Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

16 stron zaległości :no:

Dziś nie mam chęci nadrabiać :gwizdanie:

pisaliśmy o d*pach i alkoholu :decayed:

czyli nic nowego

aaa i Artur wklejał życiorys pana Rocco :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
to już znane i było

ale Zbyszek Oko wymiata postarałeś się :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Kędzior ty pedale ja nie musze sobie takich rzeczy wmawiać, chodź wezme Cie kiedyś na impreze i sie sprawdzimy kto ile wyrwie d*p z klubu juz mnie twoje gadanie troche wk***ia, pokaz w koncu cos a nie tylko d*py z redtube.com :wink4: :wink4:

dając im kasę za dupcenie to nie zbyt wielka sztuka :tongue4::polew: :polew: :polew:

załóżmy sie ... dostaniemy po 100 zł i idźmy do klubu... mamy 2 h i kto co wyrwie

i co osiągniesz tym że wygrasz? :polew: :polew: :polew: dawaj 100zł i nawet teraz idziemy :kox: jakoś sobie wolne na jutro załatwię :naughty::polew: :polew: :polew: kasę przechleję :polew: :polew: :polew:

kto widział to widział ja się tym niemuszę chwalić :cool1:

dziką satysfakcję ;) ja widziałem właśnie wtedy w Kato :tongue4: :tongue4:

chce zobaczyć jak wyrywacie d*py na czas :vava::kox:

:polew:

[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 21:34_________________________________________________talib kiedy będziesz na 100% :?:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 21:35_________________________________________________

:hi:

16 stron zaległości :no:

Dziś nie mam chęci nadrabiać :gwizdanie:

jutro będzie 40

:polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

16 stron zaległości :no:

Dziś nie mam chęci nadrabiać :gwizdanie:

pisaliśmy o d*pach i alkoholu :decayed:

czyli nic nowego

aaa i Artur wklejał życiorys pana Rocco :polew: :polew: :polew:

mam ja też na płytach :polew::wstydliwy:

Opublikowano

:hi:

16 stron zaległości :no:

Dziś nie mam chęci nadrabiać :gwizdanie:

pisaliśmy o d*pach i alkoholu :decayed:

czyli nic nowego

aaa i Artur wklejał życiorys pana Rocco :polew: :polew: :polew:

mam ja też na płytach :polew::wstydliwy:

oraz VHS :decayed:
Opublikowano

i pakiet VIP na zbiorniku :decayed:

Opublikowano

a co do wyrywania d*p, to wsztsct się kryją przy Miszce. On wyrywa dupi i facetów, a przychodzi mu to z lekkością :polew:

Tekst do gościa w spiżu:

- ale bierzesz?

- ale co biorę?

- no ale bierzesz? ..... :polew: :polew: :polew:

i nr 2

jak miszka stoi w klatce niewzruszony, a obok niego laska przez 20 minut wyginała się jak tylko mogła

:polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 21:42_________________________________________________

i pakiet VIP na zbiorniku :decayed:

qr** podstawa :decayed:

Opublikowano

a co do wyrywania d*p, to wsztsct się kryją przy Miszce. On wyrywa dupi i facetów, a przychodzi mu to z lekkością :polew:

Tekst do gościa w spiżu:

- ale bierzesz?

- ale co biorę?

- no ale bierzesz? ..... :polew: :polew: :polew:

i nr 2

jak miszka stoi w klatce niewzruszony, a obok niego laska przez 20 minut wyginała się jak tylko mogła

:polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 21:42_________________________________________________

i pakiet VIP na zbiorniku :decayed:

q***wa podstawa :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano

tekst Miszki powalił mnie na łopatki, nawet pobił wąchanie kędziorka :polew:

Opublikowano

witamy w zbiornikowej rzeczywistości :kox:

to grubo się musiało dziać

Opublikowano

tekst Miszki powalił mnie na łopatki, nawet pobił wąchanie kędziorka :polew:

ciiiiiiiiiii tajemnica :gwizdanie:

a co do wyrywania d*p, to wsztsct się kryją przy Miszce. On wyrywa dupi i facetów, a przychodzi mu to z lekkością :polew:

Tekst do gościa w spiżu:

- ale bierzesz?

- ale co biorę?

- no ale bierzesz? ..... :polew: :polew: :polew:

i nr 2

jak miszka stoi w klatce niewzruszony, a obok niego laska przez 20 minut wyginała się jak tylko mogła

:polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 21:42_________________________________________________

i pakiet VIP na zbiorniku :decayed:

q***wa podstawa :decayed:

noi jeszcze jak napierdalał laski trzciną w tokarni :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

tekst Miszki powalił mnie na łopatki, nawet pobił wąchanie kędziorka :polew:

ciiiiiiiiiii tajemnica :gwizdanie:

a co do wyrywania d*p, to wsztsct się kryją przy Miszce. On wyrywa dupi i facetów, a przychodzi mu to z lekkością :polew:

Tekst do gościa w spiżu:

- ale bierzesz?

- ale co biorę?

- no ale bierzesz? ..... :polew: :polew: :polew:

i nr 2

jak miszka stoi w klatce niewzruszony, a obok niego laska przez 20 minut wyginała się jak tylko mogła

:polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 21:42_________________________________________________

i pakiet VIP na zbiorniku :decayed:

q***wa podstawa :decayed:

noi jeszcze jak nap***ał laski trzciną w tokarni :polew: :polew: :polew:

przekutas :polew:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 21:47_________________________________________________BTW

ciekawe jak "wyrwał" Ulę ? :mysli:

:polew:

:)

Opublikowano

tekst Miszki powalił mnie na łopatki, nawet pobił wąchanie kędziorka :polew:

ciiiiiiiiiii tajemnica :gwizdanie:

już wszyscy wiedzą :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

Przemek, przepraszam za zniewagę :decayed:

Opublikowano

Przemek, przepraszam za zniewagę :decayed:

:good:

tekst Miszki powalił mnie na łopatki, nawet pobił wąchanie kędziorka :polew:

ciiiiiiiiiii tajemnica :gwizdanie:

już wszyscy wiedzą :gwizdanie:

:polew:

człowiek na spota nie przyjedzie to wszystko o nim wypeplają :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

ciekawe jak "wyrwał" Ulę ? :mysli:

:polew:

:)

:polew: :polew: :polew: :polew: tego nawet najstarsi górale nie wiedzą
Opublikowano

:hi:

16 stron zaległości :no:

Dziś nie mam chęci nadrabiać :gwizdanie:

pisaliśmy o d*pach i alkoholu :decayed:

czyli nic nowego

aaa i Artur wklejał życiorys pana Rocco :polew: :polew: :polew:

Apropo pana Rocco, to mam takiego znajomego z roboty jednego który wygląda jak Rocco i co najśmieszniejsze non stop gada o ruchaniu, jest maniakiem seksu, jak zobaczyłem zdjęcie Rocco które było na wiki, co Artur wkleił tego linka to jebłem normalnie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no ciekawe, jak Miszka wyrwał Ulę :decayed:

Opublikowano

:hi:

16 stron zaległości :no:

Dziś nie mam chęci nadrabiać :gwizdanie:

pisaliśmy o d*pach i alkoholu :decayed:

czyli nic nowego

aaa i Artur wklejał życiorys pana Rocco :polew: :polew: :polew:

Apropo pana Rocco, to mam takiego znajomego z roboty jednego który wygląda jak Rocco i co najśmieszniejsze non stop gada o ruchaniu, jest maniakiem seksu, jak zobaczyłem zdjęcie Rocco które było na wiki, co Artur wkleił tego linka to jebłem normalnie :polew: :polew: :polew:

podobno Rocco jest w 1/8 polakiem :polew:

on pewnie dzieci to ma na kazdym kontynencie :decayed:

Opublikowano

Dałbym linka, to byście zobaczyli sobowtóra Rocco, bo koleś jest na naszej klasie, ale nie będę świnia :no::decayed:

Opublikowano

Dałbym linka, to byście zobaczyli sobowtóra Rocco, bo koleś jest na naszej klasie, ale nie będę świnia :no::decayed:

hehe i tak nam kiedyś pokażesz i tak :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.