________________________________________________Eeeee......., a gdzie jest jakiś wątek o sylwestrze? :mysli:

Opublikowano

idę pod prysznic, szkoda że nie jestem na bani :polew:

Seski by ci dał kilka przydatnych rad :polew:

zawsze ale to zawsze kiedy jesteś pijany zamiast położyć się jak prawdziwy oklaptus po imprezie w ciuchach do łóżka musisz iść wziąść prysznic, ogolić się i położyć do łóżka w świeżo prasowanej piżamce :tongue4: :tongue4:

ps. ta piosenka mnie powala

Opublikowano

Dziunia wymiata :naughty:

Taka dziunia do dziubania :>[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 19:06_________________________________________________Eeeee......., a gdzie jest jakiś wątek o sylwestrze? :mysli:

jaki wątek?

przecież w tym roku nie będzie sylwestra :decayed:

Opublikowano

tutaj jak zawsze rodzinna atmosfera :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tutaj jak zawsze rodzinna atmosfera :decayed:

taaa , ale patologicznej rodziny :decayed:
Opublikowano

tutaj jak zawsze rodzinna atmosfera :decayed:

taaa , ale patologicznej rodziny :decayed:

ta od razu patologicznej,

napił bym się :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

napił bym się :gwizdanie:

ta yhymm :decayed:
Opublikowano

tutaj jak zawsze rodzinna atmosfera :decayed:

taaa , ale patologicznej rodziny :decayed:

ta od razu patologicznej,

napił bym się :gwizdanie:

Chyba mleka bo browara pewnie nie masz :tongue4:
Opublikowano

tutaj jak zawsze rodzinna atmosfera :decayed:

taaa , ale patologicznej rodziny :decayed:

ta od razu patologicznej,

napił bym się :gwizdanie:

zachowujesz sie jak Walduś z Kiepskich... w morde to byś lał a do roboty nie ma kto chodzic :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.